-3% op remmen

Remblokset DELPHI LP1046LC

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   DELPHI
Fabrikant nr.:   LP1046LC
Ga naar producteigenschappen
34,04 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Zeer weinig over
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. LP1046LC
Fmsi-code D949-7848 D1136-8246
Controleteken E9 90R-02A1502/1399
Remsysteem Perrot
Aanvullende artikelen / aanvullende info 2 Met anti-kreukplaat
Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met toebehoren
WVA-nummer 29076
Slijtageindicator voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
Breedte 1 [mm] 164,9
Breedte 2 [mm] 164,9
Hoogte 1 (mm) 72,8
Hoogte 2 (mm) 72,8
Dikte 1 [mm] 19,5
Dikte 2 [mm] 19,5
Index LP1046LC

Fabrikant nummers

LP1046LC

OE/OEM Vergelijkingsnr.

ABE: C1W036ABE
ATE: 13.0460-7909.2
BOSCH: 0 986 424 832
BRECK: 29153 00 703 00
BREMBO: P 50 028
Blue Print: ADU174226
C.E.I: 584027
CHRYSLER: 05103556AC
DELPHI: LP1046
FERODO: FVR1879
MERCEDES: 0054208620
MERCEDES: A0004217391
MERCEDES: A9014210110
MERCEDES: A0034201720
MERCEDES: 0024204220
MERCEDES: 0084204620
MERCEDES: A0044202620
MERCEDES: A0084204920
MERCEDES: 9014210110
MERCEDES: 9024210110
MERCEDES: A0024204220
MERCEDES: A0044201520
MERCEDES: 0024204120
MERCEDES: 0034201720
MERCEDES: 0044201520
MERCEDES: 0004237110
MERCEDES: 0084204920
MERCEDES: 0044202620
MERCEDES: 0004217391
MERCEDES: A9024210110
MERCEDES: A0024204120
MERCEDES: A0084204620
MERCEDES: A0004237110
MERCEDES: A0054208620
MERCEDES: A0044202420
MERCEDES: 0044202420
MEYLE: 025 290 7620
TEXTAR: 2915301
TRW: GDB1288
VW: 2D0698151A
VW: 2D0698151B
febi bilstein: FE16164

Aftermarket vergelijkingsnr.

A.B.S.: 370.00
AC DELCO: AC627681D
ATE - TEVES: 13.0460-7909.2
BARUM: BA2239
BENDIX: 573504B
BLUE PRINT: ADU174226
BORG & BECK: BBP1589
BORG & BECK: BBP2247
BOSCH: 0986BB0286
BOSCH: 0 986 424 832
BOSCH: BP971
BOSCH: 0986TB2037
BRAKE ENGINEERING: PA1102
BREMBO: P50028N
BREMBO: P50028
CIFAM: 822-262-1
CIFAM: 822-262-0K
CIFAM: 822-262-0
CIFAM: 822-212-1K
COMLINE: CBP0271
COMLINE: ADB0271
FEBI: 16164
FEBI: 16811
FERODO: FVR1879
FERODO: FVR1043
FERODO: FSL1043
FERODO: FDB1043
FERODO: FSL1879
FERODO: FCV1043
FMSI-VERBAND: 29076
FMSI-VERBAND: 8246-D1136
FMSI-VERBAND: 7848-D949
FRI.TECH.: 2710W
FRI.TECH.: 2710
FTE: BL1926A4
FTE: BL1439A2
FTE: BL1672A2
GALFER: 20461
GALFER: 20891
GIRLING: 6112889
ICER: 141208117
ICER: 141126
JURATEK: JCP1043
KAGER: 35-0520
LPR: 05P1517
LPR: 05P633A
LPR: 05P1517A
LPR: 05P633
MAGNETI MARELLI: 363702161200
MAGNETI MARELLI: 363702160646
METELLI: 22-0262-0K
METELLI: 2202621
METELLI: 22-0262-0
METELLI: 22-0212-1K
MEYLE: 025 290 7620
MEYLE: 025 290 7620/PD
MINTEX: MDB1802
MINTEX: MDB2795
NAPA: NBP1267
NAPA: PBP7141
NAPA: NBP1857
NECTO: FD6679V
NECTO: FD6679
NK: 223332
OPTIMAL: 10119
PAGID: C4028
PAGID: C4068
PEX: 7.471
PEX: 7.435
PEX: 7435S
QUINTON HAZELL: BLF878
QUINTON HAZELL: BP878
QUINTON HAZELL: BLF1074
REMSA: 61402
REMSA: 61400
ROADHOUSE: 2614.02
ROADHOUSE: 2614.00
ROULUNDS BRAKING: 627681
ROULUNDS BRAKING: 692081
SASIC: 6216087
TEXTAR: 2915301
TEXTAR: 2907620014
TEXTAR: 2915320014T3011
TRW: GDB1288
UNIPART: GBP1184AF
VAICO: V3081081
VAICO: V308108
VALEO: 541664
VALEO: 302089
VALEO: 302089A
VALEO: 872076
WOKING: P714302
WOKING: P714300

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
DELPHI
PHINIA Inc
Fichtenstraße 55, 40233 Düsseldorf, Germany
http://www.delphi.com/