-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Generator vrijloop INA 535 0023 10

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   Schaeffler INA
Fabrikant nr.:   535 0023 10
Ga naar producteigenschappen
20,85 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Beperkt aantal
ANI
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 535 0023 10
Aantal groeven 6
Afstand van tot eerste groef [mm] 13,4
Breedte (mm) 37,9
Diameter 1/2 (mm) 61,5/17,0
Voor fabrikantnummer F-230866.04/.05/.07
Voor fabrikantnummer F-230866.10/.11/.13
Aanvullende artikelen / aanvullende info 2 Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
Aanvullende artikelen / aanvullende info 2 Met kap
Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met toebehoren
Voor fabrikantnummer F-230866.14
Index 535 0023 10

Fabrikant nummers

535 0023 10

OE/OEM Vergelijkingsnr.

ALFA ROMEO: 9951162
FIAT: 46765838
FIAT: 63321315
FIAT: 60815953
FIAT: 9951162
FIAT: 46782218
LANCIA: 9951162

Aftermarket vergelijkingsnr.

AMAZON (ASIN): B00AJXU6CK
AS-PL: AFP4001
BOSCH: 1987945402
BREDA LORETT: CR3501
CONTINENTAL CTAM: AP9058
DAYCO: ALP2343
DENSO: 63321833
DENSO: 12090163
DENSO: 63321804
EVR: 55877
FEBI: 15090
GATES: 778910018
GATES: OAP7048
HK: G737
HUTCHINSON: DB0255
INA: F23086611
INA: F23086608
INA: F2308664
INA: F23086604
INA: F2308667
INA: F23086610
INA: F2308665
INA: F23086614
INA: F23086613
INA: F23086607
INA: F23086605
INA: F2308668
IPD: 120737
JC AUTO: INA535002310
LUCAS ELECTRICAL: 63321506010
LUCAS ELECTRICAL: 63321497010
LUCAS ELECTRICAL: 63321804010
LUCAS ELECTRICAL: LOPA0001
LUCAS ELECTRICAL: 63321806010
LUCAS ELECTRICAL: 63321805010
LUCAS ELECTRICAL: 63321815010
LUCAS ELECTRICAL: 63321501010
LUCAS ELECTRICAL: 63321507010
MAGNETI MARELLI: 63321507
MAGNETI MARELLI: 63321826
MAGNETI MARELLI: 63321501
MAGNETI MARELLI: 63321805
MAGNETI MARELLI: 63321806
MAGNETI MARELLI: 63321315
MAGNETI MARELLI: 63321833
MAGNETI MARELLI: 8362516
MAGNETI MARELLI: 63321804
MAGNETI MARELLI: 63321859
MAGNETI MARELLI: 63321245
MAGNETI MARELLI: 63377492
MAGNETI MARELLI: 63321497
MAGNETI MARELLI: 63321506
MAGNETI MARELLI: 63321819
MAGNETI MARELLI: 63377490
MAGNETI MARELLI: 63377004
MAGNETI MARELLI: 63321815
MAGNETI MARELLI: 63321412
QUINTON HAZELL: 1010090
SCHAEFFLER GRUPPE: 535 0023 10
SKF: VKM03200
SNR: GA75800
SWAG: 70140001
TRIPLEFIVE: MBI-28750
TRIPLEFIVE: 332297
TRIPLEFIVE: PBT8650
TRIPLEFIVE: Y2025
TRIPLEFIVE: 230313
TRIPLEFIVE: 335401
TRIPLEFIVE: TA21501
VALEO: 588089

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
Schaeffler INA
Schaeffler Vehicle Lifetime Solutions Germany GmbH & Co. KG
De-Saint-Exupery-Str. 8, 60549 Frankfurt, Germany
http://www.ina.de/content.ina.de/en/index.jsp