-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Schokdemper MEYLE 267250004

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   MEYLE
Fabrikant nr.:   026 725 0004
Ga naar producteigenschappen
40,63 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Beperkt aantal
Meyle
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 026 725 0004
Inbouwplaats Achteras
Schokdempertype Gasdruk
Schokdemper systeem Dubbelpijp
Schokdemper inbouwtype Telescoop-schokdemper
Schokdemper bevestigingstype Pen bovenaan
Schokdemper bevestigingstype Oog onderaan
Index 026 725 0004

Fabrikant nummers

026 725 0004

OE/OEM Vergelijkingsnr.

BILSTEIN: 24-018579
BILSTEIN: 24-100885
HERTH+BUSS ELPARTS: J4320880
KYB: KYB553185
KYB: KYB553186
MAGNUM TECHNOLOGY: AGM036MT
MERCEDES: 2023200031
MERCEDES: 2023201031
MERCEDES: 2023200831
MERCEDES: A2023200731
MERCEDES: A 202 326 27 00
MERCEDES: 2023200731
MERCEDES: A2023200331
MERCEDES: 2023200531
MERCEDES: A2023200131
MERCEDES: 2023200131
MERCEDES: 2023200431
MERCEDES: A2023200031
MERCEDES: 2023200931
MERCEDES: A2023260900
MERCEDES: 202 326 27 00
MERCEDES: 2023200631
MERCEDES: A2023200431
MERCEDES: 2023260900
MERCEDES: A2023200931
MERCEDES: 2023200331
MERCEDES: 2023200231
MERCEDES: 2023260500
MERCEDES: 2023260600
MERCEDES: A2023200231
MERCEDES: A2023260500
MERCEDES: A2023201031
MERCEDES: A2023200531
MERCEDES: A2023260600
MERCEDES: A2023200831
MERCEDES: A2023200631
MONROE: MON43081
SACHS: 317 263
VAICO: V30-1753

Aftermarket vergelijkingsnr.

AL-KO: 106223
AL-KO: 1622G
BILSTEIN: 24-018579
BILSTEIN: B 36-1857
BOGE: 36-A13-0
JAPANPARTS: MM-00944
KYB: 553185
MEYLE: 0260320130
MONROE: E5027
MONROE: 43081
NK: 63331622
OPTIMAL: A-1622G
QUINTON HAZELL: 177150
SACHS: 170 451
SACHS: 317 263

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
MEYLE
MEYLE AG
Merkurring 111, 22143 Hamburg, Germany
https://www.meyle.com/