-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Generator vrijloop INA 535 0168 10

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   Schaeffler INA
Fabrikant nr.:   535 0168 10
Ga naar producteigenschappen
14,05 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Op voorraad
INA
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 535 0168 10
Aantal groeven 6
Afstand van tot eerste groef [mm] 19,4
Breedte (mm) 45,8
Diameter 1/2 (mm) 49,7/17,0
Voor fabrikantnummer F-552901.XX
Aanvullende artikelen / aanvullende info 2 Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
Index 535 0168 10

Fabrikant nummers

535 0168 10

OE/OEM Vergelijkingsnr.

JEEP: 04801827AA
JEEP: 04801227AA
MERCEDES: 0141543902
MERCEDES: A6461540102
MERCEDES: A6461541102
MERCEDES: A0009067902
MERCEDES: A0131546802
MERCEDES: A0009063622
MERCEDES: 0141541502
MERCEDES: A0009062100
MERCEDES: 0009063000
MERCEDES: A0009063722
MERCEDES: 6461540802
MERCEDES: 0009068802
MERCEDES: 6461550115
MERCEDES: 159 150 00 60
MERCEDES: 6461540902
MERCEDES: 0141541102
MERCEDES: A0009068806
MERCEDES: A0141543902
MERCEDES: 6461540102
MERCEDES: A0009062004
MERCEDES: 0009067902
MERCEDES: 0131546802
MERCEDES: 0141541402
MERCEDES: A0009065300
MERCEDES: A0141541102
MERCEDES: 0009060706
MERCEDES: A6461540902
MERCEDES: 0009063722
MERCEDES: 6461541102
MERCEDES: 000 906 06 04
MERCEDES: A0009062200
MERCEDES: 0009060501
MERCEDES: A2711541802
MERCEDES: 0009062200
MERCEDES: A0009060501
MERCEDES: 2781500060
MERCEDES: A0009063222
MERCEDES: A6461550115
MERCEDES: A0009060706
MERCEDES: 0009063622
MERCEDES: 0141541202
MERCEDES: A1591500060
MERCEDES: 0009062004
MERCEDES: A0141541502
MERCEDES: 0009068806
MERCEDES: 0009065300
MERCEDES: A 000 906 06 04
MERCEDES: A0141541402
MERCEDES: A6461540802
MERCEDES: A2781500060
MERCEDES: A0141541202
MERCEDES: 0009063222
MERCEDES: 271 154 18 02
MERCEDES: A0009068802
MERCEDES: 0009062100
MERCEDES: A0009063000

Aftermarket vergelijkingsnr.

AS-PL: AFP3021
AUTEX: 654508
BOSCH: 1987945411
BREDA LORETT: CR3912
CONTINENTAL CTAM: AP9050
DAYCO: ALP2407
EVR: 59922
FEBI: 33473
GATES: 778910063
GATES: OAP7092
INA: F55290104
INA: F55290102
INA: F55290106
INA: F55290101
INA: F55290105
INA: F55290107
INA: F55290103
IPD: 153503
LUCAS ELECTRICAL: LOPA0133
SCHAEFFLER GRUPPE: 535 0168 10
SKF: VKM03810
TRIPLEFIVE: 353910
TRIPLEFIVE: 335266
TRIPLEFIVE: 332100
TRIPLEFIVE: 3 5391 1
TRIPLEFIVE: GA751.21
VALEO: FG18D037
VALEO: 439619
VALEO: TG15C131
VALEO: FG15T036
VALEO: FG15T079
VALEO: FG23S039
VALEO: 588031
VALEO: TG15C130
VALEO: 440057
VALEO: 439585
VALEO: TG23C017
VALEO: FGN18S073
VALEO: 2604640
VALEO: FG18S012
VALEO: TG23C022
VALEO: 2610374
VALEO: TG17C041
VALEO: TG15C133
VALEO: 2604126
VALEO: TG12C063
VALEO: FG18S073
VALEO: FG18S047
VALEO: TG17C061
Średnia ocena na podstawie 1 opinii
Laatste klantbeoordelingen
5,0 5,0
zeer goed

(11 december 2024)

Geverifieerd advies


Toon alle 1 feedback
Informatie over de fabrikant
Schaeffler INA
Schaeffler Vehicle Lifetime Solutions Germany GmbH & Co. KG
De-Saint-Exupery-Str. 8, 60549 Frankfurt, Germany
http://www.ina.de/content.ina.de/en/index.jsp