-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Veerpootlager SACHS 802 286

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   SACHS
Fabrikant nr.:   802 286
Ga naar producteigenschappen
14,23 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Beperkt aantal
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 802 286
Voor oe nummer 12782216
Voor oe nummer 12793902
Voor oe nummer 13178147
Voor oe nummer 13188763
Voor oe nummer 13188764
Voor oe nummer 24435884
Voor oe nummer 3 44 529
Voor oe nummer 3 44 536
Voor oe nummer 3 44 537
Voor oe nummer 3 44 538
Voor oe nummer 51755688
Aantal per as 2
Inbouwplaats Vooras
Inbouwplaats Links
Inbouwplaats rechts
Aanvullende artikelen / aanvullende info 2 Zonder kogellager
Alternatieve reparatieset 802 422
Index 802 286

Fabrikant nummers

802 286

OE/OEM Vergelijkingsnr.

CADILLAC: 51755688
CORTECO: CO49358169
DELPHI: BSJ10093
FAG: 815 0073 30
FAG: 814 0142 10
FIAT: 51755688
GENERAL MOTORS: 13188763
GENERAL MOTORS: 344537
HUTCHINSON: HU590138
Lemförder: LMI26783
MAGNUM TECHNOLOGY: A7X024MT
MEYLE: 614 034 0017/S
MEYLE: 614 034 0017
OPEL: 51755688
OPEL: 802286
OPEL: 344536
OPEL: 344537
OPEL: 344529
OPEL: 13188764
OPEL: 13178147
OPEL: 344538
OPEL: 13188763
OPEL: 24435884
SAAB: 344529
SAAB: 3 44 537
SAAB: 24435884
SAAB: 12782216
SAAB: 12793902
SAAB: 3 44 538
SAAB: 13188763
SAAB: 13188764
SNR: KBLF41800
VAUXHALL: 13188764
VAUXHALL: 3 44 537
VAUXHALL: 3 44 536
VAUXHALL: 13188763
VAUXHALL: 3 44 538
VAUXHALL: 13178147
VAUXHALL: 24435884
VAUXHALL: 3 44 529
febi bilstein: FE27362

Aftermarket vergelijkingsnr.

ACI: ACI 3730088
BOGE: 2-32-000153-01
BOGE: 2-32-000153-01H
BOGE: 88-196-A
CORTECO: 49358168
HUTCHINSON: 590138
LEMFÖRDER: 26783 01
LEMFÖRDER: 26783
MEYLE: 614 034 0017
MONROE: MK208
SKF: VKDA 35517
SNR: KBLF41800
TRW: JSL332
TRW: JSB4142S
VAN WEZEL: 3730088

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
SACHS
ZF Friedrichshafen AG
Obere Weiden 12, 97424 Schweinfurt, Germany
http://www.zf.com/brands/content/en/sachs/homepage_sachs/homepage.jsp