-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Generator vrijloop VALEO 588044

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   VALEO
Fabrikant nr.:   588044
Ga naar producteigenschappen
23,89 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Zeer weinig over
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 588044
Diameter (mm) 55,67
Breedte (mm) 38,2
Schroefdraadmaat M16
Ribbenaantal 6
Diepte (mm) 7,6
Naaf boring-ø [mm] 17
Schroefkop-/moerprofiel Torx
Draairichting Draairichting met de klok mee
Aanvullende artikelen / aanvullende info 2 Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
Gewicht (kg) 0,54
Aantal groeven 6
Index VAL588044

Fabrikant nummers

588044

OE/OEM Vergelijkingsnr.

MERCEDES: 0111540002
MERCEDES: 6041500060
MERCEDES: 0101544802
MERCEDES: 010154080280
MERCEDES: 6021500060
MERCEDES: A0101540802
MERCEDES: A6041500060
MERCEDES: 0101540802
MERCEDES: A0101544802
MERCEDES: 6041500360
MERCEDES: A0111540002
MERCEDES: A6021500060
MERCEDES: A6041500360
SSANGYONG: 6021500060
SSANGYONG: A6021500060
SSANGYONG: 6041500360

Aftermarket vergelijkingsnr.

ARTNR_Z_TCD: 588044
AUTEX: 654187
BOSCH: 1126601568
BOSCH: F00M991391
BOSCH: 6033GD5036
BREDA LORETT: CR3613
CASCO: CCP90110
CASCO: CCP10600
CONTINENTAL CTAM: AP9034
DAYCO: ALP2378
EVR: 55171
FEBI: 15165
FRIESEN: 1010093
GATES: OAP7072
HUTCHINSON: DB0244
INA: F2256442
INA: 535001310
INA: F2256444
INA: F22564405
INA: F22821504
INA: F228215
INA: F2256445
INA: F22821503
INA: F2256446
INA: F2282152
INA: F2256447
INA: F2282151
SKF: VKM03822
SNR: GA751.02
SWAG: 10915165

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
VALEO
Valeo Service SAS
70 rue Pleyel, 93285 Saint-Denis Cedex, France
http://www.valeo.com/