-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Koppelingsplaat LUK 323 0724 10

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   Schaeffler LuK
Fabrikant nr.:   323 0724 10
Ga naar producteigenschappen
Tijdelijk niet op voorraad
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 323 0724 10
Diameter (mm) 225
Aantal tanden 22
Technisch informatienummer TSFN
Doorsnee [mm] 225
Index 323 0724 10

Fabrikant nummers

323 0724 10

OE/OEM Vergelijkingsnr.

AISIN: AISDZ-039
FORD: 4599435
FORD: RF11 1646 0A
FORD: YL84 7550 AD
FORD: 3256393
FORD: F32Z7550A
FORD: 3396879
KIA: 0K01116460A
KIA: 0K01116460
KIA: 0K01216460
KIA: OR207-16-460H
KIA: 0K9A016460B
MAZDA: H80516460
MAZDA: F867-16-460A
MAZDA: R20116460C
MAZDA: FS0516460A
MAZDA: R20716460
MAZDA: R20116460B
MAZDA: BP0116460A
MAZDA: FS01-16-460
MAZDA: FS0516460
MAZDA: F32Z-75-50A
MAZDA: LF02-16-460
MAZDA: LF0316460A
MAZDA: R20116460D
MAZDA: R201-16-460A
MAZDA: F0C67550BB
MAZDA: FS0116460A
MAZDA: FS02-16-460A
MAZDA: R20716460B
MAZDA: FS06-16-460A
MAZDA: FS0616460
MAZDA: R207-16-460E
SACHS: 1878 600 923
Schaeffler LuK: 322 0464 10
Schaeffler LuK: 322 0058 60

Aftermarket vergelijkingsnr.

AISIN: DZ016
AISIN: DZ-030
BORG & BECK: K 00925
BORG & BECK: HB 09319
BORG & BECK: HB 08322
EXEDY: KID104U
EXEDY: MZD007US
EXEDY: MZD013
EXEDY: MZD013U
LUK: L-03023-0H36-80
LUK: L-03023-0VLG-03
MOTORCRAFT: ECD 1312
NIPPARTS: J2203021
NIPPARTS: J2203011
NIPPARTS: J2203012
NIPPARTS: J2203013
NIPPARTS: J2203015
NIPPARTS: J2203033
NIPPARTS: J2203018
SACHS: 1862892001
SACHS: 1878 600 662
SACHS: 1862 854 002
SACHS: 1878 984 301
SACHS: 1862892002
SACHS: 1878 994 501
TRIPLEFIVE: VKD 13336
TRIPLEFIVE: SD-1854A
TRIPLEFIVE: 3 023 VLG 03
TRIPLEFIVE: L-03023-0H36-80
TRIPLEFIVE: KD-014
TRIPLEFIVE: 3 023 H36 80
TRIPLEFIVE: 3 023 VLG 03D

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
Schaeffler LuK
Schaeffler Vehicle Lifetime Solutions Germany GmbH & Co. KG
De-Saint-Exupery-Str. 8, 60549 Frankfurt, Germany
http://www.luk.com/