-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Generator vrijloop INA 535 0084 10

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   Schaeffler INA
Fabrikant nr.:   535 0084 10
Ga naar producteigenschappen
25,30 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Op voorraad
INA
Product past niet op uw auto:
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 FSI, vermogen: 150 pk/110 kW (Toon bijpassende producten) | (veranderen)

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 535 0084 10
Aantal groeven 7
Afstand van tot eerste groef [mm] 11
Breedte (mm) 39,1
Diameter 1/2 (mm) 49,7/17,0
Voor fabrikantnummer F-236127.XX
Aanvullende artikelen / aanvullende info 2 Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
Index 535 0084 10

Fabrikant nummers

535 0084 10

OE/OEM Vergelijkingsnr.

MERCEDES: A0131546402
MERCEDES: A0131547002
MERCEDES: 0131546402
MERCEDES: 0141541302
MERCEDES: A0141541302
MERCEDES: A6281500060
MERCEDES: A6421500860
MERCEDES: 6281540102
MERCEDES: 0131547002
MERCEDES: 6281500060
MERCEDES: A 628 154 01 02
MERCEDES: 6421500860

Aftermarket vergelijkingsnr.

AMAZON (ASIN): B0068MWGGU
AS-PL: AFP0050
AUTEX: 654303
BOSCH: F00M391146
BOSCH: 0986047690
BOSCH: F00M391110
BOSCH: F00M991157
BOSCH: 0986047710
BOSCH: 0121715015
BOSCH: 0121813020
BOSCH: 0986047697
BOSCH: 0121715011
BOSCH: F00M349826
BOSCH: 0121813120
BOSCH: 0124625017
BREDA LORETT: CR3791
CONTINENTAL CTAM: AP9112
DAYCO: ALP2365
EVR: 55184
FEBI: 29771
FIDI: FI14100
GATES: OAP7065
GATES: 778910040
INA: F23612706
INA: F23612709
INA: F23612702
INA: F23612708
INA: F23612704
INA: F23612703
INA: F23612705
INA: F236127
INA: F23612701
LUCAS ELECTRICAL: LOPA0070
SCHAEFFLER GRUPPE: 535 0084 10
SKF: VKM03819
SNR: GA75119
TRIPLEFIVE: 235697
TRIPLEFIVE: 353120
TRIPLEFIVE: 3 5312 1
VALEO: 588072

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
Schaeffler INA
Schaeffler Vehicle Lifetime Solutions Germany GmbH & Co. KG
De-Saint-Exupery-Str. 8, 60549 Frankfurt, Germany
http://www.ina.de/content.ina.de/en/index.jsp