-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Riemspanner, Poly V-riem INA 534 0316 10

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   Schaeffler INA
Fabrikant nr.:   534 0316 10
Ga naar producteigenschappen
43,58 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Op voorraad
INA
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 534 0316 10
Buitendiameter [mm] 70,00
Breedte (mm) 30,50
Spanrolbediening Hydraulisch
Koppel f [n] 3000
Diameter (mm) 70,00
Index 534 0316 10

Fabrikant nummers

534 0316 10

OE/OEM Vergelijkingsnr.

HONDA: 31170-RWK-015
HONDA: 31170RWK035
HONDA: 31170-RZP-G03
HONDA: 31170RWK045
HONDA: 31170RZPAG01
HONDA: 31170RZPG04
HONDA: 31170-RWK-025
HONDA: 31170-RZP-G02
HONDA: 31170RWKA005
HONDA: 31170-RWK-005
HONDA: 31170-RZP-G01
HONDA (DONGFENG): 31170-RWK-035
HONDA (DONGFENG): 31170-RZP-G04
HONDA (DONGFENG): 31170-RZP-G03
HONDA (DONGFENG): 31170-RWK-025
HONDA (GAC): 31170-RZP-G03
HONDA (GAC): 31170-RWK-035
HONDA (GAC): 31170-RZP-G01
HONDA (GAC): 31170-RZP-G04
HONDA (GAC): 31170-RWK-025

Aftermarket vergelijkingsnr.

AMAZON (ASIN): B00BASPGUK
BOSCH: 1 987 600 427
CONTINENTAL: 49470
DAYCO: APV2754
EVR: 57431
FEBI: 32504
FIDI: FI18620
GATES: 39077
GATES: 780821477
GATES: T39077
GMB: GHAT-216
GMB: GHAT-178
INA: F55144910
INA: F55144926
INA: F55144906
INA: F55144916
INA: F55144906100
INA: F568739
INA: F-551449.17
INA: F55144914
INA: F56873901
INA: F551449060100
INA: F55144927
INA: F55144907
INA: F5514496100
INA: F55144911
INA: F55144915
OPTIMAL: 0-N2158
SCHAEFFLER GRUPPE: 534 0316 10
SCHAEFFLER GRUPPE: F-561822.50
SKF: VKM 63019
SKF: VKM 63033
SWAG: 85 93 2504
TRIPLEFIVE: 03.81305
TRIPLEFIVE: GA374.34
TRISCAN: 8641 403001

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
Schaeffler INA
Schaeffler Vehicle Lifetime Solutions Germany GmbH & Co. KG
De-Saint-Exupery-Str. 8, 60549 Frankfurt, Germany
http://www.ina.de/content.ina.de/en/index.jsp