-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Spoorstang TRW JRA541

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   TRW
Fabrikant nr.:   JRA541
Ga naar producteigenschappen
18,44 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Op voorraad
Product past niet op uw auto:
Audi A4 B8 (8K2) 2.0 TFSI, vermogen: 211 pk/155 kW (Toon bijpassende producten) | (veranderen)

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. JRA541
Lengte (mm) 380
Schroefdraadmaat 1 M16X1.5
Schroefdraadmaat 2 M18x1,5
Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met toebehoren
Voor oe nummer 90610551003
Voor oe nummer 90610481003
Voor oe nummer 90610481001
Voor oe nummer 9064600400
Voor oe nummer 9064600500
Voor oe nummer 9064600048
Voor oe nummer 9064600148
Voor oe nummer 9064600055
Voor oe nummer 2E0713491
Voor oe nummer 2E0713501
Index JRA541

Onderdelen inbegrepen

Naam van onderdeel Nummer van de fabrikant Aantal
Spoorstangeinde TRW JTE1062 JTE1062 1
Axiaalgewricht, spoorstang TRW JAR973 JAR973 1

Fabrikant nummers

JRA541

OE/OEM Vergelijkingsnr.

MERCEDES: A 906 460 00 55
MERCEDES: 9064600055
VW: 2E0 713 491

Aftermarket vergelijkingsnr.

AMAZON (ASIN): B00DPHUNA2
BENDIX: 047528B
BORG & BECK: BDL7151
FEBI: 33078
FEBI: 30706
MAPCO: 52811
METZGER: 6-360
MEYLE: 116 030 0033
MONROE: L10210
MOOG: ME-AX-4874
SIDEM: 50116
SWAG: 10 93 3078
SWAG: 10 93 0706

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
TRW
ZF Friedrichshafen AG
Rudolf-Diesel-Straße 7, 56566 Neuwied, Germany
http://www.trw.com