-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Generator vrijloop INA 535 0039 10

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   Schaeffler INA
Fabrikant nr.:   535 0039 10
Ga naar producteigenschappen
20,64 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Beperkt aantal
ANI
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 535 0039 10
Aantal groeven 6
Afstand van tot eerste groef [mm] 7,2
Voor fabrikantnummer F-229603.XX
Aanvullende artikelen / aanvullende info 2 Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
Breedte [mm] 35
Index 535 0039 10

Fabrikant nummers

535 0039 10

OE/OEM Vergelijkingsnr.

CITROËN: 5705AA
CITROËN: 5705 EX
CITROËN: 5705ER
CITROËN: 96 430 016 80
CITROËN: 5705 AR
FIAT: 9645907580
FIAT: 9610787780
FIAT: 9640878780
FIAT: 9636060780
FIAT: 71732307
FIAT: 9949627
FORD: 1140136
FORD: 2S6T10300BC
FORD: 2S6T10300BB
FORD: 2S6T10300BA
LANCIA: 9949627
MAZDA: Y40218300
MAZDA: Y40218300A
PEUGEOT: 5705AA
PEUGEOT: 9643001680
PEUGEOT: 5705EX
PEUGEOT: 5705AR
PEUGEOT: 5705ER
SUZUKI: 9645907580
SUZUKI: 3177168D00
SUZUKI: 3140068D01000
SUZUKI: 3140068D00000

Aftermarket vergelijkingsnr.

AMAZON (ASIN): B00AJYCZXC
AS-PL: AFP3005
BOSCH: 1 987 945 409
BOSCH: 0986049161
BREDA LORETT: CR3594
CONTINENTAL CTAM: AP9038
DAYCO: ALP2349
EVR: 56646
FEBI: 37046
FEBI: 27836
GATES: 778910067
GATES: OAP7034
HK: G1020
HUTCHINSON: DB0266
HUTCHINSON: DB0258
INA: F22960314
INA: F22960301
INA: F22960305
INA: F22960304
INA: F22960311
INA: F229603
INA: F22960319
INA: F2296034
INA: F2296035
INA: F22960313
INA: F2296031
INA: F22960310
IPD: 12-1020
LUCAS ELECTRICAL: LOPA0028
SCHAEFFLER GRUPPE: 535 0039 10
SKF: VKM03301
SNR: GA759.01
TRIPLEFIVE: 335320
TRIPLEFIVE: 332320
TRIPLEFIVE: Y2037
TRIPLEFIVE: 230523
TRIPLEFIVE: MBI-28620
TRIPLEFIVE: 3 3532 1
VALEO: A14VI48
VALEO: SG15S024
VALEO: A14VI49
VALEO: 437210
VALEO: SG15S018
VALEO: 2542500
VALEO: A14VI35
VALEO: SG15S019
VALEO: 588015
VALEO: 588017
VALEO: 2547917
VALEO: TG15C116
VALEO: SG15S022
VALEO: 439294
VALEO: SG15S025
VALEO: A14VI41

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
Schaeffler INA
Schaeffler Vehicle Lifetime Solutions Germany GmbH & Co. KG
De-Saint-Exupery-Str. 8, 60549 Frankfurt, Germany
http://www.ina.de/content.ina.de/en/index.jsp