-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Wiellagerset BTA H23040BTA

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   BTA
Fabrikant nr.:   H23040BTA
Ga naar producteigenschappen
14,11 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Zeer weinig over
Product past niet op uw auto:
VW POLO (6N2) 1.4 16V, vermogen: 75 pk/55 kW (Toon bijpassende producten) | (veranderen)

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. H23040BTA
Breedte 2 [mm] 16
As Achter
Inbouwplaats Achteras
Inbouwplaats rechts
Binnendiameter1 [mm] 31
Buitendiameter 1 [mm] 62
Hoogte 1 (mm) 19
Binnendiameter 2 [mm] 19
Buitendraad 2 [mm] 45
Hoogte 2 (mm) 16
Breedte (mm) 19
Binnendiameter [mm] 31
Buitendiameter [mm] 62
Montagezijde Links/Rechts
Index H23040BTA

Fabrikant nummers

H23040BTA

OE/OEM Vergelijkingsnr.

MAZDA: 1391-33-047
MAZDA: B092-26-075

Aftermarket vergelijkingsnr.

BREDA LORETT: CR7568
BREDA LORETT: CR7053
BREDA LORETT: CR 7048
BREDA LORETT: CR7031
BREDA LORETT: CR7062
DELPHI: WBK563
EVR: 7018
HERTH+BUSS: J4711004
HERTH+BUSS: J4713006
HERTH+BUSS: J4705002
HERTH+BUSS: J4703003
HERTH+BUSS: J4702000
HERTH+BUSS: J4713008
HERTH+BUSS: J4714008
HERTH+BUSS: J4711023
HERTH+BUSS: J4713001
HERTH+BUSS: J4702005
HERTH+BUSS: J4713012
HERTH+BUSS: J4714009
HERTH+BUSS: J4705001
HERTH+BUSS: J4711005
HERTH+BUSS: J4713002
HERTH+BUSS: J4702004
HERTH+BUSS: J4701017
HK: 15/28
KACO: 3067.2
MAPCO: 26638
MAPCO: 26605
MAPCO: 26626
MAPCO: 26636
SKF: VKBA 1353
SNR: R170.18
SPIDAN: 26749
TRISCAN: 8530 50208

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
BTA
Inter Cars S.A.
Swobodnia 35,
05-180 Swobodnia, Poland
http://bta-bearings.com/?lang=EN
Informatie over de vertegenwoordiger
Inter Cars S.A.
Swobodnia 35,
05-180 Swobodnia, Poland