-3% op remmen

Remklauw ATE 24.3387-7016.5

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   ATE
Fabrikant nr.:   24.3387-7016.5
Ga naar producteigenschappen
Tijdelijk niet op voorraad
ATE

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 24.3387-7016.5
Remzadel uitvoering Vuistzadel
Aanvullend artikel/aanvullende informatie Zonder houder
Materiaal Aluminium
Zuigerdiameter [mm] 38
Remsysteem ATE
Artikelnummer paar 24.3387-7015.5
Artikelnummer van de aanbevolen artikel 11.0101-5407.2
Artikelnummer van de aanbevolen artikel 11.0230-0698.2
Artikelnummer van de aanbevolen artikel 11.8116-0340.1
Artikelnummer van de aanbevolen artikel 11.8171-0008.1
Index 24.3387-7016.5

Fabrikant nummers

24.3387-7016.5

OE/OEM Vergelijkingsnr.

ABE: CZH1317ABE
BOSCH: 0 986 474 173
BUDWEG CALIPER: BUD343397
Blue Print: ADBP450017
FERODO: FCL694350
FORD: 3M512M088AA
FORD: 2080513
FORD: 1223704
FORD: 1324304
FORD: 3M512M088BA
FORD: 3M512M088AB
FORD: 1365648
FTE: VAL9290496
FTE: VAL9298102
HERTH+BUSS ELPARTS: J3223042
LAUBER: LAU 77.2799
MAZDA: BP4K26980B
MAZDA: BPYK-26-61XB
MAZDA: BPYK-26-61X
MAZDA: BPYK-26-61XA
MAZDA: BP4K-26-980A
Topran: HP631 425
VOLVO: 86 034 39
VOLVO: 8 603 736
VOLVO: 8 602 912
VOLVO: 36000903
VOLVO: 8 603 941
febi bilstein: FE178083

Aftermarket vergelijkingsnr.

BENDIX: 694350B
BOSCH: 0 986 474 173
BREMBO: F 24 115
BUDWEG CALIPER: 343397
DELPHI: LC7734
FTE: 9290496
FTE: RX381404A0
FTE: RS381404A0
HELLA: 8AN 355 440-481
HELLA: 8AC 355 382-681
HELLA PAGID: 8AC 355 382-681
HELLA PAGID: 8AN 355 440-481
NK: 2125158
QUINTON HAZELL: QBS1702
SBS: 13012125158
TEXTAR: 38041700
TEXTAR: 38005600
TRW: BHN710E

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
ATE
AUMOVIO Aftermarket GmbH
Sodener Str. 9, 65824 Schwalbach am Taunus, Germany
http://www.ate-brakes.com/