-3% op remmen

Remvoeringsset, trommelrem TEXTAR 1949502

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   TEXTAR
Fabrikant nr.:   1949502
Ga naar producteigenschappen
56,81 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Beperkt aantal
Product past niet op uw auto:
BMW 5 (E60) 540 i, vermogen: 306 pk/225 kW (Toon bijpassende producten) | (veranderen)

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 1949502
Binnenste bochtlengte 178
Verpakking Krimpfolieverpakking
Breedte (mm) 183
Dikte [mm] 17
Remblok/voering Met sikkelvoering
Binnenste bochtlengte 178,0
Trommeldiameter 410
Kwaliteit T088
Herstelfase N
Aantal spreidniet gaten 8
Slijtageindicator Geschikt voor slijtage waarschuwingscontact
WVA-nummer 19495
Aantal spreidnietjes per voeringset 64
Artikelnummer van de aanbevolen artikel 85000700
Remsysteem S-Cam
Verpakkingslengte [cm] 19,5
Verpakkingsbreedte [cm] 20,9
Verpakkingshoogte [cm] 19
Technisch informatienummer 19495 1700 0 8 T088
Remblok/voering Standaardmaat
Index 1949502

Fabrikant nummers

1949502

OE/OEM Vergelijkingsnr.

MAN: 81502210441
MAN: 81502210771
MAN: 81502210526
MAN: 81502210856
MAN: 81502200551
MAN: 81502216077
MAN: 81502210809
MAN: 81502210850
MAN: 81502210855
MAN: 81502210645
MAN: 81502210451
MAN: 81502210784
MAN: 81502210851
MAN: 81502210908
MAN: 81502216097
MERCEDES: 6594232710
MERCEDES: 6174235911
MERCEDES: 6594231610
MERCEDES: A3464233410
MERCEDES: 0004211630
MERCEDES: A6174239311
MERCEDES: 3464230610
MERCEDES: A6174239110
MERCEDES: A6594231610
MERCEDES: A6594232310
MERCEDES: 6594234110
MERCEDES: A6594230010
MERCEDES: A9644210010
MERCEDES: 6594232510
MERCEDES: A6594230810
MERCEDES: A6174235911
MERCEDES: A3464230610
MERCEDES: 6174232711
MERCEDES: 6174236311
MERCEDES: 617423133068
MERCEDES: A0004211630
MERCEDES: 0004211530
MERCEDES: 6174232311
MERCEDES: A6174231330
MERCEDES: A0004211530
MERCEDES: A3464237110
MERCEDES: 6174235110
MERCEDES: A3464230910
MERCEDES: 6594230810
MERCEDES: 659 423 26 10
MERCEDES: A6174236311
MERCEDES: A6174235110
MERCEDES: A6174237111
MERCEDES: A6174237110
MERCEDES: A6174233410
MERCEDES: A6594232610
MERCEDES: 3464237110
MERCEDES: 6174231511
MERCEDES: 6594230010
MERCEDES: A617423133067
MERCEDES: 6174239311
MERCEDES: A6594232510
MERCEDES: A6174232711
MERCEDES: 3464233410
MERCEDES: A3464232810
MERCEDES: 6174233410
MERCEDES: 3464232810
MERCEDES: 6174239110
MERCEDES: 617423133067
MERCEDES: 9644210010
MERCEDES: 6174231330
MERCEDES: 6174237110
MERCEDES: A6594232710
MERCEDES: A617423133068
MERCEDES: 6594232310
MERCEDES: 6174231111
MERCEDES: A6174231511
MERCEDES: A6594234110
MERCEDES: 6174237111
MERCEDES: A6174232311
MERCEDES: A3464230010
MERCEDES: A6174231111
MERCEDES: 3464230010
MERCEDES: 3464230910

Aftermarket vergelijkingsnr.

ARTNR_Z_TCD: 1949502
BERAL: KBL19495.9-1560
BERAL: 1949517700016608
BERAL: KBL19495.9-1549
BERAL: KBL19495.9-1561
BERAL: 1949517000015608
BERAL: KBL19495.0-1660
BERAL: 1949517000015498
BERAL: 1949517000015618
FERODO: K19487.0-F3658
FERODO: K19487.0-F3664
FERODO: K19487.0-F3672
FERODO: K194870F3660
FERODO: K19487.0-F3744
ICER: 21949500
ICER: 21948700
JURID: 1949505380
JURID: 1949505450
JURID: 1949505050
JURID: 1949501070
KNORR-BREMSE: K218219N50
LUMAG: 194950010110
MERITOR: MBLK2200
PAGID: B9670327
PE AUTOMOTIVE: 08610100A
TEXTAR: 1949511
TEXTAR: 1949521
TEXTAR: 1949507

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
TEXTAR
TMD Friction Services GmbH
Schlebuscher Str. 99, 51381 Leverkusen, GERMANY
http://textar.com/