-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Generator vrijloop INA 535 0044 10

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   Schaeffler INA
Fabrikant nr.:   535 0044 10
Ga naar producteigenschappen
17,34 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Beperkt aantal
ANI
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 535 0044 10
Aantal groeven 6
Afstand van tot eerste groef [mm] 13,3
Breedte (mm) 40,6
Diameter 1/2 (mm) 52,2/17,0
Voor fabrikantnummer F-232288.XX
Aanvullende artikelen / aanvullende info 2 Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
Index 535 0044 10

Fabrikant nummers

535 0044 10

OE/OEM Vergelijkingsnr.

GREAT WALL: 3701100XEB02
HITACHI: GD216009
HITACHI: LR1110724
HITACHI: LR1100734
HITACHI: LR190773-B
HITACHI: LR1110726
HITACHI: LR1110713
NISSAN: 231008J00A
NISSAN: 231516N20A
NISSAN: 23100AU40A
NISSAN: 23100EA00B
NISSAN: 23100EA000
NISSAN: 23100AU424
NISSAN: 23100AU420
NISSAN: 23100AU400
NISSAN: 23100ZB00A
NISSAN: 231516N20B
NISSAN: 23100ZB000
NISSAN: 231008J000
NISSAN: 23100ZB00B
NISSAN: 231008J00B
NISSAN: 23100ZB00C
NISSAN: 23100AU00A
NISSAN: 23100EA00A
NISSAN: 23100EX70A
NISSAN: 23100AU40D
NISSAN: 231516N200
SUZUKI: 3140082Z01
SUZUKI: 3140082Z00

Aftermarket vergelijkingsnr.

AS-PL: AFP2001
BOSCH: F000BL06Y7
BOSCH: F00M991948
BOSCH: F000BL9489
BOSCH: F 000 BL0 6Y8
BOSCH: F000BL2237
BREDA LORETT: CR5311
CONTINENTAL CTAM: AP9067
DAYCO: ALP2468
EVR: 56833
FEBI: 10179
FIDI: FI10270
GATES: OAP7129
GATES: 778910104
HOLGER CRISTIANSEN: C233989
INA: F23228805
INA: F23228804
INA: F23228801
INA: F23228803
INA: F2322803
INA: F23228802
INA: F2322881
IPD: 153286
LITENS: 930012
SCHAEFFLER GRUPPE: 535 0044 10
SKF: VKM06200
SNR: GA76800
TRIPLEFIVE: 333604
TRIPLEFIVE: 335830
TRIPLEFIVE: Y2051
TRIPLEFIVE: 233989
TRIPLEFIVE: 3 3583 1
VALEO: 588092

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
Schaeffler INA
Schaeffler Vehicle Lifetime Solutions Germany GmbH & Co. KG
De-Saint-Exupery-Str. 8, 60549 Frankfurt, Germany
http://www.ina.de/content.ina.de/en/index.jsp