-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Generator vrijloop HC-CARGO F 032 235 812

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   HC-CARGO
Fabrikant nr.:   F 032 235 812
Ga naar producteigenschappen
31,82 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Zeer weinig over

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. F 032 235 812
Schroefdraadmaat M16-1.50
Aantal groeven 7
Breedte (mm) 49,30
Buitendiameter [mm] 50,0
Diepte (mm) 14,40
Index CAR235812

Fabrikant nummers

F 032 235 812

OE/OEM Vergelijkingsnr.

BTA: E4Y006BTA
CHRYSLER: 05175811AA
CHRYSLER: 05175811AB
CHRYSLER: RX801250AD
CHRYSLER: 04896808AB
CHRYSLER: 04896808AA
CHRYSLER: 05175765AA
CHRYSLER: 04801250AB
CHRYSLER: 04801250AA
CHRYSLER: 04896808AC
CHRYSLER: 05175765AB
CHRYSLER: 68022877AA
CHRYSLER: 04801250AC
CHRYSLER: 04801250AD
CHRYSLER: 68022 877AB
DODGE: 0 5175 811AA
DODGE: 0 5175 811AB
JEEP: 05175811AA
JEEP: 05175811AB
MERCEDES: A6261500060
MERCEDES: 6421540802
MERCEDES: 0009061904
MERCEDES: 6421540402
MERCEDES: A0009062700
MERCEDES: 6421540202
MERCEDES: A6421500360
MERCEDES: 0009063701
MERCEDES: 6421500660
MERCEDES: A6421540802
MERCEDES: A0009061904
MERCEDES: A6421540202
MERCEDES: A6421540402
MERCEDES: 0009062700
MERCEDES: A6421500660
MERCEDES: 6261500060
MERCEDES: A0009063701
MERCEDES: A0009060322
MERCEDES: 0009060322
MERCEDES: 6421500360
Schaeffler INA: 535 0140 10
VALEO: VAL599184
VALEO: VAL588049

Aftermarket vergelijkingsnr.

ARTNR_Z_TCD: F032235812
ARTNR_Z_TCD: 235812
AS-PL: AFP3020
AS-PL: AFP3020V
AS-PL: AFP0081
AS-PL: AFP3020INA
AUTEX: 654418
BREDA LORETT: CR4030
CONTINENTAL: 49720
CONTINENTAL CTAM: AP9075
DAYCO: ALP2389
EVR: 55196
FEBI: 29709
FIDI: FI17040
GATES: 778910057
GATES: OAP7086
HC-CARGO: 235812
INA: F23980804
INA: F23980808
INA: F23980801
INA: F23980803
INA: F23980802
INA: F23980806
INA: F23980807
INA: F23980809
INA: F23980805
INA: F550395
INA: F239808
LUK: 5350140000
SCHAEFFLER GRUPPE: 535 0140 10
SKF: VKM03823
SNR: GA75116
TRIPLEFIVE: 235812
TRIPLEFIVE: 3 5374 1
TRIPLEFIVE: 353740
VALEO: 588049
VALEO: 2603330
VALEO: FGN18S044
VALEO: 2604641
VALEO: 2543289
VALEO: TG17C028
VALEO: TG23C019
VALEO: TG17C023
VALEO: 437539
VALEO: 2543289A
VALEO: FGN18S056
VALEO: FG18S044
VALEO: 2542989A
VALEO: 2542989
VALEO: FG18S056
VALEO: TG17C030
VALEO: TG17C030B
VALEO: 593960
VALEO: TG17C046
VALEO: TG17C026
WAI: 24-91318
ZEN: 5581

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
HC-CARGO
Robert Bosch GmbH
Robert-Bosch-Platz 1, 70839 Gerlingen-Schillerhöhe, Germany
https://hc-cargo.com/com-en