-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Schokdemper MEYLE 266250005

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   MEYLE
Fabrikant nr.:   026 625 0005
Ga naar producteigenschappen
32,73 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Op voorraad
Product past niet op uw auto:
Audi A6 C6 (4F2) 2.0 TDI, vermogen: 136 pk/100 kW (Toon bijpassende producten) | (veranderen)

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 026 625 0005
Inbouwplaats Vooras
Schokdempertype Gasdruk
Schokdemper systeem Dubbelpijp
Schokdemper inbouwtype Telescoop-schokdemper
Schokdemper bevestigingstype Pen bovenaan
Schokdemper bevestigingstype Oog onderaan
Index 026 625 0005

Fabrikant nummers

026 625 0005

OE/OEM Vergelijkingsnr.

BILSTEIN: 24-007030
BILSTEIN: 24-007047
BILSTEIN: 24-011839
KYB: KYB551017
KYB: KYB551018
MERCEDES: 1233231800
MERCEDES: 1233231700
MERCEDES: 1233200030
MERCEDES: A1233231800
MERCEDES: A1233232000
MERCEDES: A1233232700
MERCEDES: A1233200030
MERCEDES: A1233231700
MERCEDES: A1233200330
MERCEDES: 1233232300
MERCEDES: 1233232500
MERCEDES: 1233232000
MERCEDES: 1233232700
MERCEDES: A1233200230
MERCEDES: A1233232300
MERCEDES: 1233232800
MERCEDES: 1233232100
MERCEDES: 1233200130
MERCEDES: 1233200230
MERCEDES: A1233200130
MERCEDES: A1233232100
MERCEDES: A1233232800
MERCEDES: 1233200330
MERCEDES: A1233232500
MONROE: MON43009

Aftermarket vergelijkingsnr.

AL-KO: 106533
AL-KO: 1653G
BILSTEIN: 24-007047
BILSTEIN: B36-0704
BOGE: 36-078-0
BOGE: 36-J59-0
BOGE: 36-078-1
JAPANPARTS: MM-00302
KYB: 551018
MEYLE: 026 036 0781
MONROE: 43009
MONROE: E5017
NK: 63331653
OPTIMAL: A-1653G
QUINTON HAZELL: 177018
SACHS: 317 254
SACHS: 101705
VAICO: V30-1700

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
MEYLE
MEYLE AG
Merkurring 111, 22143 Hamburg, Germany
https://www.meyle.com/