-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Oliefilter KNECHT OC 215

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   KNECHT
Fabrikant nr.:   OC 215
Ga naar producteigenschappen
4,97 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Op voorraad
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. OC 215
Verpakkingslengte [cm] 7,0
Verpakkingsbreedte [cm] 7,00
Verpakkingshoogte [cm] 7,00
Filter type Opschroeffilter
Diameter (mm) 65,5
Hoogte (mm) 66,5
Buitendraad 2 [mm] 62,9
Binnendiameter 2 [mm] 54,5
Aansluitdraad 3/4"-16UNF-2B
Draaimoment [nm] 16
Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap OCS 4
Diameter 2 (mm) 62,8
Diameter 3 (mm) 56,8
Aanvullende artikelen / aanvullende info 2 Met een terugloopbeveiligingskleppen
Ventieltype Overstroomklep
Nettogewicht [g] 196,0
Verpakkingslengte [cm] 70,0
Verpakkingsbreedte [cm] 70,0
Verpakkingshoogte [cm] 70,0
Diameter o-ring (mm) 56,8
Hoogte (mm) 67
Buitendraad 2 [mm] 63
Binnendiameter 2 [mm] 55
Diameter 2 (mm) 62,9
Diameter 3 (mm) 54,5
Index OC215

Fabrikant nummers

OC 215

OE/OEM Vergelijkingsnr.

CHERY: C3721012010
CHERY: 372-1012010
CHERY: 465Q-1017950
CITROËN: 1651081421
DAIHATSU: 1560187703
DAIHATSU: 1560187106000
DAIHATSU: 15601-87107-LOC
DAIHATSU: 1560181402
DAIHATSU: 1560187703000
DAIHATSU: 1560197201
DAIHATSU: 1560187204000
DAIHATSU: 1560182703
DAIHATSU: 1651081420
DAIHATSU: 1560187201000
DAIHATSU: 1560187705
DAIHATSU: 1560187203
DAIHATSU: 1560187710
DAIHATSU: 156187204000
DAIHATSU: 1561082703
DAIHATSU: 1651082704
DAIHATSU: 1560187204
DAIHATSU: 1560197201000
DAIHATSU: 1560187103
DAIHATSU: 1560187107
DAIHATSU: 1560197202000
DAIHATSU: 1560187706
DAIHATSU: 1560187106
DAIHATSU: 1560187702/203
DAIHATSU: 1560187203000
DAIHATSU: 15601-87704
DAIHATSU: 1560187107000
DAIHATSU: 1560182706
DAIHATSU: 15601-97202
FORD: 5012577
FORD: A840X6714JA
FORD: 870X6714AKA
FORD: 5019426
FORD: EFL288
INNOC: 551821103
MARUTI: 16510M68K00
NISSAN: 152084A00A
PIAGGIO: B010014
PIAGGIO: 438038
SUZUKI: 1651087701
SUZUKI: 16510-82701
SUZUKI: 1651081404
SUZUKI: 16510-M73080
SUZUKI: 1651073012
SUZUKI: 1651073002
SUZUKI: 16511M73010
SUZUKI: 16510M73010
SUZUKI: 16510-M65L00
SUZUKI: 1651081402
SUZUKI: 16510-82702
SUZUKI: 16510-81420
SUZUKI: 16510M68K10
SUZUKI: 16510M82703
SUZUKI: 16510-M65L10
SUZUKI: 1651081403
SUZUKI: 16510-81420-000
SUZUKI: 16510-82703
SUZUKI: 1651081400
SUZUKI: 16510M82713
SUZUKI: 16510-82703-000
SUZUKI: 1651073050
SUZUKI: 1651073010
SUZUKI: 16510M73040
SUZUKI: 16510-73001
SUZUKI: 1651073000
SUZUKI: 1651061AV1
SUZUKI: 1651081802
SUZUKI: 16510M68K00
SUZUKI: 1651061AR0
SUZUKI: 99000990YJ005
SUZUKI (CHANGAN): 16510-81403-000
TOYOTA: 15601BZ010
TOYOTA: 1560197202
TOYOTA: 15601B2030

Aftermarket vergelijkingsnr.

AC DELCO: X4007E
AC DELCO: X4104E
AC DELCO: X115
AC DELCO: X139
ALCO FILTER: SP917
ALCO FILTER: SP-1008
ALCO FILTER: SP926
AMAZON (ASIN): B001BAYHHU
ARTNR_Z_TCD: OC 215
BLUE PRINT: ADN12129
BLUE PRINT: ADD62104
BORG & BECK: FLF520
BORG & BECK: FLF528
BOSCH: P2019
BOSCH: P2058
BOSCH: 0986452058
BOSCH: 0 986 452 038
BOSCH: 0986452019
BOSCH: 0986452027
BOSCH: 0986AF1090
CHAMPION: C180
CLEAN FILTER: DO816
CLEAN FILTER: DO337
COOPERS: Z159
COOPERS: Z1038
COOPERS: Z696
COOPERS: Z809
COOPERSFIAAM: FT5164
COOPERSFIAAM: FT5274
COOPERSFIAAM: FT5090
COOPERSFIAAM: Z809
COOPERSFIAAM: Z1038
COOPERSFIAAM: FT5272
COOPERSFIAAM: FT4985
CROSLAND: 2099
CROSLAND: 2066
DELPHI: FX0064
DELPHI: FX0143
FEBI: 109205
FRAM: PH10804
FRAM: PH2951
FRAM: PH2954
FRAM: PH4377
FRAM: PH4981
FRAM: PH-11447
FRAM: PH4997
GUD FILTERS: Z 537
GUD FILTERS: Z 696
GUD FILTERS: Z582
HENGST FILTER: H97W13
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J1316004
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J1316001
HIFI FILTER: T501
JAPANPARTS: JFO897
JAPANPARTS: JFO602
JAPANPARTS: JFO601
JAPANPARTS: JFO892
JAPANPARTS: JFO899
JAPANPARTS: JFO603
JAPANPARTS: JFO802
JAPANPARTS: JFO606
JAPANPARTS: JFO604
KOLBENSCHMIDT: 110OS
KOLBENSCHMIDT: 50013110
KOLBENSCHMIDT: 847-OS
MAGNETI MARELLI: 152071758762
MAGNETI MARELLI: 71760788
MAGNETI MARELLI: 152071760788
MAGNETI MARELLI: 71758762
MANN-FILTER: W6781
MANN-FILTER: W71226
MANN-FILTER: W81181
MOTORCRAFT: EFL288
NIPPARTS: J1316006
NIPPARTS: J1318002
NIPPARTS: J1316001
NIPPARTS: J1316004
NIPPARTS: J1316002
NIPPARTS: J1316003
NIPPARTS: J1318016
NPS: D131U04
NPS: D131U09
OPTIMAL: OP-FOF40126
PURFLUX: LS896
PURFLUX: LS731
PURFLUX: LS908
PURFLUX: LS834
PUROLATOR: L19056
PUROLATOR: L18071
QUINTON HAZELL: WL7085
SOFIMA: S2327R
SOFIMA: S3255R
SOFIMA: S6290R
SOLID AUTO: D102002
SOLID AUTO: D102001
TOYO TIRES: TO262
UFI: 2327000
UNIPART: GFE284
UNIVERSAL COMPONENTS UK: KLTW672
VAICO: V51-0006
VALEO: 586054
VIC: C703
VIC: C703A
WIX FILTERS: WL7085

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
KNECHT
MAHLE Aftermarket GmbH
Pragstraße 26-46, 70376 Stuttgart, Germany
https://www.mahle-aftermarket.com/mahle_aftermarket_eu/de/corporate-info/our-brands/knecht