-3% op remmen

Remblokset TEXTAR 2520501, voor

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   TEXTAR
Fabrikant nr.:   2520501
Materiaal:  Low-Metallic
Ga naar producteigenschappen
40,18 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Op voorraad
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 2520501
As Vóór
goedkeuring ECE R90 APPROVED
Materiaal Low-Metallic
Breedte [mm] 137,9
Hoogte [mm] 60,9
Dikte [mm] 17,5
Remsysteem SUMITOMO
Slijtagecontact [mm] Ja
WVA-nummer 25205
Aantal bedekkingen 4
Aantal slijtage-indicatoren per as 2
Type slijtagecontact akoestisch
Index 2520501

Fabrikant nummers

2520501

OE/OEM Vergelijkingsnr.

ABE: C10326ABE
ABE: C10326ABE-P
ATE: 13.0460-5647.2
ATE: 13.0460-5600.2
ATE: 13.0470-5600.2
BOSCH: 0 986 494 559
BOSCH: 0 986 494 422
BRECK: 24501 00 701 00
BREMBO: P 30 056X
BREMBO: P 30 039
BREMBO: P 30 056
Blue Print: ADG042179
Blue Print: ADG042164
DELPHI: LP3535
DELPHI: LP2294
DELPHI: LP2050
FERODO: FDB4194
HERTH+BUSS ELPARTS: J3600336
HYUNDAI: 581013SA35
HYUNDAI: 581013ZA70
HYUNDAI: 581013SA30
HYUNDAI: 58101C2A20
HYUNDAI: 581013ZA10
HYUNDAI: 581014WA10
HYUNDAI: 581012SA75
HYUNDAI: 58101-K4A00
HYUNDAI: 581013SA20
HYUNDAI: 58101-3ZA06
HYUNDAI: 581013ZA76
HYUNDAI: 581012SA70
HYUNDAI: 581013ZA16
HYUNDAI: 581013ZA61
HYUNDAI (BEIJING): 58101F8A00
HYUNDAI (BEIJING): 58101D4A10
KIA: 581012SA51
KIA: 581013RA05
KIA: 58101E4A10
KIA: 581012YA50
KIA: 58101D5A10
KIA: 581013RA60
KIA: 58101E4A00
KIA: 58101E4A50
KIA: 58101B2A60
KIA: S581012SA70
KIA: 581012YA00
KIA (DYK): 58101F8A00
LPR: LPR05P2058
LPR: LPR05P1415
LPR: LPR05P1689
MEYLE: 025 223 2917
TEXTAR: 2450101
TRW: GDB3461
TRW: GDB2173
TRW: GDB3647
TRW: GDB3530
TRW: GDB3642
febi bilstein: FE116410
febi bilstein: FE116333

Aftermarket vergelijkingsnr.

A.B.S.: 35121
A.B.S.: P30056
A.B.S.: 35256
A.B.S.: P30056X
ABE: C10326ABE
AKEBONO: ACT1826
AKEBONO: ACT1447
AKEBONO: AN-937K
AKEBONO: ACT1295
ALANKO: 10300869
ARTNR_Z_TCD: 2520501
ASHIKA: 51-0K-K13
ATE - TEVES: 13.0460-5647.2
ATE - TEVES: 605647
ATE - TEVES: 605600
ATE - TEVES: 13.0460-5600.2
ATE - TEVES: LD5647
ATE - TEVES: 13.0470-5647.2
BENDIX: 510921
BENDIX: 572612B
BENDIX: DB2174HD
BENDIX: DB2174GCT
BENDIX: 511309
BENDIX: DB2174
BLUE PRINT: ADG042163
BLUE PRINT: ADG042161
BLUE PRINT: ADG042164
BLUE PRINT: ADG042179
BLUE PRINT: ADG042170
BLUE PRINT: ADG04278
BORG & BECK: BBP2320
BOSCH: 0 986 494 422
BOSCH: BC1444
BOSCH: BE1826
BOSCH: 0986T11163
BOSCH: 0 986 460 169
BOSCH: 0986AB1368
BOSCH: 0986TB3124
BOSCH: BC1295
BOSCH: 0 986 494 559
BOSCH: BC1447
BOSCH: BE1826H
BRAKE ENGINEERING: PA2099
BRAKE ENGINEERING: PA1873
BRAKE ENGINEERING: PA2287
BRECK: 25205 00 701 00
BRECK: 25205 00 701 10
BREMBO: P 30 056X
BREMBO: P30056N
BREMBO: P 30 056
CAR: PNT9861
COMLINE: CBP32153
COMLINE: CBP31768
COMLINE: CBP32529
COMLINE: CBP34047
COMLINE: ADB32153
COMLINE: ADB32529
COMLINE: AEV32529
COMLINE: CEV32529
COMLINE: ADB31768
DELPHI: LP3538
DELPHI: LP2294
DELPHI: LP3535
DELPHI: LP2050N-18B1
DELPHI: LP2050
DENCKERMANN: B111635
DENCKERMANN: B111287
EUROREPAR: 1623056680
EUROREPAR: 6505562880
EUROREPAR: 1643079080
EUROREPAR: 1635148280
FEBI: 116333
FEBI: 116410
FEBI: 116376
FEBI: 116265
FERODO: FDB4194S
FERODO: HQF2345AC
FERODO: HQF2295AC
FERODO: FDB5079S
FERODO: FDB5079-D
FMSI-VERBAND: D1295
FMSI-VERBAND: 8614D1295
FTE: 9001112
FTE: 9010791
FTE: BL2538A1
FTE: 9001481
FTE: 9011089
GALFER: B1.G120-1049.2
GALFER: B1.G120-1386.2
GALFER: G1201386
GALFER: G1201049
GIRLING: 6135309
GIRLING: 6136476
GIRLING: 6136406
GIRLING: 6136426
HELLA: 8DB 355 015-841
HELLA: 355035991
HELLA: 355032711
HELLA: 355 015-841
HELLA: 8DB355032711
HELLA: 8DB 355 035-991
HELLA: 8DB 355 030-311
HELLA: 355030311
HELLA PAGID: 355015841
HELLA PAGID: 355030311
HELLA PAGID: 8DB 355 015-841
HELLA PAGID: 8DB355035991
HELLA PAGID: 8DB355030311
HELLA PAGID: 355032711
HELLA PAGID: 355035991
HELLA PAGID: 8DB355032711
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J3600338
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J3600560
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J3600344
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J3600553
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J3600350
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J3600347
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J3600552
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J3600346
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J3600348
HI-Q: SP1683
HI-Q: SP1682
HI-Q: SP1848
ICER: EV1826-202
ICER: 181826-202
ICER: 181826-201
JAPANPARTS: PP-K13AF
JURATEK: JCP8179
JURID: 575143J-D
JURID: HQJ2295A
KAVO PARTS: KBP-10084
KAVO PARTS: BP-3056
KAVO PARTS: KBP-4031
KAVO PARTS: KBP3063
KAWE: 130243
KAWE: 1302 22
LPR: 05P1689
MAGNETI MARELLI: 363916061470
MAGNETI MARELLI: 363700202061
MAGNETI MARELLI: 363700530056
MAGNETI MARELLI: T2061MM
MAGNETI MARELLI: 323700039500
MAGNETI MARELLI: 363700430056
MAPCO: 6938
MAPCO: 6094
MAPCO: 6938HPS
METZGER: 1170186
MEYLE: 8412D1295
MEYLE: 025 245 0116/PD
MEYLE: MBP1594PD
MINTEX: MDB3166
MINTEX: MDB83166MX
MINTEX: MDB3166MX
MINTEX: MDB83166
MK KASHIYAMA: D11373M
MK KASHIYAMA: D11373MH
MK KASHIYAMA: D11230MH
NAPA: PBP7536
NATIONAL: NP3194
NIPPARTS: N3600564
NIPPARTS: N3600547
NIPPARTS: N3600336
NIPPARTS: N3600553
NISSHINBO: NP6034
NK: 223528
NK: 223454
NK: 223453
NK: 223535
OPTIMAL: BP-13023
PAGID: T2061
PAGID: T2061N
REMSA: 1302.22
REMSA: 130243
ROADHOUSE: 21302.22
ROADHOUSE: 21302.02
ROADHOUSE: PSX2130202
ROADHOUSE: PSX2130222
SAMKO: 5SP1689
SWAG: 33105135
SWAG: 33107278
TEXTAR: 2520503
TEXTAR: 2520501SC
TEXTAR: 25205 175 1 5
TRISCAN: 811018024
TRW: GDB3647
TRW: GDB8017
TRW: GDB8017AT
TRW: GDB3530AT
TRW: GDB3642
TRW: GDB3530
TRW: GDB8017DT
TRW: GDB3640
TRW: GDB3461AT
VALEO: 601322
VALEO: 601720
VALEO: 301324
VALEO: 208041
VALEO: 670934
VALEO: 670785
VALEO: 302476
VALEO: 610352
WAGNER: ZD1826
WAGNER: OEX1826
WAGNER: QC1826
WAGNER: WZD1855D
WAGNER: WBP90229A-D
WAGNER: WZD1295-D
WOKING: P12023.22
WOKING: PSA1202343
WOKING: P1202343
WOKING: PSA1202322
ZIMMERMANN: 24501.170.1
ZIMMERMANN: 25205.170.2

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
TEXTAR
TMD Friction Services GmbH
Schlebuscher Str. 99, 51381 Leverkusen, GERMANY
http://textar.com/