-3% op remmen

Remblokset ABE C10326, voor

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   ABE
Fabrikant nr.:   C10326ABE
Ga naar producteigenschappen
16,09 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Op voorraad
Product past niet op uw auto:
Porsche CAYENNE (9PA) Turbo S 4.5, vermogen: 521 pk/383 kW (Toon bijpassende producten) | (veranderen)

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. C10326ABE
As Vóór
goedkeuring ECE R90 APPROVED
Breedte [mm] 138
Hoogte [mm] 61
Dikte [mm] 17
Remsysteem MANDO
Voorbereiding voor slijtagecontact Ja
Slijtagecontact [mm] Ja
WVA-nummer 24501; 25205; 25206
Aantal bedekkingen 4
Aantal slijtage-indicatoren per as 2
Type slijtagecontact akoestisch
Index C10326ABE

Fabrikant nummers

C10326ABE

OE/OEM Vergelijkingsnr.

HYUNDAI: 581012SA70
HYUNDAI: 581013SA20
HYUNDAI: 58101C2A20
HYUNDAI: 581013ZA70
HYUNDAI: 58101-0ZA00
HYUNDAI: 581012SA50
HYUNDAI: 581012SA75
HYUNDAI: 581014WA10
HYUNDAI: 581013ZA16
HYUNDAI: 58101-25A70
HYUNDAI: 58101C1A20
HYUNDAI: 581012SA51
HYUNDAI: 58101-1DE00
HYUNDAI: 58101CMA10
HYUNDAI: 58101-2YA00
HYUNDAI: 581013ZA10
HYUNDAI: 58101-1DA00
HYUNDAI: 581013ZA76
HYUNDAI (BEIJING): 58101F8A00
HYUNDAI (BEIJING): 58101D4A10
KIA: 58101B2A60
KIA: 58101D4A25
KIA: 58101E4A60
KIA: 581013RA05
KIA: 58101D7A50
KIA: 581012SA50
KIA: 581013RA60
KIA: 58101D5A10
KIA: S581012SA70
KIA: 581012SA51
KIA: 58101-1DA00
KIA: 58101B2A90
KIA: 581012YA50
KIA: 58101B2A80
KIA: 58101D4A15
KIA: 58101A2A35
KIA: 58101E4A10
KIA: 581012YA00
KIA: 581011DE00
KIA (DYK): 581012SA50
KIA (DYK): 58101F8A00

Aftermarket vergelijkingsnr.

A.B.S.: 35121
A.B.S.: P30056
A.B.S.: 35256
A.B.S.: P30056X
ABE: C10326ABE
AKEBONO: ACT1447
AKEBONO: AN-937K
AKEBONO: ACT1295
ASHIKA: 500KK13
ASHIKA: 51-0K-K13
ATE - TEVES: 13.0460-5647.2
ATE - TEVES: 605600
ATE - TEVES: 13.0460-5600.2
ATE - TEVES: 13.0470-5647.2
BENDIX: 510921
BENDIX: 572612B
BENDIX: 511309
BLUE PRINT: ADG042163
BLUE PRINT: ADG042161
BLUE PRINT: ADG042164
BLUE PRINT: ADG042179
BLUE PRINT: ADG042170
BLUE PRINT: ADG04278
BORG & BECK: BBP2320
BOSCH: 0 986 494 422
BOSCH: 0986T11163
BOSCH: 0986AB1368
BOSCH: 0986TB3124
BOSCH: 0 986 494 559
BRAKE ENGINEERING: PA2099
BRAKE ENGINEERING: PA1873
BRAKE ENGINEERING: PA2287
BRECK: 25205 00 701 00
BRECK: 25205 00 701 10
BREMBO: P 30 056X
BREMBO: P30056N
BREMBO: P 30 056
CAR: PNT9861
COMLINE: CBP32153
COMLINE: CBP31768
COMLINE: CBP32529
COMLINE: ADB32153
COMLINE: ADB32529
COMLINE: ADB31768
DELPHI: LP3538
DELPHI: LP2294
DELPHI: LP2050N-18B1
DELPHI: LP2050
DENCKERMANN: B111287
FEBI: 116333
FEBI: 116410
FEBI: 116376
FEBI: 116265
FERODO: FDB4194S
FERODO: HQF2345AC
FERODO: FDB4194
FERODO: HQF2295AC
FERODO: FDB5079S
FERODO: FDB5079-D
FIDI: D10139
FMSI-VERBAND: D1295
FMSI-VERBAND: 8614D1295
FTE: 9001112
FTE: 9010791
FTE: BL2538A1
FTE: 9001481
GALFER: B1.G120-1049.2
GALFER: B1.G120-1386.2
GIRLING: 6135309
GIRLING: 6136476
GIRLING: 6136406
GIRLING: 6136426
HELLA PAGID: 355015841
HELLA PAGID: 355030311
HELLA PAGID: 8DB 355 015-841
HELLA PAGID: 8DB355035991
HELLA PAGID: 8DB355030311
HELLA PAGID: 355032711
HELLA PAGID: 355035991
HELLA PAGID: 8DB355032711
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J3600338
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J3600560
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J3600344
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J3600553
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J3600350
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J3600347
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J3600552
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J3600346
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J3600348
HI-Q: SP1683
HI-Q: SP1682
HI-Q: SP1848
ICER: 181826-201
IPS PARTS: IBD-1K21
JAPANPARTS: PAK13AF
JAPANPARTS: PP-K13AF
JURATEK: JCP8179
JURID: 575143J-D
JURID: HQJ2295A
KAVO PARTS: KBP-4031
KAVO PARTS: KBP3063
KAWE: 130243
KAWE: 1302 22
KAWE: 1302 02
LPR: 05P1415
LPR: 05P1689
MAGNETI MARELLI: 363700202061
MAGNETI MARELLI: T2061MM
MAPCO: 6938
MAPCO: 6094
MAPCO: 6938HPS
METZGER: 1170186
MEYLE: 025 245 0116/PD
MINTEX: MDB3166
MINTEX: MDB83166
MK KASHIYAMA: D11373M
MK KASHIYAMA: D11373MH
MK KASHIYAMA: D11230MH
NAPA: PBP7536
NIPPARTS: N3600564
NIPPARTS: N3600547
NIPPARTS: N3600336
NIPPARTS: N3600553
NISSHINBO: NP6034
NK: 223528
NK: 223454
NK: 223453
OPTIMAL: BP-13023
PAGID: T2061
REMSA: 1302.22
REMSA: 130243
REMSA: 1302.02
ROADHOUSE: 21302.22
ROADHOUSE: 21302.02
SWAG: 33105135
SWAG: 33107278
TEXTAR: 2520503
TEXTAR: TX1077
TRISCAN: 811018024
TRW: GDB8017
TRW: GDB3647
TRW: GDB8017AT
TRW: GDB3530AT
TRW: GDB3642
TRW: GDB3461
TRW: GDB3530
TRW: GDB8017DT
TRW: GDB3640
TRW: GDB3461AT
VALEO: 601322
VALEO: 601720
VALEO: 301324
VALEO: 670934
VALEO: 670785
VALEO: 302476
WAGNER: WBP90229A-D
WOKING: P12023.22
WOKING: P1202343
ZIMMERMANN: 24501.170.1
ZIMMERMANN: 25205.170.2

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
ABE
INTER CARS S.A.
Swobodnia 35,
05-180 Swobodnia, Poland
http://www.abebrakes.com/de/
Informatie over de vertegenwoordiger
INTER CARS S.A.
Swobodnia 35,
05-180 Swobodnia, Poland