-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Veerpootlager SACHS 801005

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   SACHS
Fabrikant nr.:   801 005
Ga naar producteigenschappen
10,20 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Beperkt aantal
Product past niet op uw auto:
Lancia PRISMA (831_) 1.5 (831AB), vermogen: 80 pk/59 kW (Toon bijpassende producten) | (veranderen)

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 801 005
Voor oe nummer 1023332
Voor oe nummer 1051724
Voor oe nummer 1078730
Voor oe nummer 1103725
Voor oe nummer 30616825
Voor oe nummer 30616825-3
Voor oe nummer 4094373
Voor oe nummer 6735956
Voor oe nummer 93AB-3K099-AB
Voor oe nummer 98BG-3K099-AC
Voor oe nummer YC15-3K099-AA
Aantal per as 2
Inbouwplaats Vooras
Inbouwplaats Aan beide zijden
Inbouwplaats Vooras links
Inbouwplaats Vooras rechts
Index 801 005

Fabrikant nummers

801 005

OE/OEM Vergelijkingsnr.

FORD: 1023332
FORD: 801 005
FORD: 1051724
FORD: 6735956
FORD: 93AB3K099AB
FORD: 4094373
FORD: 1078730
FORD: 1103725
FORD: YC153K099AA
FORD: 98BG3K099AC
VOLVO: 30616825-3
VOLVO: 30616825

Aftermarket vergelijkingsnr.

AMAZON (ASIN): B0057HMAXQ
BOGE: 87-248-L
BOGE: 00 1735 800 005
EVR: 865203
FEBI: 17157
LEMFÖRDER: 31397
LEMFÖRDER: 31397 01
MONROE: MK426
MONROE: MK426A
SACHS: 00 1735 801 005
SKF: VKD 35013 T
SKF: VKD 35013
SNR: M252.06

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
SACHS
ZF Friedrichshafen AG
Obere Weiden 12, 97424 Schweinfurt, Germany
http://www.zf.com/brands/content/en/sachs/homepage_sachs/homepage.jsp