-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Generator vrijloop INA 535 0042 10

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   Schaeffler INA
Fabrikant nr.:   535 0042 10
Ga naar producteigenschappen
21,59 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Op voorraad
INA
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 535 0042 10
Aantal groeven 7
Afstand van tot eerste groef [mm] 14,9
Breedte (mm) 44,5
Diameter 1/2 (mm) 55,7/17,0
Voor fabrikantnummer F-232001.XX
Aanvullende artikelen / aanvullende info 2 Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
Index 535 0042 10

Fabrikant nummers

535 0042 10

OE/OEM Vergelijkingsnr.

MERCEDES: A0121540602
MERCEDES: 271 154 01 02
MERCEDES: A2711540602
MERCEDES: 2711550016
MERCEDES: A2711540902
MERCEDES: A2711550115
MERCEDES: 0121540602
MERCEDES: 2711540602
MERCEDES: A2711541002
MERCEDES: A2711550016
MERCEDES: A2711540102
MERCEDES: A2711540202
MERCEDES: 2711550115
MERCEDES: 2711540902
MERCEDES: 2711541002
MERCEDES: A2711540802
MERCEDES: 2711540202
MERCEDES: 2711540802
VALEO: VAL588060

Aftermarket vergelijkingsnr.

AS-PL: AFP0031
AUTEX: 654189
BOSCH: 0124515062
BOSCH: 0986046300
BOSCH: 0124515198
BOSCH: F00M991138
BOSCH: 0124515088
BOSCH: F00M991302
BOSCH: F00M991160
BOSCH: 0986045380
BOSCH: 0124615022
BOSCH: 0124615028
BREDA LORETT: CR3621
CONTINENTAL CTAM: AP9020
DAYCO: ALP2366
EVR: 55173
FEBI: 21684
GATES: OAP7056
GATES: 778910025
INA: F23200110
INA: F23200111
INA: F23200102
INA: F23200109
INA: F23200108
INA: F23200104
INA: F23200106
INA: F2320014
INA: F23200107
INA: F2320012
IPD: 153184
LUCAS ELECTRICAL: LOPA0051
SCHAEFFLER GRUPPE: 535 0042 10
SKF: VKM03829
SNR: GA75109
TRIPLEFIVE: 3 3568 1
TRIPLEFIVE: 234793
TRIPLEFIVE: 335680
TRIPLEFIVE: 332306
TRIPLEFIVE: Y2036
VALEO: 2542582B
VALEO: 593625
VALEO: 2542582A
VALEO: 2542582C
VALEO: SG12B062
VALEO: 588060

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
Schaeffler INA
Schaeffler Vehicle Lifetime Solutions Germany GmbH & Co. KG
De-Saint-Exupery-Str. 8, 60549 Frankfurt, Germany
http://www.ina.de/content.ina.de/en/index.jsp