-3% op remmen

Remblokset DELPHI LP1437, achter

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   DELPHI
Fabrikant nr.:   LP1437
Materiaal:  Low-Metallic
Ga naar producteigenschappen
17,53 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Beperkt aantal
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. LP1437
As Achter
goedkeuring E9 90R-02A0841/6421
Materiaal Low-Metallic
Breedte [mm] 126
Hoogte [mm] 62
Dikte [mm] 19
Remsysteem BOSCH
Voorbereiding voor slijtagecontact Ja
WVA-nummer 23021
Aantal bedekkingen 4
Aantal slijtage-indicatoren per as 2
Index LP1437

Fabrikant nummers

LP1437

OE/OEM Vergelijkingsnr.

MERCEDES: A000 420 2420
MERCEDES: 0004209720
MERCEDES: 000 423 65 10
MERCEDES: A0084206220
MERCEDES: 910 420 75 00
MERCEDES: 0084204320
MERCEDES: 0084204420
MERCEDES: 0034204720
MERCEDES: A 910 420 75 00
MERCEDES: 0044202520
MERCEDES: 0084206220
MERCEDES: 0034202420
MERCEDES: A0044202520
MERCEDES: 0004202420
MERCEDES: A0034204720
MERCEDES: A0084204320
MERCEDES: A0084204420
MERCEDES: A0004236510
MERCEDES: A0034202420
MERCEDES: A0004209720
VW: 2D0698451B

Aftermarket vergelijkingsnr.

A.B.S.: 37124OE
A.B.S.: 37124
AC DELCO: AC679781D
AKEBONO: AN4052K
AMAZON (ASIN): B00BJREQRQ
AMAZON (ASIN): B00BJRY518
ATE - TEVES: 13.0460-3990.2
BARUM: BA2216
BENDIX: 571950
BENDIX: BPD1905
BENDIX: 571950B
BLUE PRINT: ADU174225
BORG & BECK: BBP1667
BOSCH: 0 986 424 516
BOSCH: BP273
BRAKE ENGINEERING: PA1183
BREMBO: P50020
CIFAM: 822-572-0
COMLINE: CBP0914
COMLINE: ADB0914
FEBI: 16450
FERODO: FVR1306
FERODO: FDB1306
FERODO: FSL1306
FERODO: TAR1306
FMSI-VERBAND: 7829-D928
FMSI-VERBAND: 23021
FRI.TECH.: 5880
FTE: BL1741A2
GALFER: 20583
GIRLING: 6113994
HANS PRIES: 109 471
HELLA: 8DB 355 031-471
HELLA: 8DB 355 008-651
ICER: 141289
JURATEK: JCP1306
JURID: 571950J
LPR: 05P956
LPR: 05P956A
MAGNETI MARELLI: 363702161264
METELLI: 22-0572-0
METZGER: 1170274
MEYLE: 025 230 2118
MINTEX: MDB1997
MINTEX: MDB1997MX
NAPA: NBP1366
NAPA: PBP7113
NECTO: FD6784V
NECTO: FD6784E
NECTO: FD6784
NK: 223338
PAGID: T1170N
PAGID: T1170
PEX: 7510S
PEX: 7.510
QUINTON HAZELL: BP1246
REMSA: 73300
ROADHOUSE: 2733.00
ROULUNDS BRAKING: 679781
TEXTAR: 23021 189 0 4 T3078
TEXTAR: 2302101
TRW: GDB1399
UNIPART: GBP1258AF
VAICO: V308154
VALEO: 301300
VALEO: 598300
WOKING: P6333.00

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
DELPHI
PHINIA Inc
Fichtenstraße 55, 40233 Düsseldorf, Germany
http://www.delphi.com/