-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Starter PULSAR ROTATING ELECTRICS PSR20245

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   PULSAR ROTATING ELECTRICS
Fabrikant nr.:   PSR20245
Ga naar producteigenschappen
127,36 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Zeer weinig over
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. PSR20245
Spanning (volt) 12
Startmotor vermogen (kw) 2,2
Aantal boringen 2
Aantal draadboringen 2
Draairichting Draairichting met de klok mee
Flensdiameter [mm] 82,5
Aandrijving Met reductie versnellingsbak
Aantal tanden 10,11
Aantal gaten voor montage 2
Index PSR20245

Fabrikant nummers

PSR20245

OE/OEM Vergelijkingsnr.

BOSCH: 0 986 014 660
BOSCH: 0 001 109 290
BOSCH: 1 986 S00 731
BOSCH: 0 986 017 260
HC-CARGO: CAR112440
HELLA: 8EA011 610-001
MAGNETI MARELLI: 063720331010
MEAT & DORIA: MD5015255
MEAT & DORIA: MD5015298
MERCEDES: A0031519801
MERCEDES: A0041514401
MERCEDES: A0031512901
MERCEDES: A0041515601
MERCEDES: 6611513501
MERCEDES: A0041517901
MERCEDES: 0041513501
MERCEDES: A0041513501
MERCEDES: 0031512901
MERCEDES: 0041517901
MERCEDES: 0041514401
MERCEDES: A6611513501
MERCEDES: 0041515601
MERCEDES: 0031519801
POLSTARTER: PS-R1044
PULSAR ROTATING ELECTRICS: PSR20513
PULSAR ROTATING ELECTRICS: PSR20005
RIVOLV: RIV700002
SSANGYONG: 6611513501
SSANGYONG: 6611513201
SSANGYONG: 6611513901
SSANGYONG: 6611513401
SSANGYONG: 6611513101
STARDAX: STX200002
STARDAX: STX200114
STARDAX: STX200596
STARDAX: STX200114R
STARDAX: STX200002R
VALEO: VAL432644
VEMO: V30-12-50009
VEMO: V30-12-14660

Aftermarket vergelijkingsnr.

AC DELCO: drs2380
AC DELCO: drs6390
AD KUHNER: 10331
BOSCH: 0001218165
BOSCH: b001233261
BOSCH: b001233121
BOSCH: 0986016390
BOSCH: b001233172
BOSCH: 0986014660
BOSCH: 0001218765
BOSCH: 0001218108
BOSCH: 0001218006
BOSCH: F042002043
BOSCH: 0001218021
BOSCH: SR 47 X
CASCO: CST10100
CASCO: CST42100
CEVAM: 3564
DELCO REMY: 1 103 97
DRI-EXCHANGE: 325008102
DRI-EXCHANGE: 325043112
DRI-EXCHANGE: 325004102
ELSTOCK: 252072
ELSTOCK: 250482
ELSTOCK: 25-3401
ERA: 220390
FARCOM: 103270
FRIESEN: 8014660
FRIESEN: 25-14.660
FRIESEN: 8016390
FRIESEN: 25-12.380
HC-PARTS: cs331
HELLA: 8EA011610351
HELLA: 8EA726079001
HELLA: 8el726079-001
HERTH+BUSS: J5210402
LUCAS: lrs00611
LUCAS: LRS02228
MAGNETI MARELLI: 944280146600
MAHLE: IS9305
MAHLE: MS661
MAHLE: AZE4527
MAHLE: 11139305
POONG SUNG: 031114041
POONG SUNG: 03111-4040
QUINTON HAZELL: FRS190
QX: QS1409
SOVERE: SS399
SPIDAN: 1300
UNIPOINT: F042S02043
UNIPOINT: STR2050
VALEO: 600252
VALEO: nd135
VALEO: 455554
VALEO: d9r119
VALEO: d9rp160
VALEO: 436002
VALEO: vs307
WAI: 17040N
WAI: 2-1276-BO
WAI: 17040R
WAI: 17040N-VA
WOOD-UK: STR2050

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
PULSAR ROTATING ELECTRICS
Inter Cars S.A.
Swobodnia 35,
05-180 Swobodnia, Poland
https://intercars.pl/
Informatie over de vertegenwoordiger
INTER CARS S.A.
Swobodnia 35,
05-180 Swobodnia, Poland
https://intercars.pl/