-3% op remmen

Remblokset TEXTAR 2500701, voor

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   TEXTAR
Fabrikant nr.:   2500701
Ga naar producteigenschappen
92,52 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Beperkt aantal
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 2500701
As Vóór
Breedte [mm] 209,5
Hoogte [mm] 94,3
Dikte [mm] 17,1
Remsysteem BREMBO
Voorbereiding voor slijtagecontact Ja
WVA-nummer 25007
Index 2500701

Fabrikant nummers

2500701

OE/OEM Vergelijkingsnr.

AUDI: 958 351 939 00
AUDI: 970 351 949 04
AUDI: 97035194906
AUDI: 95835193901
AUDI: 7P6 698 151 G
AUDI: 97035194907
AUDI: 9J1 698 151 H
AUDI: 95835193910
AUDI: 9Y0698151BG
AUDI: 971698151T
AUDI: 971698151D
AUDI: PAA698151
AUDI: 95B698151AL
AUDI: 7P0698151
AUDI: 7P0698151G
AUDI: 7P0698151D
AUDI: 970 351 949 01
AUDI: 971698151E
AUDI: 971698151F
AUDI: 7P0698151C
AUDI: 95B698151C
AUDI: 7P0698151B
AUDI: 9J1 698 151K
AUDI: 7P6698151
AUDI: 9J1 698 151M
AUDI: 7P6698151B
AUDI: 97035194903
AUDI: 95B698151BB
BENTLEY: 9Y0698151BG
BENTLEY: PAA698151
BENTLEY: 9J1698151H
BENTLEY: 7P6698151
BENTLEY: 95B698151AL
BENTLEY: 7P0698151D
BENTLEY: 7P6698151G
BENTLEY: 97035194901
BENTLEY: 7P0698151
BENTLEY: 9J1698151M
BENTLEY: 971698151E
BENTLEY: 97035194906
BENTLEY: 97035194907
BENTLEY: 97035194904
BENTLEY: 95835193900
BENTLEY: 971698151D
BENTLEY: 7P6698151B
BENTLEY: 9J1698151K
BENTLEY: 97035194903
BENTLEY: 95B698151BB
BENTLEY: 95835193910
BENTLEY: 7P0698151G
BENTLEY: 95835193901
BENTLEY: 971698151F
BENTLEY: 7P0698151C
BENTLEY: 95B698151C
BENTLEY: 971 698 151 T
BENTLEY: 7P0698151B
BOSCH: 0 986 494 787
Blue Print: ADV184261
DELPHI: LP3629
DELPHI: LP3612
DELPHI: LP2117
FERODO: FDB4064
LPR: LPR05P1738
LPR: LPR05P1731
PORSCHE: 95B698151C
PORSCHE: 97035194901
PORSCHE: 7P0 698 151 B
PORSCHE: 95535193965
PORSCHE: 95B698151BB
PORSCHE: 95835193910
PORSCHE: 9Y0698151BG
PORSCHE: 7P0698151G
PORSCHE: 95B698151AL
PORSCHE: 97035194906
PORSCHE: 97035194907
PORSCHE: 7P0698151
PORSCHE: 95835193900
PORSCHE: 971698151T
PORSCHE: 7P0 698 151D
PORSCHE: 95535193960
PORSCHE: 97035194903
PORSCHE: 9J1698151M
PORSCHE: 7P6 698 151
PORSCHE: 97035194904
PORSCHE: 7P0698151C
PORSCHE: 9J1 698 151K
PORSCHE: 971698151E
PORSCHE: 971698151D
PORSCHE: 95835193901
PORSCHE: 95535193961
PORSCHE: PAA698151
PORSCHE: 9J1698151H
PORSCHE: 7P6 698 151G
PORSCHE: 7P6 698 151B
PORSCHE: 971698151F
TEXTAR: 2468501
TRW: GDB2052
TRW: GDB1969
VW: 971698151E
VW: 971698151F
VW: 97035194904
VW: 7P0 698 151
VW: 7P0698151B
VW: 97035194907
VW: 9J1 698 151M
VW: 971698151D
VW: PAA698151
VW: 9J1698151H
VW: 97035194903
VW: 7P0698151D
VW: 7P6698151G
VW: 95B698151AL
VW: 95B 698 151 C
VW: 97035194901
VW: 95835193901
VW: 7P0698151C
VW: 9Y0698151BG
VW: 971698151T
VW: 7P0 698 151 G
VW: 95835193900
VW: 7P6698151
VW: 7P6698151B
VW: 9J1698151K
VW: 970 351 949 06
VW: 95835193910
VW: 95B698151BB
febi bilstein: FE116042

Aftermarket vergelijkingsnr.

A.B.S.: 37695
A.B.S.: P65021
A.B.S.: 37909
A.B.S.: P65017
ADVICS: AD1349
AISIN: BPVW-1050
AKEBONO: AN-4551K
AKEBONO: AN-4551KE
ARTNR_Z_TCD: 2500701
ATE - TEVES: 13.0460-4852.2
ATE - TEVES: 604852
ATE - TEVES: 13.0470-4852.2
BENDIX: 510797
BENDIX: 510674
BENDIX: 573329B
BENDIX: 511256
BENDIX: 511059
BLUE PRINT: ADV184261
BORG & BECK: BBP2101
BOSCH: 0986424970
BOSCH: 0986494787
BOSCH: BP1577
BOSCH: 0986TB3087
BOSCH: 0 986 494 206
BOSCH: 0 986 494 757
BRAKE ENGINEERING: PA2051
BRECK: 24553 00 553 00
BREMBO: P65017NX
BREMBO: P65021N
BREMBO: 07B31467
BREMBO: P65017
BREMBO: P65017N
BREMBO: P65021NX
BREMBO: P65021
CAR: PNT4571
CAR: PNT8371
CHAMPION: 574159CH
CHAMPION: 573329CH
CIFAM: 822-957-3
CIFAM: 8229570
COMLINE: CBP06039
COMLINE: ADB06039
DELPHI: LP3735
DELPHI: LP2117N-18B1
DELPHI: LP2117N.D-19B1
DELPHI: LP5060EV
DELPHI: LP2117
DELPHI: LP2117-17B1
DELPHI: LP3629.D-19B1
DELPHI: LP3629
DENCKERMANN: B111283
EUROREPAR: 1654486180
EUROREPAR: 1639382580
EUROREPAR: 1681240280
FEBI: 116042
FEBI: 16837
FERODO: FDB5417
FERODO: HQF2394C
FERODO: FDB4064
FERODO RACING: FCP4064H
FMSI-VERBAND: D1349
FMSI-VERBAND: 8860D1349
FMSI-VERBAND: D1577
FMSI-VERBAND: 8851-D1349
FMSI-VERBAND: 8459-D1349
FMSI-VERBAND: 8789D1349
FMSI-VERBAND: 8786D1349
FMSI-VERBAND: 8790D1577
FMSI-VERBAND: 8641D1349
FRI.TECH.: 973.0
FRI.TECH.: 9733
FTE: 9001467
FTE: 9001528
FTE: 9001523
FTE: 9010642
FTE: BL2058A2
FTE: 9001828
GALFER: B1.G120-1079.2
GALFER: G1201079
GIRLING: 6119149
GIRLING: 6120525
GIRLING: 6117749
GIRLING: 6119695
HELLA: 8DB 355 042-971
HELLA: 8DB 355 015-801
HELLA: 355 015-801
HELLA: 355 042-971
HELLA PAGID: 8DB 355 015-801
HELLA PAGID: 8DB 355 014-151
HELLA PAGID: 8DB355042931
HELLA PAGID: 355015801
HELLA PAGID: 8DB355042971
HELLA PAGID: 8DB355012641
HELLA PAGID: 355042971
HERTH+BUSS JAKOPARTS: J36008106
HI-Q: SP4407
ICER: 181921
JURATEK: JCP064
JURID: 573329J
JURID: 574159J
JURID: 573329JC
KAVO PARTS: KBP10027
KAVO PARTS: KBP-10076
KAWE: 1345 00
KAWE: 134545
KAWE: 134540
LPR: 05P1754
LPR: 05P1738
MAGNETI MARELLI: 363916061350
MAGNETI MARELLI: T1626MM
MAGNETI MARELLI: 363700465021
MAGNETI MARELLI: T1798MM
MAGNETI MARELLI: 363700201798
MAPCO: 6986HPS
METELLI: 22-0957-0
METELLI: 22-0957-3
METZGER: 1170445
MEYLE: 025 250 0717/PD
MEYLE: MBP1597
MEYLE: MBP1597PD
MEYLE: 025 250 0717
MINTEX: MDB3157
MINTEX: MDB83157
MINTEX: MDB3075
MINTEX: MDB2833
MINTEX: MDB83157MX
MINTEX: MDB3018
MINTEX: MDB2987
NATIONAL: NP3414
NK: 225618
NK: 225622
NK: 2247129
NK: 224798
OPTIMAL: 12583
OPTIMAL: BP-12583
PAGID: T1798
PAGID: T2056N
PAGID: T2056
PAGID: T1626
PAGID: T1829
PAGID: T2695
QUINTON HAZELL: BP1814
QUINTON HAZELL: BP1570
REMSA: 134500UC
REMSA: 134545
REMSA: 1345.40
REMSA: 1345.00
REMSA: 134540UC
ROADHOUSE: 2134500
ROADHOUSE: PSX2134500
ROADHOUSE: 2134545
ROADHOUSE: PSX2134545
ROADHOUSE: 21345.40
ROADHOUSE: PSX2134540
SAMKO: 5SP1738
SWAG: 30916837
SWAG: 30 11 6042
TEXTAR: 2500703
TEXTAR: 2500701CP
TEXTAR: 2455301
TEXTAR: 2455303
TEXTAR: 2500717104
TRISCAN: 8110 29081
TRW: GDB2504
TRW: GDB1774
TRW: GDB1969DTE
TRW: GDB2052
TRW: GDB1969
TRW: TRH1349
TRW: GDB1914DTE
TRW: TXH1577
TRW: GDB1914
TRW: GDB2243
TRW: GDB2052DTE
TRW: GDB1774DTE
VAICO: V10-1025
VALEO: 302296A
VALEO: 610381
VALEO: 610382
VALEO: 601280
VALEO: 671860
VALEO: 302230
VALEO: 670952
VALEO: 208129
VALEO: 302543
VALEO: 671581
WAGNER: OEX1349
WOKING: P12453.00
WOKING: P1245340
WOKING: PSA1245300
WOKING: PSA1245345
WOKING: P12453.45
WOKING: PSA1245340
ZIMMERMANN: 250071681
ZIMMERMANN: 24553.160.1
ZIMMERMANN: 24553.160.9
ZIMMERMANN: 25007.968.1
ZIMMERMANN: 24553.960.1
Średnia ocena na podstawie 2 opinii
Laatste klantbeoordelingen
5,0 5,0
zeer goed

(21 maart 2022)

Geverifieerd advies


5,0 5,0
zeer goed

(16 februari 2022)

Geverifieerd advies


Toon alle 2 feedback
Informatie over de fabrikant
TEXTAR
TMD Friction Services GmbH
Schlebuscher Str. 99, 51381 Leverkusen, GERMANY
http://textar.com/