-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Generatorregelaar MAGNETI MARELLI 940016000100

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   MAGNETI MARELLI
Fabrikant nr.:   940016000100
Ga naar producteigenschappen
Tijdelijk niet op voorraad
Product past niet op uw auto:
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.0 TDI, vermogen: 136 pk/100 kW (Toon bijpassende producten) | (veranderen)

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 940016000100
Index 940016000100

Fabrikant nummers

940016000100

OE/OEM Vergelijkingsnr.

AGRIA: 33546
ALFA ROMEO: 510 6100 0000 00
ALFA ROMEO: 105 3865 028
ALFA ROMEO: 510 6100 0000 0
ALFA ROMEO: 105 3665 0280
ALFA ROMEO: 510 6100 0000
ALFA ROMEO: 530165
ALFA ROMEO: 105366502800
ALFA ROMEO: 105 3665 0280 00
AUDI: 411 903 803A
AUDI: 059903803
AUDI: 059 903 803A
AUDI: 219 038 031
AUDI: 028 903 803
AUDI: 043 903 803B
AUDI: 21903803
AUDI: 299 105 5
AUDI: 021 903 803A
BMW: 12 32 1 355 457
BMW: 1359039
BMW: 8 708 000
BMW: 12 32 1 358 10
BMW: 12 32 1 243 983
BMW: 12 32 1 244 409
BMW: 1 358 109
BMW: 1 350 052-00
BMW: 12 32 1 350 052
BMW: 1350052
BMW: 12 32 1 355 456
BMW: 1232124440
BMW: 12 32 1 358 109
BMW: 1 357 499
BMW: 1 355 456
BMW: 12 32 1 358 134
BMW: 1358134
BMW: 12 32 1 357 49
BMW: 8 708 800
BMW: 65 31 1 359 039
BMW: 12 32 1 357 499
BMW: 1244409
BMW: 12 32 8 708 000
BOMAG: 5710952
BOMAG: 5710955
BOMAG: 5710954
CASE: E019084A
CASE: E19084A
CASE: E065492
CATERPILLAR: 8C5534
CITROËN: AL535101
CITROËN: AL5351
CLAAS: 1326440
CLAAS: 3758602
CLAAS: 5709770
CQ: CQ1011387
CUMMINS: 3350048
DAF: 530878
DAF: 1308030
DAF: 246585
DAF: 241808
DAF: 6212039
DAF: 531914
DAF: 241960
DAF: 266941
DAF: 241534
DAF: 588950
DAF: 248279
DEUTZ-FAHR: 116 0363EF8976
DEUTZ-FAHR: T4H 7615
DEUTZ-FAHR: 240 4405
DEUTZ-FAHR: 116 0376
DEUTZ-FAHR: 1163008Q
DEUTZ-FAHR: 116 0373EF89761
DEUTZ-FAHR: T1H 7615
DEUTZ-FAHR: 116 3008
DEUTZ-FAHR: 1172118
DEUTZ-FAHR: 116 0363
EVOBUS: 0011546806
EVOBUS: 0021543706
EVOBUS: A0011548406
EVOBUS: A0011546906
EVOBUS: A0021542906
EVOBUS: A0021547406
EVOBUS: A21546206
EVOBUS: 0011546906
EVOBUS: 0021543606
EVOBUS: A11546906
EVOBUS: 0011549206
EVOBUS: A0021543006
EVOBUS: A21542806
EVOBUS: 0021543006
EVOBUS: A21543606
EVOBUS: A21542006
EVOBUS: 0011548406
EVOBUS: A21547406
EVOBUS: A0021546206
EVOBUS: A21542906
EVOBUS: A0021542006
EVOBUS: A0021543606
EVOBUS: 0021541506
EVOBUS: 0091200800
EVOBUS: 0021547406
EVOBUS: 0021542806
EVOBUS: A0001548506
EVOBUS: A21541506
EVOBUS: 0021542006
EVOBUS: A11546806
EVOBUS: A0011546806
EVOBUS: A0011549206
EVOBUS: A11548506
EVOBUS: A0011548506
EVOBUS: 0011548506
EVOBUS: 0011545106
EVOBUS: A1548506
EVOBUS: 0001548506
EVOBUS: 3455477002
EVOBUS: A21543006
EVOBUS: A11548406
EVOBUS: A0021541506
EVOBUS: A0021542806
EVOBUS: A0011545106
EVOBUS: A0021543706
EVOBUS: 0021542906
EVOBUS: 0021546206
EVOBUS: A21543706
EVOBUS: A0091200800
EVOBUS: A11549206
EVOBUS: A3455477002
EVOBUS: A11545106
FAUN: 1713-075
FAUN: 1713068
FAUN: 1713094
FENDT: F181900010020
FERRARI: 822 6482 2
FERRARI: 422 4067
FERRARI: 752 1801 8
FERRARI: 422 4467
FERRARI: 752 1345 6
FERRARI: 812 2182
FIAT: 75213456
FIAT: 8122182
FIAT: 75218018
FIAT: 4224067
FIAT: 82264822
FIAT: 4224467
FORD: 11436766
FORD: D5RY10316A
FORD: 72VG10316AA
FORD: 74BB10316AA
FORD: D6RY10316A
FORD: 11444237
FORD: 5000995
FORD: 6 025 611
FORD: D1RY10316C
FORD: 11444273
FORD: 11444238
FORD: 73BB10316AA
FORD: 5 018 311
FORD: 5 011 363
FORD: 444 238
GENERAL MOTORS: 90274200
HAKO: 90 09426 9
HATZ: 40078400
HUCO: HUCO130216
IVECO: T4H7615
IVECO: 8198177
IVECO: T1H7615
IVECO: 144440748
IVECO: 8122182
IVECO: 1160376EF89761
IVECO: 0 116 0363
IVECO: T2H7615
IVECO: 0 116 0376
IVECO: 1160 363EF8976
IVECO: 0116 3008
JOHN DEERE: AT31413
KASSBOHRER: 74230180000
KASSBOHRER: 75218018
KASSBOHRER: 7423018000
KASSBOHRER: 82264822
KASSBOHRER: 742301800
KOMATSU: D-900211
KOMATSU: 1300-6B-1220
KOMATSU: BT2277711
KOMATSU: 922789
KOMATSU: 540 1460 37
KOMATSU: 092 2367
KOMATSU: 184 0010 210
KOMATSU: 092 2789
KOMATSU: 100 1154 8306
KOMATSU: 922367
LAMBORGHINI: 294290600
LANCIA: 8122182
LANCIA: 75218018
LANCIA: 4224067
LANCIA: 82264822
LANCIA: 4224467
LANCIA: 75213456
LIEBHERR: 63 12 6 930 211
LIEBHERR: 6930211
MAN: 81256010002
MAN: 81256010004
MAN: 81256010005
MAN: 90801101270
MAN: 81256010021
MAN: 81256010003
MAN: 51256017037
MASSEY FERGUSON: 3146 234 M1
MASSEY FERGUSON: 1718347M1
MERCEDES: 002 154 28 06
MERCEDES: A 001 154 92 06
MERCEDES: A 009 120 08 00
MERCEDES: A 002 154 62 06
MERCEDES: 002 154 36 06
MERCEDES: A 002 154 29 06
MERCEDES: 002 154 30 06
MERCEDES: 002 154 20 06
MERCEDES: A 002 154 30 06
MERCEDES: 001 154 68 06
MERCEDES: A 001 154 68 06
MERCEDES: A 002 154 20 06
MERCEDES: 001 154 92 06
MERCEDES: A 002 154 36 06
MERCEDES: 009 120 08 00
MERCEDES: 002 154 62 06
MERCEDES: 001 154 69 06
MERCEDES: 002 154 29 06
MERCEDES: 001 154 84 06
MERCEDES: 001 154 85 06
MERCEDES: 002 154 37 06
MERCEDES: A 002 154 15 06
MERCEDES: 002 154 74 06
MERCEDES: 345 547 70 02
MERCEDES: A 002 154 28 06
MERCEDES: A 002 154 37 06
MERCEDES: 001 154 51 06
MERCEDES: 000 154 85 06
MERCEDES: 002 154 15 06
MERCEDES: A 000 154 85 06
MERCEDES: A 001 154 84 06
MERCEDES: A 345 547 70 02
MERCEDES: A 001 154 69 06
MERCEDES: A 001 154 51 06
MERCEDES: A 002 154 74 06
MERCEDES: A 001 154 85 06
MWM: 9 0571 11 1 0012
MWM: 9 0571 11 1 0014
MWM: 605711110026
MWM: 605711110025
NISSAN: 1831241M1
NISSAN: 039029670
NISSAN: 39029670
OPEL: 1204235
OPEL: 1204439
OPEL: 90297200
OPEL: 1204226
OPEL: 1204239
OPEL: 95520014
OPEL: 1204254
OPEL: 1204231
OPEL: 3472419
OPEL: 1204229
OPEL: 1204230
OPEL: 34 72 406
OPEL: 1204325
PEUGEOT: AL5351
PEUGEOT: 1306.J0
PORSCHE: 90160320301
PORSCHE: 90160320602
PORSCHE: 90160320601
PORSCHE: 90160320600
RENAULT: 50 00 821 003
RENAULT: 50 00 273 021
RENAULT: 50 00 255 685
RENAULT: 50 00 081 172
RENAULT: 50 01 001 392
RENAULT: 77 01 014 809
SAAB: 7326176
SAAB: 8558306
SAAB: 7334634
SAAB: 85 12 410
SCANIA: 684 63
SCANIA: 263903
SCANIA: 229511
SEAT: HB9 060 0000
SEAT: 021 903 803
SKODA: 021 903 803
STEINBOCK: 12144
STEYR: 6.09F.09.001.7
STEYR: 609F090019
STEYR: 614090017
TOYOTA: 27710-98001
VOLVO: 1214719
VOLVO: 241808
VOLVO: 266941
VOLVO: 3770118
VOLVO: 294 945
VOLVO: 530165
VOLVO: 246585
VOLVO: 241960
VOLVO: 530878
VOLVO: 1308030
VOLVO: 1234519
VOLVO: 70864
VOLVO: 241534
VOLVO: 248279
VOLVO: 588950
VOLVO: 507142
VOLVO: 3309816
VOLVO: 531914
VOLVO: 6212039
VW: 021 903 803 A
VW: 901 603 20603
VW: 028 903 803
VW: 411 903 803 A
VW: 02991055
VW: 021 903 803
VW: 901 603 20602
VW: 059 903 803 A
VW: 059 903 803
VW: 021 903 8031
VW: 043 903 803 B
VW: 711702
VW: 043 903 803 A
YANMAR: NS11C76070

Aftermarket vergelijkingsnr.

ACI: ACI 0685963
AS-PL: ARE0232S
BERU: 1.90005e+008
BERU: 190005024
BERU: 0190005024
BERU: GER024
BOSCH: 0190600014
BOSCH: 0192062006
BOSCH: 0192052006
BOSCH: 0190062005
BOSCH: 9120080111
BOSCH: 0120400722
BOSCH: 0190601009
BOSCH: 9120080056
BOSCH: 0120450001
BOSCH: 9120080057
BOSCH: 0192062007
BOSCH: 9190006002
BOSCH: 0190600008
BOSCH: 09120080094
BOSCH: 0190600020
BOSCH: 9120080106
BOSCH: 9190006001
BOSCH: 0190600001
BOSCH: 0120400716
BOSCH: 9190456004
BOSCH: 0192052016
BOSCH: 9120080091
BOSCH: 0190601011
BOSCH: 0190601006
BOSCH: 9120080054
BOSCH: 0 190 085 001
BOSCH: 0192063001
BOSCH: 1197311090
BOSCH: 0190600005
BOSCH: 0120400728
BOSCH: 0190601008
BOSCH: 0190600012
BOSCH: 0190600010
BOSCH: 0120400726
BOSCH: 0190062004
BOSCH: 0120400665
BOSCH: 0120400620
BOSCH: 0190062002
BOSCH: 0190601001
BOSCH: 9190087006
BOSCH: 9 190 087 011
BOSCH: 0120400803
BOSCH: 0190600007
BOSCH: 0 192 032 001
BOSCH: 09120080101
BOSCH: 09120080054
BOSCH: 0120400758
BOSCH: 0190600002
BOSCH: 9 190 085 001
BOSCH: 09120080020
BOSCH: 9120080138
BOSCH: 0120400764
BOSCH: 0190601012
BOSCH: 0120400654
BOSCH: 9120080020
BOSCH: 0190600009
BOSCH: 0190601010
BOSCH: 9120080084
BOSCH: 0190600021
BOSCH: 0190601017
BOSCH: 0120400815
BOSCH: 0120400808
BOSCH: 9120080031
BOSCH: 0190601002
BOSCH: 0190601013
BOSCH: 0190601007
BOSCH: 0120400852
BOSCH: 0192062005
BOSCH: 0190062007
BOSCH: 9120080045
BOSCH: 0192062002
BOSCH: 0120400522
BOSCH: 0190600006
BOSCH: 0120400767
BOSCH: 0120400912
BOSCH: 0190600004
BOSCH: 09120080031
BOSCH: 0190600013
BOSCH: 9120080107
BOSCH: 0190600018
BOSCH: 0192062001
BOSCH: 0190600016
BOSCH: 0120400607
BOSCH: 0190601003
BOSCH: 0120400858
BOSCH: 9120080022
BOSCH: 0120400706
BOSCH: 0120400869
BOSCH: 9120080102
BOSCH: 0120400630
BOSCH: 09120080102
BOSCH: 9120080094
BOSCH: 9120080101
BOSCH: 9190457019
BOSCH: 0 190 062 001
BOSCH: 0190600011
BOSCH: 0120400537
BOSCH: 1197311030
BOSCH: 0192062004
BOSCH: 0120400840
BOSCH: 0120400771
CARGO: 130675
DELCO REMY: 8 375
DELCO REMY: 5 100 03
DUCELLIER: 519002
DUCELLIER: 8375
DUCELLIER: 510003
DUCELLIER: 8347
DURITE: 084810
FACET: 16703
HC-CARGO: F032130675
HELLA: 004 243-041
HELLA: 5DR 004 243-041
HERTH+BUSS: 35000146
LETRIKA: 11125106
LETRIKA: AER2901
LETRIKA: AER2902
LETRIKA: 11125015
LETRIKA: 11125009
LETRIKA: AER3003
MAGNETI MARELLI: 63400006
MAGNETI MARELLI: 64800001
MAGNETI MARELLI: AMP0001
MAGNETI MARELLI: 940038003010
MAGNETI MARELLI: 940038003
MONARK: 82601006
MOTOROLA: 505-43
MOTOROLA: 519003
PARIS-RHONE: YL414
PARIS-RHONE: AYC2112
SEV: 72717002
SEV: 72717202
SEV: 72317102
SEV: 72717302
SEV: 72210002
SEV: 72160602
SEV: 72711102
SEV: 72710502
SEV: 72717402
SEV: 72160702
SEV: 72160902
SEV: 72317202
STILL: 36145
TRW: 21931002
TRW: 21031013
TRW: 21221392
TRW: 21931013
TRW: NCB403
TRW: 21931004
TRW: NCB205
VALEO: AYC2126
VALEO: 436287
VALEO: 7599B
VALEO: 7564AB
VALEO: 436306
VALEO: 436101
VALEO: 097163
VALEO: 100067
VALEO: 71655002
VALEO: 9AL2940K
VALEO: 9AL2688K
VALEO: 9AL2505P
VALEO: 078700
VALEO: 090163
VALEO: A13R121
VALEO: 70220302
VALEO: 71333102
VALEO: 72360202
VALEO: 7564A
VALEO: 71427102
VALEO: 72062802
VALEO: 71523102
VALEO: 712 12602
VALEO: 71212302
VALEO: 71271102
VALEO: 71314102
VALEO: 9AL2628P
VALEO: YLA240
VALEO: 71271402
VALEO: 71312002
VALEO: 71770002
VALEO: 9AL2689K
VALEO: 436307
VALEO: 7599A
VALEO: 2078775
VALEO: 72510502
VALEO: 7564B
VALEO: NC328
VALEO: 71655102
VALEO: 7595A
VALEO: 9AL2618G
VALEO: 9AL2658K
VALEO: 72717502
VALEO: 72317202
VALEO: 7599AB
VALEO: 505043
VALEO: 9RH7005
VALEO: 579002
VALEO: 519002
VALEO: 436170
VALEO: 71655502
VALEO: 9AL2834K
VALEO: 70220702
VALEO: 9AL5002K
VALEO: 9AL2762G
VALEO: 7595AB
VALEO: 7595B
VALEO: 71427202
VALEO: 436164
VALMET: 214611
VAN WEZEL: ACI 0685963
VAN WEZEL: 0685963

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
MAGNETI MARELLI
Marelli Aftermarket Germany GmbH
Heinz-Nixdorf-Straße 4, 74172 Neckarsulm, Germany
http://www.magnetimarelli.com/