-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Generator vrijloop VALEO 588044

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   VALEO
Fabrikant nr.:   588044
Ga naar producteigenschappen
23,89 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Zeer weinig over
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 588044
Diameter (mm) 55,67
Breedte (mm) 38,2
Schroefdraadmaat M16
Ribbenaantal 6
Diepte (mm) 7,6
Naaf boring-ø [mm] 17
Schroefkop-/moerprofiel Torx
Draairichting Draairichting met de klok mee
Aanvullende artikelen / aanvullende info 2 Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
Gewicht (kg) 0,54
Aantal groeven 6
Index VAL588044

Fabrikant nummers

588044

OE/OEM Vergelijkingsnr.

MERCEDES: 010 150 01 02
MERCEDES: A 010 150 01 02
MERCEDES: A6041500060
MERCEDES: 0101549402
MERCEDES: 6041500360
MERCEDES: 0111545402
MERCEDES: A0101544702
MERCEDES: A0111540002
MERCEDES: 0101544702
MERCEDES: 0111540002
MERCEDES: A 011 154 24 02
MERCEDES: 0111540802
MERCEDES: 6021500060
MERCEDES: A0111542202
MERCEDES: A0101549402
MERCEDES: 0101544802
MERCEDES: A0101540502
MERCEDES: 0111542202
MERCEDES: A0111540802
MERCEDES: 011 154 24 02
MERCEDES: A6021500060
MERCEDES: 0101540502
MERCEDES: 6041500060
MERCEDES: A 011 154 54 02
MERCEDES: A0101540802
MERCEDES: A6041500360
MERCEDES: 010154080280
MERCEDES: A0101544802
MERCEDES: 0101540802
SSANGYONG: A6021500060
SSANGYONG: 6041500360
SSANGYONG: 6021500060
STEYR: 111.54.5402

Aftermarket vergelijkingsnr.

ARTNR_Z_TCD: 588044
AS-PL: AFP0003
AUTEX: 654187
BOSCH: 0123510080
BOSCH: 1126601568
BOSCH: 6033GB3030
BOSCH: 0124325227
BOSCH: 0123510038
BOSCH: 6033GB3031
BOSCH: 0123510101
BOSCH: 0123510049
BOSCH: 6033GD5036
BOSCH: 0123320046
BOSCH: F00M991391
BOSCH: 0123320041
BOSCH: 6033GB3040
BOSCH: 6033GB3091
BREDA LORETT: CR3613
CASCO: CCP90110
CASCO: CCP10600
CONTINENTAL CTAM: AP9034
DAYCO: ALP2378
EVR: 55171
FEBI: 15165
FIDI: FI9660
FRIESEN: 1010093
GATES: OAP7072
GATES: 778910010
HUTCHINSON: DB0244
INA: F228215
INA: F22821505
INA: F2256446
INA: F22564405
INA: 535001310
INA: F2282152
INA: F2256442
INA: F22821502
INA: F22821504
INA: F22564406
INA: F2282151
INA: F22821501
INA: F2256447
INA: F-225644.07
INA: F2256445
INA: F22564402
INA: F22564404
INA: F22821503
INA: F2256444
IPD: 153182
QUINTON HAZELL: 1010093
SCHAEFFLER GRUPPE: 5350418100
SCHAEFFLER GRUPPE: 535 0013 10
SKF: VKM03822
SNR: GA751.02
SWAG: 10915165
TRIPLEFIVE: MBI-28550
TRIPLEFIVE: Y2034
TRIPLEFIVE: PBT8633
TRIPLEFIVE: 335440
TRIPLEFIVE: 230305
TRIPLEFIVE: 3 3518 1
TRIPLEFIVE: 332319
VALEO: A13VI174
VALEO: A13VI199
VALEO: A13VI175
VALEO: A13VI222
VALEO: 588044

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
VALEO
Valeo Service SAS
70 rue Pleyel, 93285 Saint-Denis Cedex, France
http://www.valeo.com/