-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Lambdasonde MEAT & DORIA 81678

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   MEAT & DORIA
Fabrikant nr.:   81678
Ga naar producteigenschappen
38,59 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Zeer weinig over
Product past niet op uw auto:
VW POLO Coupé (86C, 80) 1.1, vermogen: 50 pk/37 kW (Toon bijpassende producten) | (veranderen)

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 81678
Lambdasonde Diagnosesonde
Geleidingswaarde 4
Kabellengte (mm) 350
Index MD81678

Fabrikant nummers

81678

OE/OEM Vergelijkingsnr.

Blue Print: ADN17021
DELPHI: ES21195-12B1
DELPHI: ES20641-12B1
DENSO: DOX-1366
FAE: FAE77395
HERTH+BUSS ELPARTS: J1471012
NISSAN: 226A04J901
NISSAN: 226A0-4U301
NISSAN: 226A09E800
NISSAN: 226A07J503
NISSAN: 226A05M301
NISSAN: 226A09E801
NISSAN: 226A04J903
NISSAN: 226A06N160
NISSAN: 226A0AX000
NISSAN: 226A06N161
NISSAN: 226A18J100
NISSAN: 226A07J601
NTK: NTK96727
VDO: A2C59513881Z
VEMO: V38-76-0006

Aftermarket vergelijkingsnr.

ARTNR_Z_TCD: 81678
BEHR HELLA SERVICE: 6PA 358 229-371
BEHR HELLA SERVICE: 6PA 358 150-201
BEHR HELLA SERVICE: 6PA 358 229-211
BEHR HELLA SERVICE: 6PA 358 243-341
BEHR HELLA SERVICE: 6PA 358 229-361
BERU: OZH226
BERU: 0824010261
BERU: 0824010260
BERU: OZH227
BOSCH: 0 258 986 506
BOSCH: 0258005308
BOSCH: 0258005284
BOSCH: 0 258 005 276
BOSCH: 0 258 005 307
BOSCH: 0 258 005 278
BOSCH: 0 258 005 285
BOSCH: 0258005279
BOSCH: 0258005287
BOSCH: 0258005277
BOSCH: 0 258 986 507
BOSCH: 0 258 005 286
BREMI: 75149
CASCO: CSN71T21AS
CASCO: CSN71T21GS
CASCO: CSN38T00GS
DELPHI: ES21195-12B1
DELPHI: ES20218-12B1
DELPHI: ES2064112B1
DENSO: DOX1366
DENSO: DOX0120
EPS: 1.997.592
ERA: 570238A
ERA: 570111A
ERA: 570193
ERA: 570238
FACET: 10.8004
FACET: 108003
FACET: 10.8002
FACET: 10.7592
FAE: 77394
FAE: 77395
FEBI: 175841
FEBI: 175867
HELLA: 6PA 358 229-371
HELLA: 6PA 358 243-341
HELLA: 6PA 358 229-211
HELLA: 6PA 358 229-361
HELLA: 6PA 358 150-201
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J1471012
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J1471001
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J1471000
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J1471004
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J 1471003
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J1471005
HOFFER: 7481678
KAVO PARTS: EOS-6513
KAVO PARTS: EOS-6514
KAVO PARTS: EOS-6529
KAVO PARTS: EOS-6544
KAVO PARTS: EOS-6516
LUCAS: LEB5148
LUCAS: LEB5153
LUCAS: LEB 958
MAGNETI MARELLI: 466016355051
MAGNETI MARELLI-CN: 466016355336
MEAT&DORIA: 81678
METZGER: 0895457
NTK: 96727
NTY: ESL-NS-010
NTY: ESL-UV-001
NTY: ESL-UV-000
SIDAT: 90280
TRISCAN: 884514526
TRISCAN: 8845 14104
TRISCAN: 884514106
TRISCAN: 8845 14513
TRISCAN: 8845 14114
TRISCAN: 8845 14128
VDO: A2C 59513881Z
VEMO: V38-76-0017
VEMO: V38760014
VEMO: V38760006
VERNET: LS140521
WALKER PRODUCTS: 25024985
WALKER PRODUCTS: 250-24437
WE PARTS: 290960261

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
MEAT & DORIA
Meat&Doria S.r.l.
Via Emanuele Petri, 8, 10028 Trofarello, Italy