-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Generator vrijloop BTA E4F004BTA

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   BTA
Fabrikant nr.:   E4F004BTA
Ga naar producteigenschappen
28,00 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Zeer weinig over
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. E4F004BTA
Ribbenaantal 6
Index E4F004BTA

Fabrikant nummers

E4F004BTA

OE/OEM Vergelijkingsnr.

CQ: CQ1040306
CQ: CQ1040106
DAYCO: DAYALP2361
DAYCO: DAYALP2349
FIAT: 9949627
FIAT: 31771-68D00
FIAT: 9645907580
FIAT: 31771-68D01
LANCIA: 9949627
SUZUKI: 3177168D01
SUZUKI: 3177168D00
Schaeffler INA: 535 0039 10
VALEO: VAL588015
VALEO: VAL588017

Aftermarket vergelijkingsnr.

BOSCH: 1 987 945 409
BREDA LORETT: CR3594
DAYCO: ALP2349
EVR: 56646
FEBI: 27836
FEBI: 37046
GATES: OAP7034
HK: G1020
INA: F22960314
INA: F22960319
INA: F229603
INA: F22960311
INA: F2296034
INA: F2296035
INA: F2296031
INA: F22960310
INA: F22960313
SKF: VKM03301
SNR: GA759.01
TRIPLEFIVE: 332320
TRIPLEFIVE: 230523
TRIPLEFIVE: 335320
TRIPLEFIVE: MBI-28620
TRIPLEFIVE: Y2037
VALEO: 588015
VALEO: 588017
VALEO: 2547917

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
BTA
Inter Cars S.A.
Swobodnia 35,
05-180 Swobodnia, Poland
http://bta-bearings.com/?lang=EN
Informatie over de vertegenwoordiger
Inter Cars S.A.
Swobodnia 35,
05-180 Swobodnia, Poland