-3% op remmen

Remklauw ATE 24.3601-1713.5

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   ATE
Fabrikant nr.:   24.3601-1713.5
Ga naar producteigenschappen
Tijdelijk niet op voorraad
ATE

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 24.3601-1713.5
Artikelnummer van de aanbevolen artikel 11.8171-0008.1
Remzadel uitvoering Vuistzadel
Zuigerdiameter [mm] 60
Aanvullend artikel/aanvullende informatie Zonder houder
Remsysteem ATE
Artikelnummer paar 24.3601-1714.5
Artikelnummer van de aanbevolen artikel 11.0101-5402.2
Artikelnummer van de aanbevolen artikel 11.0441-6003.2
Artikelnummer van de aanbevolen artikel 11.8116-0197.1
Artikelnummer van de aanbevolen artikel 11.8116-0290.2
Artikelnummer van de aanbevolen artikel 11.8170-0530.1
Doorsnee [mm] 60
Index 24.3601-1713.5

Fabrikant nummers

24.3601-1713.5

OE/OEM Vergelijkingsnr.

ABE: CZH1003ABE
BMW: 34 11 6 768 429
BMW: 34 11 6 752 425
BMW: 34 11 1 166 231
BMW: 34 11 6 773 131
BMW: 34111163303
BMW: 34111163643
BUDWEG CALIPER: 342538
FERODO: FCL694121
LAUBER: LAU 77.0104
TRW: BHS696E
febi bilstein: FE178186

Aftermarket vergelijkingsnr.

ATE - TEVES: 240355
BENDIX: 694121B
BUDWEG CALIPER: 342538
DELPHI: LC7042
FTE: RX601314A0
HELLA: 8AC 355 393-071
HELLA PAGID: 8AC 355 393-071
NK: 2115183
QUINTON HAZELL: QBS1285
TEXTAR: 38083300
TRW: BHS696E
UBD: 54542

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
ATE
AUMOVIO Aftermarket GmbH
Sodener Str. 9, 65824 Schwalbach am Taunus, Germany
http://www.ate-brakes.com/