-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Generator vrijloop INA 535 0009 10

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   Schaeffler INA
Fabrikant nr.:   535 0009 10
Ga naar producteigenschappen
27,83 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Beperkt aantal
INA
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 535 0009 10
Aantal groeven 5
Afstand van tot eerste groef [mm] 18
Voor fabrikantnummer F-226556.XX
Aanvullende artikelen / aanvullende info 2 Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
Index 535 0009 10

Fabrikant nummers

535 0009 10

OE/OEM Vergelijkingsnr.

AUDI: 028903028P
AUDI: 028903119AP
AUDI: 028903026A
AUDI: 028903026B
AUDI: 028903028L
AUDI: 028903119S
SEAT: 028903119AP
SEAT: 028 903 026 A
SEAT: 028 903 026 B
SEAT: 028903119S
SEAT: 028 903 028 P
SEAT: 028 903 028 L
SKODA: 028 903 026 A
SKODA: 028903119AP
SKODA: 028 903 028 L
SKODA: 028 903 028 P
SKODA: 028903119S
SKODA: 028903026B
VW: 028903119S
VW: 028903025E
VW: 028903026B
VW: 028903026A
VW: 028903028L
VW: 028903028P
VW: 028903119AA
VW: 028903119AP

Aftermarket vergelijkingsnr.

AMAZON (ASIN): B00AJY5QWO
AS-PL: AFP0001
BOSCH: 0986040930
BOSCH: 1127011843
BOSCH: 0123310038
BOSCH: F00M991397
BOSCH: 0123325006
BOSCH: 1126601556
BOSCH: 0123320033
BOSCH: 0123320048
BOSCH: 0123325048
BOSCH: 1126601557
BOSCH: 0123320036
BOSCH: 0986040880
BOSCH: 0986040320
BOSCH: 0123325036
BREDA LORETT: CR3158
CONTINENTAL CTAM: AP9059
DAYCO: ALP2333
EVR: 55468
GATES: OAP7067
GATES: 778910006
HK: G006Z
HUTCHINSON: DB0249
INA: F2265564
INA: F2265565
INA: F22655605
INA: F2265567
INA: F22655606
INA: F2265566
INA: F22655611
INA: F22655610
INA: F22655607
INA: F22655604
IPD: 120006
JC AUTO: INA535000910
LUCAS ELECTRICAL: LOPA0004
QUINTON HAZELL: 1010048
SCHAEFFLER GRUPPE: 535 0009 10
SKF: VKM03109
SNR: GA75404
SPIDAN: 0066468
SWAG: 50140001
TRIPLEFIVE: MBI-28400
TRIPLEFIVE: 335150
TRIPLEFIVE: RKT2062
TRIPLEFIVE: 138282
TRIPLEFIVE: PBT8626
TRIPLEFIVE: 332290
TRIPLEFIVE: 03.80346
TRIPLEFIVE: Y2006
TRIPLEFIVE: 320 6650
TRIPLEFIVE: TA20507
VALEO: 588066

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
Schaeffler INA
Schaeffler Vehicle Lifetime Solutions Germany GmbH & Co. KG
De-Saint-Exupery-Str. 8, 60549 Frankfurt, Germany
http://www.ina.de/content.ina.de/en/index.jsp