-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Generator vrijloop VALEO 588026

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   VALEO
Fabrikant nr.:   588026
Ga naar producteigenschappen
34,25 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Zeer weinig over
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 588026
Diameter (mm) 54,5
Breedte (mm) 40,7
Schroefdraadmaat M16
Ribbenaantal 5
Diepte (mm) 11,6
Naaf boring-ø [mm] 17
Schroefkop-/moerprofiel Torx
Draairichting Draairichting met de klok mee
Aanvullende artikelen / aanvullende info 2 Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
Gewicht (kg) 0,5
Buitendiameter [mm] 54,5
Aantal groeven 5
Buitendiameter [mm] 59
Afstand van tot eerste groef [mm] 17
Gatdiameter [mm] 17
Index VAL588026

Fabrikant nummers

588026

OE/OEM Vergelijkingsnr.

DACIA: 8200360480
DACIA: 8200360481
RENAULT: 8200360481
RENAULT: 8200360480

Aftermarket vergelijkingsnr.

AMAZON (ASIN): B00BAS7MF2
ARTNR_Z_TCD: 588026
AS-PL: AFP0056
AUTEX: 654306
BOSCH: 0124525069
BOSCH: F00M147976
BOSCH: 0124425029
BOSCH: 0124425108
BOSCH: F00M991326
BOSCH: F00M991217
BOSCH: F00M147806
BREDA LORETT: CR4039
CASCO: CCP10126
CASCO: CCP90168
DA SILVA: PRL441
DOLZ: AFC107
EVR: 541916
EVR: 55626
FIDI: FI14200
HELLA: 9XU 358 038-651
INA: 535008910
INA: F55021304
INA: F55021303
INA: F55021301
INA: F55021316
INA: F55021307
INA: F55021310
SALERI SIL: T4916
SCHAEFFLER GRUPPE: 535 0089 10
SKF: VKM03605
TRIPLEFIVE: 353100
TRIPLEFIVE: 3 5310 1
TRIPLEFIVE: 237817
TRISCAN: 8641254003
VALEO: 588026
VEMO: V46-23-0007
WAI: 2491317

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
VALEO
Valeo Service SAS
70 rue Pleyel, 93285 Saint-Denis Cedex, France
http://www.valeo.com/