-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Generator vrijloop HC-CARGO F 032 332 306

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   HC-CARGO
Fabrikant nr.:   F 032 332 306
Ga naar producteigenschappen
27,44 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Zeer weinig over
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. F 032 332 306
Schroefdraadmaat M16-1.50
Aantal groeven 7
Breedte (mm) 45,20
Buitendiameter [mm] 55,0
Diepte (mm) 11,50
Index CAR332306

Fabrikant nummers

F 032 332 306

OE/OEM Vergelijkingsnr.

IKA: 335681
MERCEDES: 2711540602
MERCEDES: 2711540902
MERCEDES: 2711550115
MERCEDES: 2711541002
MERCEDES: 2711540802
MERCEDES: A2711540602
MERCEDES: A2711540102
MERCEDES: A2711550016
MERCEDES: 271 154 01 02
MERCEDES: 2711540202
MERCEDES: A2711541002
MERCEDES: A2711540202
MERCEDES: A0121540602
MERCEDES: A2711540802
MERCEDES: A2711550115
MERCEDES: 0121540602
MERCEDES: 2711550016
MERCEDES: A2711540902
MM AUTO PARTS: MMCA030051
Schaeffler INA: 535 0042 10
VALEO: VAL588060

Aftermarket vergelijkingsnr.

ARTNR_Z_TCD: F032332306
ARTNR_Z_TCD: 332306
AS-PL: AFP0031
AUTEX: 654189
BOSCH: 0986046300
BOSCH: 0124515198
BOSCH: F00M391160
BOSCH: 0986045380
BOSCH: 0124515062
BOSCH: F00M991138
BOSCH: 0124515088
BOSCH: F00M991302
BOSCH: F00M991160
BOSCH: 0124615022
BOSCH: 1986AE0447
BOSCH: 0124615028
BOSCH: f00m991138
BREDA LORETT: CR3621
CONTINENTAL CTAM: AP9020
DAYCO: ALP2366
EVR: 55173
FEBI: 21684
GATES: OAP7056
GATES: 778910025
HC-CARGO: 332306
INA: F23200110
INA: F23200102
INA: F23200108
INA: F23200107
INA: F23200111
INA: F23200104
INA: F2320012
INA: F23200109
INA: F2320014
INA: F23200106
IPD: 153184
LUCAS ELECTRICAL: LOPA0051
LUK: 535 0042 10
LUK: 5350042000
SCHAEFFLER GRUPPE: 535 0042 10
SKF: VKM03829
SNR: GA75109
TRIPLEFIVE: 234793
TRIPLEFIVE: 335680
TRIPLEFIVE: Y2036
TRIPLEFIVE: 3 3568 1
TRIPLEFIVE: 332306
VALEO: 2542582B
VALEO: 2542582
VALEO: 593625
VALEO: 2542582A
VALEO: 2542582C
VALEO: 588060
VALEO: SG12B062
WAI: 28-91282
WAI: 28-91282-3
ZEN: 5461

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
HC-CARGO
Robert Bosch GmbH
Robert-Bosch-Platz 1, 70839 Gerlingen-Schillerhöhe, Germany
https://hc-cargo.com/com-en