-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Koppelingsset SACHS 3000 951 274

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   SACHS
Fabrikant nr.:   3000 951 274
Ga naar producteigenschappen
86,18 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Zeer weinig over
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 3000 951 274
Diameter (mm) 225
Aantal tanden 22
Index 3000 951 274

Onderdelen inbegrepen

Naam van onderdeel Nummer van de fabrikant Aantal
4200 080 060 4200 080 060 1
Koppelingsplaat SACHS 1862 853 002 1862 853 002 1
Koppelingsdrukplaat SACHS 3082 641 101 3082 641 101 1
Ontkoppelingslager SACHS 3151 600 736 3151 600 736 1

Fabrikant nummers

3000 951 274

OE/OEM Vergelijkingsnr.

FORD: 3255944
FORD: XM34 7548 AC
FORD: 3252694
FORD: 3256557
FORD: 3256394
FORD: 3255905
FORD: R207-16460-B
FORD: F32Z-7550-B
FORD: 4637199
FORD: YL84 7548 AA
FORD: 1365314
FORD: G560-16510-B
FORD: E92Z-7548-B
FORD: 3607988
FORD: 3396880
FORD: F201 16 510
FORD: 4086002
FORD: LF01-16-510
FORD: 6E51-7548-AA
FORD: H60616510A
FORD: 3 730 230
FORD: FE62-16-510
FORD: 3256393
FORD: XM34-7548-AB
FORD: 3252695
FORD: F32Z7548A
FORD: RF11 1646 0A
FORD: R207-16460-D
FORD: 4067924
FORD: XM34-7548-AA
FORD: 3396878
FORD: XM34 7548 BA
FORD: R207-16460-E
FORD: 3607985
FORD ASIA & OCEANIA: 3607985
FORD ASIA & OCEANIA: 4637199
FORD ASIA & OCEANIA: 4067924
FORD ASIA & OCEANIA: XM34-7548-AC
FORD ASIA & OCEANIA: XM34-7548-AA
FORD ASIA & OCEANIA: XM34-7548-BA
FORD ASIA & OCEANIA: LF0116510
FORD ASIA & OCEANIA: XM34-7548-AB
FORD ASIA & OCEANIA: 1 365 314
FORD ASIA & OCEANIA: 6E51-7548-AA
FORD ASIA & OCEANIA: 3 607 988
FORD AUSTRALIA: 6E51-7548-AA
FORD AUSTRALIA: 4637199
FORD AUSTRALIA: 3607988
FORD AUSTRALIA: XM34-7548-BA
KIA: 0K9A216510
KIA: 0K01316460A
KIA: OK9A1-6460B
KIA: 0SR0216510
KIA: FE671-6460A
KIA: 0K72A-16-510A
KIA: 414124Z000
KIA: K011-16-510
KIA: R2071-6460F
KIA: 0K24716510
KIA: OK954-16460A
KIA: 0SR0216510A
KIA: K9A016460B
KIA: K72A-16-510
KIA: 0R207-16-460H
KIA: K9A2-16-510
KIA: K72A1-6510A
KIA: SR021-6510A
KIA: 0K01116510
KIA: SR02-16-510
KIA: 0K95416460A
KIA: K01216460
KIA: K0131-6460A
KIA: OK012-16-460
KIA: 0K01316460
KIA: K01116460
KIA: 0K01116460A
KIA: K01316460
KIA: KO11-16-460
KIA: K01116460A
KIA: K01316410
KIA: K01316410A
KIA: 0K01216460
KIA: H60616510
KIA: 0K01116460
KIA: 0K72A16510
KIA: RE57-16-510
KIA: 0K01316410
KIA: OK9A0-16460B
KIA: 0K01316410A
KIA: K9541-6460A
KIA: OKA01-6460B
MAZDA: FE6116460A
MAZDA: F20116460A
MAZDA: FE6216510A
MAZDA: F20116460C
MAZDA: R207-16-460D
MAZDA: RF06-16-460
MAZDA: F20816460
MAZDA: FE9016460A
MAZDA: FE96-16-460
MAZDA: HE0316460A
MAZDA: F20716460A
MAZDA: FE6216510C
MAZDA: G56116510B
MAZDA: KL0116460
MAZDA: G56116510A
MAZDA: KL01-16-460B
MAZDA: R206-16-460F
MAZDA: HE1016460
MAZDA: H80516460
MAZDA: F20516460B
MAZDA: FS06-16-460A
MAZDA: FE54-16-460C
MAZDA: KL0116460A
MAZDA: H60616510A
MAZDA: F86516460
MAZDA: SE0316510A
MAZDA: F85816460
MAZDA: FS01-16-460B
MAZDA: KL01-16-460D
MAZDA: F20816460A
MAZDA: FE6516460
MAZDA: FE7016460A
MAZDA: G560-16-510
MAZDA: R20716460
MAZDA: FE6716460
MAZDA: BP09-16-460A
MAZDA: B60216460A
MAZDA: Y701-16-460B
MAZDA: Y701-16-460
MAZDA: RF0716460A
MAZDA: JE0216460D
MAZDA: H80516460D
MAZDA: F20516460
MAZDA: R206-16-460A
MAZDA: F20116460
MAZDA: F20816460B
MAZDA: G56116510C
MAZDA: FE6916460A
MAZDA: FE95-16-460B
MAZDA: FE8216510A
MAZDA: F20116510
MAZDA: FE6116460
MAZDA: F86516460B
MAZDA: FE55-16-460
MAZDA: HE0616460A
MAZDA: FE6516460A
MAZDA: H80516460B
MAZDA: FE55-16-460B
MAZDA: 854016510B
MAZDA: FE6516460B
MAZDA: RF0616460C
MAZDA: F21116460
MAZDA: B60216460
MAZDA: FE8316460
MAZDA: RF11-16-460A
MAZDA: FE8416510
MAZDA: R20116460C
MAZDA: R20716460A
MAZDA: R20716460H
MAZDA: FE6316460A
MAZDA: FE6916460
MAZDA: BP0216510
MAZDA: SE03-16-510B
MAZDA: R206-16-460B
MAZDA: R207-16-460E
MAZDA: HE0316460B
MAZDA: H80516460A
MAZDA: FS0616460
MAZDA: HE0716460B
MAZDA: FS01-16-460
MAZDA: FE9616460A
MAZDA: FE8316460A
MAZDA: F20116460B
MAZDA: R20116460B
MAZDA: R201-16-460
MAZDA: RF0716460
MAZDA: F868-16-460
MAZDA: N30916510
MAZDA: H60616510
MAZDA: S20116460
MAZDA: BP0916460
MAZDA: LF0116510
MAZDA: FE55-16-460C
MAZDA: FE7016460
MAZDA: F20216460
MAZDA: R20716460B
MAZDA: G56016510B
MAZDA: RF0616460B
MAZDA: FE6216460
MAZDA: FE6216510
MAZDA: F85316510
MAZDA: H80516460C
MAZDA: FE6216510B
MAZDA: FE5716460
MAZDA: B602-16-460B
MAZDA: SE0316510
MAZDA: WLA116510
MAZDA: F20716460
MAZDA: G56116510
MAZDA: R20116460E
MAZDA: F20516460A
MAZDA: R207-16-460F
MAZDA: F85816460A
MAZDA: FE95-16-460A
MAZDA: HE0716460A
MAZDA: RF0616460A
MAZDA: FS0516460A
MAZDA: R20116460D
MAZDA: FS0116460A
MAZDA: HE0616460
MAZDA: R201-16-460A
MAZDA: FE6316460
MAZDA (CHANGAN): LF01-16-510
VALEO: VAL821115

Aftermarket vergelijkingsnr.

HAVAM: AK5216
LUK: 623 3110 00
VALEO: 821115

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
SACHS
ZF Friedrichshafen AG
Obere Weiden 12, 97424 Schweinfurt, Germany
http://www.zf.com/brands/content/en/sachs/homepage_sachs/homepage.jsp