-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

V-riem BOSCH 1 987 947 659

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   BOSCH
Fabrikant nr.:   1 987 947 659
Ga naar producteigenschappen
4,68 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Op voorraad
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant BOSCH
Fabrikant nr. 1 987 947 659
Lengte (mm) 1125
Breedte (mm) 13
Riem, snaar Zijkant open
Riem, snaar Getand
Index 1 987 947 659

Fabrikant nummers

1 987 947 659

OE/OEM Vergelijkingsnr.

BEDFORD: 6339100
BERLIET: 323359
BERLIET: 09 21 151 108
BERLIET: 323568
FIAT: 561239
FIAT: 572192
FORD: 5352729
FORD: RF01-18-381
FORD: 86BC183818370
HONDA: 38920-PC0-040
HONDA: 38920-PC0-004
HONDA: 38920PC0003
JAGUAR: C27844
KASSBOHRER: 4766716100
KIA: 0K01618381
KIA: 0KW0118381
LANCIA: 561239
LANCIA: 572192
MAN: 06580722262
MAN: 06968206075
MAN: 06580472226
MAN: 06580412226
MAN: 51968206075
MAN: 06580482226
MAN: 06580430226
MAZDA: E30115907
MAZDA: SE17-18-381A
MAZDA: N249-15-906
MAZDA: E301-15-907A
MAZDA: 075018381A
MAZDA: RF0118381
MAZDA: 2587-18-381
MAZDA: 0705-18-381A
MAZDA: 1749-15-906B
MERCEDES: 0059971792
MERCEDES: 0049976992
MERCEDES: A0049976992
MERCEDES: 0029974692
MERCEDES: C27844
MERCEDES: 0019978692
MERCEDES: 007753012510
MERCEDES: 0029978592
MERCEDES: A007753012510
MERCEDES: A0059971792
MERCEDES: A0019978692
MERCEDES: A0019975692
MERCEDES: A0029978592
MERCEDES: A0029974692
MERCEDES: 0019975692
NISSAN: 0211711022
NISSAN: 0211712523
NISSAN: 11750V2000
NISSAN: 02117-11023
PORSCHE: 99919230550
RENAULT: 50 00 043 146
RENAULT: 50 00 044 406
RENAULT: 00 23 255 179
RENAULT: 50 00 049 293
RENAULT: 00 00 323 568
ROVER: 564 268
STEYR: 900 03 14 2537
STEYR: 900 03 14 2536
TOYOTA: 99332 01115
TOYOTA: 99322 01120
TOYOTA: 99332-01120
TOYOTA: 9933211275
TOYOTA: 9933251120
TOYOTA: 9933211120
VOLVO: 958540
VOLVO: 960512
VOLVO: 958495
VOLVO: 966392
VOLVO: 966845
VW: 074903137AN
VW: J9933211120

Aftermarket vergelijkingsnr.

AMAZON (ASIN): B00FAJRTBY
BANDO: 3435
BANDO: 3430
BOSCH: 1 987 947 434
BOSCH: 1 987 947 102
BOSCH: 1 987 947 425
BOSCH: 1987948108
CONTINENTAL CTAM: 13X1125
CONTINENTAL CTAM: 65 72 113
CONTINENTAL CTAM: 6587892000
DAIMLER: C 27844
DAYCO: 13A1125C
GATES: 6475MC
GATES: 6626
GATES: 13 X 1125
KAGER: 26-0092
KLEBER: 1376
KLEBER: AV13.1110
MITSUBOSHI: 6432
MITSUBOSHI: 6435
MITSUBOSHI: MF2445
MITSUBOSHI: 6430
MITSUBOSHI: 6440
SEMPERIT: 703361125

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
BOSCH
Robert Bosch GmbH
Robert-Bosch-Platz 1, 70839 Gerlingen-Schillerhöhe, Germany
http://www.bosch.com/