-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Startmotor, starter BOSCH 0 986 011 570

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   BOSCH
Fabrikant nr.:   0 986 011 570
Ga naar producteigenschappen
Tijdelijk niet op voorraad
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 0 986 011 570
Voorwaarde Gerenoveerd
Spanning (volt) 24
Startmotor vermogen (kw) 5,4
Aantal gaten voor montage 3
Aantal draadboringen 0
Aantal tanden 9
Klem 30
Klem 50
Klem 31
Flens ø [mm] 92
Draairichting Draairichting met de klok mee
Rondsel-startpositie [mm] 47,5
Starteruitvoering Zonder toplager (automaat)
Naaf boring-ø [mm] 13,5
Naaf boring-ø 2 [mm] 13,5
Boring-ø 3 [mm] 13,5
Lengte (mm) 387
Positie / graad links
Bevestigingshoek [graden] 15
Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] 15
Index 0 986 011 570

Fabrikant nummers

0 986 011 570

OE/OEM Vergelijkingsnr.

KASSBOHRER: 0041516001
KASSBOHRER: 7431026000
MAN: 51262017125
MAN: 51262019092
MAN: 51262017159
MAN: 51262019159
MAN: 51262019125
MAN: 51262017092
MAZ: 51262017159
MERCEDES: A004151600180
MERCEDES: 0021515301
MERCEDES: 002151530180
MERCEDES: 0051512701
MERCEDES: 004151680180
MERCEDES: A0051512701
MERCEDES: A0041516801
MERCEDES: A0041516001
MERCEDES: A004151680180
MERCEDES: A005151270180
MERCEDES: A003151450180
MERCEDES: A0031514501
MERCEDES: 003151450180
MERCEDES: 004151600180
MERCEDES: 0041516001
MERCEDES: 0031514501
MERCEDES: A002151530180
MERCEDES: 005151270180
MERCEDES: A0021515301
MERCEDES: 0041516801

Aftermarket vergelijkingsnr.

AMAZON (ASIN): B004Z0TQNS
BOSCH: 0986011573
BOSCH: 0001416078
BOSCH: 0001415001
BOSCH: 0001416002
BOSCH: 0001416202
DELCO REMY: DRS1570
DELCO REMY: 19024010
HC-PARTS: CS191
HELLA: 8EA726022001
LUCAS CAV: S 115-HD 241
LUCAS CAV: ZB2998011
LUCAS ELECTRICAL: LRS922
LUCAS ELECTRICAL: LRS00922
LUCAS ELECTRICAL: S 115-HD 24-1
LUCAS ELECTRICAL: ZB2998011
MAGNETI MARELLI: MSN2064
MAGNETI MARELLI: 063524160020
MAGNETI MARELLI: MSN2060
MAGNETI MARELLI: 943252210
MAGNETI MARELLI: 943252210010
MAGNETI MARELLI: 063524160780
MAGNETI MARELLI: MSR702
UNIVERSAL COMPONENTS UK: MNST1060T
UNIVERSAL COMPONENTS UK: ST1060
VALEO: 455531
VALEO: 455431

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
BOSCH
Robert Bosch GmbH
Robert-Bosch-Platz 1, 70839 Gerlingen-Schillerhöhe, Germany
http://www.bosch.com/

BOSCH Informationen