-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Veerpootlager SACHS 801005

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   SACHS
Fabrikant nr.:   801 005
Ga naar producteigenschappen
10,20 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Beperkt aantal
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 801 005
Voor oe nummer 1023332
Voor oe nummer 1051724
Voor oe nummer 1078730
Voor oe nummer 1103725
Voor oe nummer 30616825
Voor oe nummer 30616825-3
Voor oe nummer 4094373
Voor oe nummer 6735956
Voor oe nummer 93AB-3K099-AB
Voor oe nummer 98BG-3K099-AC
Voor oe nummer YC15-3K099-AA
Aantal per as 2
Inbouwplaats Vooras
Inbouwplaats Aan beide zijden
Inbouwplaats Vooras links
Inbouwplaats Vooras rechts
Index 801 005

Fabrikant nummers

801 005

OE/OEM Vergelijkingsnr.

FORD: 1023332
FORD: 801 005
FORD: 1051724
FORD: 6735956
FORD: 93AB3K099AB
FORD: 4094373
FORD: 1078730
FORD: 1103725
FORD: YC153K099AA
FORD: 98BG3K099AC
VOLVO: 30616825-3
VOLVO: 30616825

Aftermarket vergelijkingsnr.

AMAZON (ASIN): B0057HMAXQ
BOGE: 87-248-L
BOGE: 00 1735 800 005
EVR: 865203
FEBI: 17157
LEMFÖRDER: 31397
LEMFÖRDER: 31397 01
MONROE: MK426
MONROE: MK426A
SACHS: 00 1735 801 005
SKF: VKD 35013 T
SKF: VKD 35013
SNR: M252.06

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
SACHS
ZF Friedrichshafen AG
Obere Weiden 12, 97424 Schweinfurt, Germany
http://www.zf.com/brands/content/en/sachs/homepage_sachs/homepage.jsp