-3% op remmen

Remklauw ATE 24.3521-8502.5

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   ATE
Fabrikant nr.:   24.3521-8502.5
Ga naar producteigenschappen
139,87 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Zeer weinig over
ATE
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 24.3521-8502.5
Remzadel uitvoering Vuistzadel
Zuigerdiameter [mm] 52
Aanvullend artikel/aanvullende informatie Zonder houder
Remsysteem ATE
Artikelnummer paar 24.3521-8501.5
Artikelnummer van de aanbevolen artikel 11.0101-5407.2
Artikelnummer van de aanbevolen artikel 11.0101-5409.2
Artikelnummer van de aanbevolen artikel 11.0441-5203.2
Artikelnummer van de aanbevolen artikel 11.8116-0191.1
Artikelnummer van de aanbevolen artikel 11.8171-0008.1
Index 24.3521-8502.5

Fabrikant nummers

24.3521-8502.5

OE/OEM Vergelijkingsnr.

ABE: CZH1209ABE
BUDWEG CALIPER: 342847
FERODO: FCL694106
LAUBER: LAU 77.2347
MERCEDES: A 002 420 11 83
MERCEDES: 2D0-615-424
MERCEDES: 902 420 06 02
MERCEDES: A 902 420 06 02
MERCEDES: 002 420 11 83
TRW: BHS315E
Topran: HP631 453
VAG: 2D0 615 424

Aftermarket vergelijkingsnr.

BENDIX: 694106B
BOSCH: 0 986 474 353
BUDWEG CALIPER: 342847
DELPHI: LC4907
HELLA: 8AC 355 388-821
HELLA PAGID: 8AC 355 388-821
QUINTON HAZELL: QBS2732
TEXTAR: 38132800
TRW: BHS315E
UBD: 54573

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
ATE
AUMOVIO Aftermarket GmbH
Sodener Str. 9, 65824 Schwalbach am Taunus, Germany
http://www.ate-brakes.com/