-3% op remmen

Remklauw febi bilstein 178753

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   febi bilstein
Fabrikant nr.:   178753
Ga naar producteigenschappen
Tijdelijk niet op voorraad

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 178753
Artikelnummer paar 178752
Diameter remzadelcilinder [mm] 48
Remzadel uitvoering Remzadel (2 zuigers)
Materiaal Gietijzer
Inbouwplaats Vooras rechts
Index FE178753

Fabrikant nummers

178753

OE/OEM Vergelijkingsnr.

ABE: CZH1541ABE
ATE: 24.3481-1816.5
BOSCH: 0 986 135 336
BREMBO: F BR 047
BUDWEG CALIPER: BUD344419
FERODO: FCL695256
FTE: VAL9291353
FTE: VAL9298219
HERTH+BUSS ELPARTS: J3220861
LAUBER: LAU 77.3531
MERCEDES: A0044205483
MERCEDES: A4474207700
MERCEDES: A0044202883
MERCEDES: 4474207700
MERCEDES: 004 420 54 83
MERCEDES: 004 420 28 83
SASIC: SAS6506185
TRW: BHV927E
Topran: HP631 480

Aftermarket vergelijkingsnr.

A.B.S.: 430392
ABAKUS: 131-04-280
ABE: CZH1541
ARTNR_Z_TCD: 178753
ASHIKA: CAL082RJM
ATE - TEVES: 24.3481-1816.5
ATE - TEVES: 241172
ATI: E4419
AUTOFREN SEINSA: D025228
AUTOFREN SEINSA: D41582C
BOSCH: 0 986 135 336
BRAKE ENGINEERING: CA3157R
BREMBO: F BR 047
BREMBO: F50287
BUDWEG CALIPER: 344419
COMLINE: CBC154R
DA SILVA: ET9829
DENCKERMANN: B190116R
DEPA: ET74419
DRI-EXCHANGE: 3292410
DT: 4.00516
EAI: 2284132
ELSTOCK: 83-1942
FAI AUTOPARTS: FPCA166R
FAI AUTOPARTS: FCA166R
FEBEST: 1676-906F
FEBEST: 3875-DAIF
FENOX: CRK1174
FENOX: CRK1133
FERODO: FCL695256
FRECCIA: BC24-1081
FRENKIT: 248984
FTE: RX4898187A0
FTE: 9298219
FTE: 9291353
GENERAL RICAMBI: ME6268
GIRLING: 7110927
HANS PRIES: 631 480
HELLA: 8AC 355 396-641
HELLA: 8AN 355 796-641
HELLA PAGID: 8AC 355 396-641
HELLA PAGID: 8AN 355 796-641
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J3220861
JAPANPARTS: CAL082RJM
JAPKO: CAL082RJM
JURATEK: JCA1159R
KAMOKA: JBC0196
KAWE: 344419
KAWE: KC01086
LAUBER: 77.3531
MAPCO: 4697
METZGER: 6261298
NAPA: NCA1060RM
NAPA: NCA1060
NATIONAL: NBC7102R
NK: 2133248
NTY: HZP-ME-017
OPTIMAL: BC-1044R
PSH: 074.000.263.200
QUINTON HAZELL: QBS8400
RCAFRANCE: RCABC111
REMSA: 9031572
REMY: DC84419
REMY: RAB95520
SASIC: 6506185
SBS: 13012133248
SERCORE: 23CA0107
SHAFTEC: BC7002R
SNRA: 1284132
TEXTAR: 38331800
TEXTAR: 38211500
TRISCAN: 8170344419
TRISCAN: 8175 23104
TRW: BHV927E
VERSATILE: ABC154R
VIKA: 69862101
WAI: BC7164

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
febi bilstein
Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG
Wilhelmstraße 47, 58256 Ennepetal, Germany
https://www.febi.com/en/