-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Generator vrijloop CQ CQ1040560

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   CQ
Fabrikant nr.:   CQ1040560
Ga naar producteigenschappen
26,28 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Zeer weinig over
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. CQ1040560
Voor fabrikant Bosch
Breedte (mm) 37,3
Binnendiameter [mm] 17
Buitendiameter [mm] 55,75
Aantal groeven 5
Index CQ1040560

Fabrikant nummers

CQ1040560

OE/OEM Vergelijkingsnr.

AUDI: 28903119J
AUDI: 028903028P
AUDI: 028903119AP
AUDI: 028903026A
AUDI: 28903119S
AUDI: 028903119J
AUDI: 028903026B
AUDI: 289 031 19A P
AUDI: 028903028L
AUDI: 028903119S
SEAT: 028903119AP
SEAT: 028 903 119 J
SEAT: 028 903 026 A
SEAT: 28 903 119 AP
SEAT: 28 903 119 S
SEAT: 028 903 026 B
SEAT: 028903119S
SEAT: 028 903 028 P
SEAT: 28903119J
SEAT: 028 903 028 L
SKODA: 028 903 026 A
SKODA: 028903119AP
SKODA: 28 903 119 S
SKODA: 28 903 119 AP
SKODA: 028 903 028 L
SKODA: 028 903 028 P
SKODA: 28903119J
SKODA: 028903119S
SKODA: 028903026B
SKODA: 028903119J
VW: 028903119S
VW: 289 031 19A P
VW: 028903025E
VW: 028903026B
VW: 028 903 119 J
VW: 28903119S
VW: 028903026A
VW: 028903028L
VW: 028903028P
VW: 28903119J
VW: 028903119AA
VW: 028903119AP

Aftermarket vergelijkingsnr.

AD KUHNER: 885005M
AMAZON (ASIN): B00AJY5QWO
AMAZON (ASIN): B07654JKNK
ARTNR_Z_TCD: 588066
AS-PL: AFP0001V
AS-PL: AFP0001INA
AS-PL: AFP0001
AUTEX: 621011
BORG & BECK: BBA5028
BOSCH: 0986040930
BOSCH: 1127011843
BOSCH: 0123310038
BOSCH: F00M991397
BOSCH: 1126301557
BOSCH: 0123325006
BOSCH: 1126601556
BOSCH: 0123320033
BOSCH: 0123320048
BOSCH: 0123325048
BOSCH: 1126601557
BOSCH: 0123320036
BOSCH: 0986040880
BOSCH: 0986040320
BOSCH: 0123325036
BREDA LORETT: RLA3158
BREDA LORETT: CR3158
CASCO: CCP90106
CASCO: CCP10102
CONTINENTAL: AP9059
CONTINENTAL CTAM: AP9059
DA SILVA: PRL093
DAYCO: ALP2333
DOLZ: AFC038
EAI: 826025
ERA: ZN5384
EVR: 55468
FRIESEN: 1010048
GATES: OAP7067
GATES: 778910006
HC-CARGO: F032332290
HC-CARGO: F032138282
HC-PARTS: 138282
HELLA: 9XU 358 038-101
HEPU: 39052
HEPU: 12-0006
HK: G006Z
HOLGER CRISTIANSEN: C138282
HUTCHINSON: DB0249
INA: F2265564
INA: 535000910
INA: F2265565
INA: F22655605
INA: F2265567
INA: F22655606
INA: F2265566
INA: F22655611
INA: F22655610
INA: F22655607
INA: F22655604
IPD: 120006
JC AUTO: INA535000910
LUCAS: LOPA0004
LUCAS ELECTRICAL: LOPA0004
MEAT&DORIA: 45009
OPTIMAL: F51010
QUINTON HAZELL: 1010048
SASIC: 1676005
SCHAEFFLER GRUPPE: 535 0009 10
SIDAT: 455009
SKF: VKM03109
SNR: GA75404
SPIDAN: 0066468
SWAG: 50140001
TRIPLEFIVE: MBI-28400
TRIPLEFIVE: 335150
TRIPLEFIVE: RKT2062
TRIPLEFIVE: 138282
TRIPLEFIVE: PBT8626
TRIPLEFIVE: 332290
TRIPLEFIVE: 03.80346
TRIPLEFIVE: Y2006
TRIPLEFIVE: 320 6650
TRIPLEFIVE: TA20507
TRISCAN: 8641294007
VALEO: 588066
VEMO: V10-23-0015
WAI: 2491257

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
CQ
INTER CARS S.A.
Swobodnia 35,
05-180 Swobodnia, Poland
https://intercars.pl/
Informatie over de vertegenwoordiger
INTER CARS S.A.
Swobodnia 35,
05-180 Swobodnia, Poland
https://intercars.pl/