-3% op remmen

Remklauw ATE 24.3606-9954.5

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   ATE
Fabrikant nr.:   24.3606-9954.5
Ga naar producteigenschappen
Tijdelijk niet op voorraad
ATE
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 24.3606-9954.5
Remzadel uitvoering Vuistzadel
Zuigerdiameter [mm] 60
Aanvullend artikel/aanvullende informatie Zonder houder
Remsysteem ATE
Artikelnummer paar 24.3606-9953.5
Artikelnummer van de aanbevolen artikel 11.0101-5409.2
Artikelnummer van de aanbevolen artikel 11.0441-6008.2
Artikelnummer van de aanbevolen artikel 11.8116-0347.2
Artikelnummer van de aanbevolen artikel 11.8116-0410.2
Artikelnummer van de aanbevolen artikel 11.8171-0008.1
Index 24.3606-9954.5

Fabrikant nummers

24.3606-9954.5

OE/OEM Vergelijkingsnr.

ABE: CZH1819ABE
AUDI: 4F0615124
AUDI: 4F0615124A
BOSCH: 0 986 474 229
BUDWEG CALIPER: BUD343737
FERODO: FCL695024
FTE: VAL9292318
LAUBER: LAU 77.2939
TRW: BHS1141E
VAG: 4F0 615 124
VAG: 4F0 615 124 A

Aftermarket vergelijkingsnr.

NK: 2147298
TRW: BHS1141E

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
ATE
AUMOVIO Aftermarket GmbH
Sodener Str. 9, 65824 Schwalbach am Taunus, Germany
http://www.ate-brakes.com/