-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Schokdemper FRECCIA SA20-1188

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   FRECCIA
Fabrikant nr.:   SA20-1188
Ga naar producteigenschappen
Tijdelijk niet op voorraad
Product past niet op uw auto:
BMW X3 (E83) 2.5 i, vermogen: 192 pk/141 kW (Toon bijpassende producten) | (veranderen)

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. SA20-1188
Inbouwplaats 1e vooras
Schokdempertype Gasdruk
Schokdemper inbouwtype Veerpoot
Schokdemper bevestigingstype Pen bovenaan
Schokdemper systeem Dubbelpijp
Index SA20-1188

Fabrikant nummers

SA20-1188

OE/OEM Vergelijkingsnr.

AUDI: 9063205530
BILSTEIN: 22-184238
HERTH+BUSS ELPARTS: J4300862
KYB: KYB331701
MAGNETI MARELLI: 352744070000
MERCEDES: 9073201401
MERCEDES: A9073205101
MERCEDES: 2E0413023AG
MERCEDES: 9063200533
MERCEDES: 9063206030
MERCEDES: 9063201533
MERCEDES: A9073205201
MERCEDES: A9063206630
MERCEDES: A9063205630
MERCEDES: A9063200833
MERCEDES: A906320633092
MERCEDES: A9063200433
MERCEDES: 9063200133
MERCEDES: 9063206130
MERCEDES: A906320673092
MERCEDES: 9063205630
MERCEDES: 9073205901
MERCEDES: 9063204430
MERCEDES: 9073205101
MERCEDES: 9073205801
MERCEDES: A9063206130
MERCEDES: A9063205930
MERCEDES: A9063206330
MERCEDES: A9073205501
MERCEDES: 9073202602
MERCEDES: A9063200533
MERCEDES: A9063207430
MERCEDES: 9063204530
MERCEDES: A9063200133
MERCEDES: 9063206630
MERCEDES: A9063204430
MERCEDES: A9073201102
MERCEDES: 9063205930
MERCEDES: 2E3413023
MERCEDES: 9063200433
MERCEDES: 9073206001
MERCEDES: A9073205901
MERCEDES: A9063200633
MERCEDES: 9063200833
MERCEDES: A9073206001
MERCEDES: A9063205530
MERCEDES: 9073205501
MERCEDES: 9073201102
MERCEDES: A2E03413023
MERCEDES: 9063207430
MERCEDES: A9063206230
MERCEDES: 9073201402
MERCEDES: A9073201402
MERCEDES: 9063200233
MERCEDES: 9063206330
MERCEDES: 2E03413023
MERCEDES: 9063205530
MERCEDES: 9073205201
MERCEDES: A9063201533
MERCEDES: A9063206030
MERCEDES: 9063206230
MERCEDES: A9063206730
MERCEDES: A9073201401
MERCEDES: A9073202602
MERCEDES: 9063200633
MERCEDES: A9073205801
MERCEDES: A9063204530
MERCEDES: 9063206730
MERCEDES: A9063200233
MEYLE: 026 623 0010
MONROE: MONV4510
SACHS: 314 421
SACHS: 319 655
SNR: SA65143.14
VAG: 2E0413023AM
VAG: A9073206001
VW: 2E0413023AR
VW: 2E0413023
VW: 2E0413023AM
VW: 2E0413023BR
VW: 2E0413023AG
VW: 2E0413023AN
VW: 2E0413023CB
VW: 2E3413023
VW: 2E0413023NA
VW: 2E0413023AH
febi bilstein: FE193155

Aftermarket vergelijkingsnr.

ASHIKA: MA-00547
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J4300862
JAPANPARTS: MM-00547
JAPKO: MJ00547
KAVO PARTS: SSA-10150
KYB: 331701
MAGNETI MARELLI: 352744070000
MONROE: V4510
OCAP: 82199FU
TRISCAN: 8705 23106

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
FRECCIA
Freccia international srl
Via 1 Maggio 30/32, 20028 San Vittore Olona, Italy
https://www.freccia.com/en/