-3% op remmen

Remblokset TEXTAR 2521502, achter

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   TEXTAR
Fabrikant nr.:   2521502
Ga naar producteigenschappen
47,97 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Beperkt aantal
Product past niet op uw auto:
BMW X5 (E53) 3.0 i, vermogen: 228 pk/168 kW (Toon bijpassende producten) | (veranderen)

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 2521502
As Achter
Breedte [mm] 116,4
Hoogte [mm] 49,8
Hoogte [mm] 59,6
Dikte [mm] 18,7
Remsysteem TRW
Voorbereiding voor slijtagecontact Ja
WVA-nummer 25215
Index 2521502

Fabrikant nummers

2521502

OE/OEM Vergelijkingsnr.

ABE: C2M032ABE
ATE: 13.0470-2781.2
ATE: 13.0460-2782.2
ATE: 13.0460-2781.2
ATE: 13.0470-2782.2
BOSCH: 0 986 494 771
BOSCH: 0 986 494 783
BRECK: 25215 00 554 10
BRECK: 25215 00 554 00
BREMBO: P 50 100
Blue Print: ADU174216
FERODO: FDB4169
LPR: LPR05P1805
LPR: LPR05P1805A
MERCEDES: A0074208320
MERCEDES: A0064203320
MERCEDES: A0064203420
MERCEDES: A0064204120
MERCEDES: A0074208220
MERCEDES: A0074207720
MERCEDES: 0074208320
MERCEDES: 0064204020
MERCEDES: 000 420 81 04
MERCEDES: 0064204120
MERCEDES: A0004208104
MERCEDES: 0074207720
MERCEDES: 0064203320
MERCEDES: 0074208220
MERCEDES: 0064203420
MERCEDES: A0064204020
RENAULT: 8660004594
TEXTAR: 2521501
TRW: GDB1947

Aftermarket vergelijkingsnr.

A.B.S.: P50100
A.B.S.: 37941
ARTNR_Z_TCD: 2521502
ATE - TEVES: 602781
ATE - TEVES: 13.0460-2781.2
ATE - TEVES: LD2781
ATE - TEVES: 13.0470-2781.2
BLUE PRINT: ADU174216
BOSCH: 0 986 494 783
BRECK: 25215 00 554 10
BREMBO: P 50 100
BREMBO: P50100N
BREMBO: 07.B315.72
CIFAM: 822-968-0
DELPHI: LP 2443
DENCKERMANN: B111339
FERODO: FDB 4701
FMSI-VERBAND: 8848D1630
FMSI-VERBAND: D1630
FRI.TECH.: 9840
FTE: 9010945
FTE: BL2720B1
GALFER: B1.G120-1380.2
GALFER: G1201380
HELLA: 8DB 355 019-841
HELLA: 355037831
HELLA: 355032101
HELLA: 355 019-841
HELLA: 8DB 355 037-831
HELLA: 8DB355032101
HELLA PAGID: 8DB355032101
HELLA PAGID: 8DB355037831
HELLA PAGID: 355037831
HELLA PAGID: 8DB 355 019-841
HELLA PAGID: 355032101
HELLA PAGID: 355019841
ICER: 182072-067
JURATEK: JCP8198
JURID: 573458J
KAWE: 150300
MAGNETI MARELLI: 363700450100
MAGNETI MARELLI: 363700202189
MAGNETI MARELLI: 363916061317
MAPCO: 6951
MEYLE: 025 252 1618
MEYLE: MBP1615
MEYLE: MBP1615PD
MEYLE: 025 252 1618/PD
MINTEX: MDB3245MX
MINTEX: MDB3245
NAPA: PBP7170
NECTO: FD7635A
NK: 223385
OPTIMAL: 12626
OPTIMAL: BP-12626
PAGID: T2189
PAGID: T2189N
REMSA: 1503.00
REMSA: PCA1503.00
ROADHOUSE: 21503.00
ROADHOUSE: PSX150300
TEXTAR: 2521502CP
TEXTAR: 2521507
TEXTAR: 25215 187 2 5
TRISCAN: 8110 23085
TRW: GDB1947
VAICO: V303925
VALEO: 601734
WOKING: P14033.00
WOKING: PSA1403300
ZIMMERMANN: 25215.190.2

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
TEXTAR
TMD Friction Services GmbH
Schlebuscher Str. 99, 51381 Leverkusen, GERMANY
http://textar.com/