-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Radiator, motorkoeling NRF 53885

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   NRF
Fabrikant nr.:   53885
Ga naar producteigenschappen
77,19 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Op voorraad
Product past niet op uw auto:
Dodge CARAVAN 3.8 i, vermogen: 178 pk/131 kW (Toon bijpassende producten) | (veranderen)

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 53885
Materiaal Aluminium
Netlengte [mm] 408
Netbreedte [mm] 680
Netdiepte [mm] 28
Kwaliteitsgraad Easy Fit
Radiateur uitvoering Koelribben gesoldeerd
Netlengte [mm] 680
Netbreedte [mm] 408
Aanvullende artikelen / aanvullende info 2 Met aanbouwdelen
Index NRF 53885

Fabrikant nummers

53885

OE/OEM Vergelijkingsnr.

MERCEDES: 9065000202
MERCEDES: A9065000102
MERCEDES: A9065000002
MERCEDES: 9065000002
MERCEDES: A9065000202
MERCEDES: 9065000102
VW: 2E0121253B
VW: 2E0121253A
VW: 2E0121253

Aftermarket vergelijkingsnr.

4SEASONS: 102139
4SEASONS: 102140
4SEASONS: 102141
4SEASONS: 701RD01702
4SEASONS: 118182
4SEASONS: 118181
4SEASONS: 102140A
ACI: ACI 58002279
ACI: ACI 58002282
ACI: ACI 58002271
ACI: ACI 30002446
ACI: ACI 30002402
ACI: ACI 30002444
AKS DASIS: 120000N
AMAZON (ASIN): B00D3DIPI0
ARTNR_Z_TCD: 53885
AVA COOLING: VWA2279
AVA COOLING: VW2279
AVA COOLING: VWA2271
AVA COOLING: VN2271
AVA COOLING: MS2444
AVA COOLING: MS2402
AVA COOLING: MSA2444
AVA COOLING: VWA2282
AVA COOLING: VW2271
AVA COOLING: VN2279
AVA COOLING: VW2282
AVA COOLING: MSA2446
AVA COOLING: VN2282
AVA COOLING: MSA2402
AVA COOLING: MS2446
DENSO: DRM17018
HELLA: 8MK376782051
HELLA: 8MK376701001
HELLA: 8MK 366 300-961
HELLA: 8MK376735331
HELLA: 8MK376782054
KOYORAD: PL412612
KOYORAD: PL452668
MAGNETI MARELLI: 359000301400
MAGNETI MARELLI: 359000391400
MAHLE: CR61000P
MAHLE: CR1710000S
MAHLE: CR1710000P
NISSENS: 67156A
THERMOTEC: D7M058TT
UNIVERSAL COMPONENTS UK: MRRD0019
VALEO: 735084
VALEO: 735088
VALEO: 734927
VALEO: 734926
VALEO: 734928
VALEO: 734930
VAN WEZEL: 30002446
VAN WEZEL: 58002282
VAN WEZEL: 58002279
VAN WEZEL: 30 00 2402
VAN WEZEL: 58002271
VAN WEZEL: 58012735
VAN WEZEL: 30002444

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
NRF
NRF
Langenboomseweg 64, 5451 JM Mill, The Netherlands
http://www.nrf.eu/