-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Starter DENSO DSN967

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   DENSO
Fabrikant nr.:   DSN967
Ga naar producteigenschappen
174,03 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Beperkt aantal
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. DSN967
Spanning (volt) 12
Startmotor vermogen (kw) 1,8
Kwaliteit OE
Draairichting Draairichting met de klok mee
Gewicht [g] 3510
Aantal tanden 12
Index DSN967

Fabrikant nummers

DSN967

OE/OEM Vergelijkingsnr.

MERCEDES: A6519060026
MERCEDES: A006151450180
MERCEDES: A000906012680
MERCEDES: A0009060126
MERCEDES: A651906002680
MERCEDES: A0061514501
MERCEDES: 006151450180
MERCEDES: 000906012680
MERCEDES: 0061514501
MERCEDES: 6519060026
MERCEDES: 651906002680
MERCEDES: 0009060126

Aftermarket vergelijkingsnr.

AMAZON (ASIN): B00DZNN0WE
AMAZON (ASIN): B00CVZ21MC
BOSCH: 0986025940
DENSO: 4280005511
DENSO: 4280805511
DENSO: 4280009320
DENSO: 4280005510
ELSTOCK: 25-4159
LUCAS ELECTRICAL: LRS02487
REMY: RAS31739
REMY: DRS0628
UNIVERSAL COMPONENTS UK: MRST0001

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
DENSO
DENSO Europe B.V
Hogeweyselaan 65, 1382 Weesp, Netherlands
https://www.denso-am.eu/