-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Compressor airconditioning VALEO 813157

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   VALEO
Fabrikant nr.:   813157
Ga naar producteigenschappen
223,74 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Op voorraad
Product past niet op uw auto:
Mitsubishi MIRAGE V Sedan (CK_A) 1.5 (CK2A), vermogen: 110 pk/81 kW (Toon bijpassende producten) | (veranderen)

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 813157
Voor fabrikant VALEO
Compressor id DCS
Koelmiddel R 134a
Spanning (volt) 12
Inhoud (ml) 120
Riemschijf-ø [mm] 114,4
Aantal groeven 6
Aanvullende artikelen / aanvullende info 2 Met PAG compressorolie
Airco/compressorolie PAG 46
Gewicht (kg) 5,4
Olie hoeveelheid (ml) 190
Compressor slagvolume [ccm] 171
Index VAL813157

Fabrikant nummers

813157

OE/OEM Vergelijkingsnr.

MERCEDES: 0002305111
MERCEDES: 9068302401
MERCEDES: 0022305711
MERCEDES: A2306511
MERCEDES: A0012302811
MERCEDES: 22307211
MERCEDES: A0012300811
MERCEDES: 22301911
MERCEDES: 0012306211
MERCEDES: 12308111
MERCEDES: 0022306611
MERCEDES: 12302811
MERCEDES: A0002309011
MERCEDES: 12300811
MERCEDES: 0012301411
MERCEDES: A0012301711
MERCEDES: A0022307311
MERCEDES: A9068302401
MERCEDES: 22306611
MERCEDES: A 2 2303411*
MERCEDES: A0012301911
MERCEDES: 22303411
MERCEDES: 0022305011
MERCEDES: 0022303411
MERCEDES: 0022307311
MERCEDES: 22307311
MERCEDES: A0002308111
MERCEDES: A 2 2306611*
MERCEDES: 0022305111
MERCEDES: A0012301111
MERCEDES: 0012300811
MERCEDES: A0022301911
MERCEDES: 2309011
MERCEDES: A0022305711
MERCEDES: 2305111
MERCEDES: 0022303111
MERCEDES: A0012306211
MERCEDES: 0022301911
MERCEDES: 12301711
MERCEDES: A0012308111
MERCEDES: A 1 2301411*
MERCEDES: 0012308111
MERCEDES: A0022305111
MERCEDES: 0012301111
MERCEDES: 0022307211
MERCEDES: 12301911
MERCEDES: 32302311
MERCEDES: A0022303111
MERCEDES: 0032302311
MERCEDES: 12306211
MERCEDES: A0032302311
MERCEDES: A0012301411
MERCEDES: A0002308511
MERCEDES: 2306511
MERCEDES: A2308511
MERCEDES: 0002306511
MERCEDES: 0012302811
MERCEDES: A0022303411
MERCEDES: A0022305011
MERCEDES: A0022307211
MERCEDES: 2308111
MERCEDES: 12301111
MERCEDES: 0012301711
MERCEDES: 0002308111
MERCEDES: 0002308511
MERCEDES: 0002309011
MERCEDES: A 2 2305011*
MERCEDES: 2308511
MERCEDES: A2309011
MERCEDES: A 2 2307211*
MERCEDES: 0012301911
MERCEDES: A0002306511
MERCEDES: 22305111
MERCEDES: 12301411
MERCEDES: A0022306611
MERCEDES: 22305011
MERCEDES: A0002305111
MERCEDES-BENZ (BBDC): A 001 230 14 11
MERCEDES-BENZ (FJDA): A0032306411
MERCEDES-BENZ (FJDA): A0032302311
MERCEDES-BENZ (FJDA): A0022307211
MERCEDES-BENZ (FJDA): A9068302401
MERCEDES-BENZ (FJDA): A0022301911

Aftermarket vergelijkingsnr.

4SEASONS: 98356
ACI: ACI 3000K091
ACI: ACI 3000K438
ACI: ACI 3000K389
AKS DASIS: 851079N
AKS DASIS: 852935N
AKS DASIS: 852581N
AKS DASIS: 851855N
ARTNR_Z_TCD: 813157
AVA COOLING: MSAK560
AVA COOLING: MSAK615
AVA COOLING: MSAK755
AVA COOLING: MSK615
AVA COOLING: MSK438
BEHR SERVICE: 8FK 351 105-631
BEHR SERVICE: 8FK 351 126-951
BEHR SERVICE: 8FK 351 316-291
BEHR SERVICE: 8FK 351 322-891
BEHR SERVICE: 8FK 351 105-131
BEHR SERVICE: 8FK 351 322-121
BOSCH: 1 986 AD1 002
BOSCH: 1986AD1305
BOSCH: 1 986 AD1 055
BOSCH: 1986AD1343
CTR: 1201874
DA SILVA: FC0269
DELPHI: TSP0159338
DELPHI: TSP0155961
DELPHI: TSP0155339
DELPHI: TSP0155338
DELPHI: TSP0159961
DELPHI: TSP0155340
DELPHI: CS20465-13B2
DELPHI: CS20090
DELPHI: CS20468-13B2
DELPHI: TSP0159340
DELPHI: TSP0159944
DENSO: DCP17064
DENSO: DCP17072
DENSO: 4471908280
DENSO: 4711474
DENSO: 4471804150
DENSO: DCP17130
DENSO: DCP17068
DENSO: DCP17100
DENSO: DCP17040
DENSO: DCP17129
DENSO: 7SEU16C4471804150
DENSO: DCP17026
DENSO: DCP17075
DENSO: DCP17109
DENSO: DCP17105
DENSO: DCP17159
DENSO: 2483000020
DENSO: DCP17119
DENSO: DCP17107
DENSO: 2483000250
DENSO: 4471707000
DRI-EXCHANGE: 700511546
DRI-EXCHANGE: 700.510.915
DRI-EXCHANGE: 700510256
DRI-EXCHANGE: 700510142
DRI-EXCHANGE: 700.510.285
ELSTOCK: 510256
ELSTOCK: 51-1546
ELSTOCK: 510285
ELSTOCK: 510142
ELSTOCK: 510915
ERA: 670085
ERA: 670009
ERA: 670062
ERA: 670114
HELLA: 8FK 366 200-611
HELLA: 351322891
HELLA: 8FK 366 201-851
HELLA: 8FK 366 201-901
LUCAS: ACP384
LUCAS: ACP01645
LUCAS: ACP355
LUCAS: ACP01014
LUCAS: ACP241
MAGNETI MARELLI: 359002001430
MAHLE: ACP57000S
MAHLE: ACP903000S
MAHLE: ACP57000P
MAHLE: ACP1266000P
MAHLE: ACP23000S
MAHLE: ACP688000S
MAHLE: ACP23000P
MAHLE: ACP342000P
MAHLE: ACP903000P
MAHLE: ACP688000P
MAHLE: ACP342000S
MEAT&DORIA: K15111A
MEAT&DORIA: KSB111D
MEAT&DORIA: K15456
MEAT&DORIA: K15276A
MEAT&DORIA: K15111
MEAT&DORIA: K12128
MEAT&DORIA: K15276
MEAT&DORIA: K15321
MEAT&DORIA: K15082
NISSENS: 89090
NISSENS: 890379
NISSENS: 89033
NISSENS: 890634
NISSENS: 89039
NRF: 32674
NRF: 32214
NRF: 32256G
NRF: 32256
NRF: 32214G
NRF: 32927G
NRF: 32927
NRF: 32674G
SIDAT: 1.5082
VALEO: DCSZ0007512
VALEO: DCSZ0007512A
VALEO: DCSZ0005484A
VALEO: DCSZ0005774A
VALEO: 526242
VALEO: DCSZ0006496
VALEO: DCSZ0007512C
VALEO: 813657
VALEO: DCSZ0006496B
VALEO: DCSZ0006496A
VALEO: DCSZ0007512B
VALEO: DCSZ0006496C
VALEO: DCSZ0007512E
VALEO: DCS5060415774
VALEO: DCSZ0007512D
VAN WEZEL: 3000K091
VAN WEZEL: 3000K389
VAN WEZEL: 3000K586
VAN WEZEL: 3000K438
VAN WEZEL: 3001K714
VAN WEZEL: 3000K351
VEMO: V30-15-0016
WAECO: 8880120211
WAECO: 8880120294
WAECO: 8880100211
WAECO: 8880100294

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
VALEO
Valeo Service SAS
70 rue Pleyel, 93285 Saint-Denis Cedex, France
http://www.valeo.com/