-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Spoel, magnetische koppeling NRF 38710

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   NRF
Fabrikant nr.:   38710
Ga naar producteigenschappen
16,64 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Delivery icon
Express Verzending
Levering op volgende werkdag - Kopen en betalen tot 12:00
Zeer weinig over
Controleer of het product op uw voertuig past Selecteer een voertuig

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. 38710
Voor fabrikant Sanden
Compressor id SD709
Compressor id SD7H15
Spanning (volt) 24
Buitendiameter [mm] 96
Binnendiameter1 [mm] 45
Binnendiameter 2 [mm] 64
Hoogte (mm) 32
Index NRF 38710

Fabrikant nummers

38710

OE/OEM Vergelijkingsnr.

ALFA ROMEO: 60805198
CASE: A177068
CASE: 78553O
CASE: H13001222
CASE: 78601A
CASE: 78601O
CASE: H13001232
CHEVROLET: 000771974
DAF: 1251063
DAF: 1264800
DAF: 1638737
DAF: 1334169
DAF: 1856682
DAF: 12664800
DAF: 1387322
DAF: 1638737R
DAF: 1815582
DAF: 144295
DAF: 1444295
DAF: 1935617
DEUTZ-FAHR: 22-41180-000
DEUTZ-FAHR: A22-41180-000
DEUTZ-FAHR: 4646-9910
DEUTZ-FAHR: 6005016248
DEUTZ-FAHR: 3550921M91
DEUTZ-FAHR: 78569O
FIAT: 5800080
FIAT: 46469910
FIAT: 13005821
GENERAL MOTORS: 13005821
HIGHWAY: 45011001
HIGHWAY: 45045001
HIGHWAY: 45057003
ISUZU: A2241180000
IVECO: 110073145
IVECO: 111045126
JEEP: 060506146
LIEBHERR: 10116767
MAN: 51779707014
MAN: 81619066012
MAN: 51779707011
MAN: H13001233
MAN: 51779707028
MAN: 10116767
MAN: 51779707025
MASSEY FERGUSON: 71379601
MASSEY FERGUSON: 71721691
MASSEY FERGUSON: 7637982
MASSEY FERGUSON: 7774059
MASSEY FERGUSON: 7736048
MERCEDES: A1911506010
MERCEDES: 2241180000
MERCEDES: A2241180000
MERCEDES: 1911506010
NEW HOLLAND: 87556183
NEW HOLLAND: 1700K372
NEW HOLLAND: 98998A
NEW HOLLAND: 68508O
NEW HOLLAND: 87300121
NEW HOLLAND: 5165548
NEW HOLLAND: 5165549
NEW HOLLAND: 87709773
OPEL: 8964678
RENAULT: 10570608
RENAULT: 5010412962
RENAULT: 5010237488
RENAULT: 5010417679
RENAULT: 7485004000
RENAULT: 5001845312
RENAULT: 5010563567
RENAULT: 5010605063
RVI: 5001854372
RVI: 5001867206
RVI: 5010483099
RVI: 5010 412 961
RVI: 7482492298
RVI: 5010240457
RVI: 5001858486
RVI: 5010563567
RVI: 5010605063
SCANIA: 1531196
SCANIA: 10575186
SCANIA: 1412264
SCANIA: 1412263
SCANIA: 1376999
SCANIA: 1888032
SCANIA: 2564093
SCANIA: 1888034
SCANIA: 1376998
SCANIA: 1376968
THERMOTEC: KTT030006
VOLVO: 7403352
VOLVO: 1071995
VOLVO: 81132628
VOLVO: 8191892
VOLVO: 11104419
VOLVO: 21184142
VOLVO: 85 003 041
VOLVO: 84018078
VOLVO: 89831427
VOLVO: 89831429
VOLVO: 83972170
VOLVO: 84018077
VOLVO: 110073145
VOLVO: 20538307
VOLVO: 15082742
VOLVO: 1376999
VOLVO: 51655490
VOLVO: 10575186
VOLVO: 1376998
VOLVO: 8113626
VOLVO: 15082727
VOLVO: 8113627
VOLVO: 211841142
VOLVO: 1412263
VOLVO: 3962650
VOLVO: 8113628
VOLVO: 85000315
VOLVO: 11412632
VOLVO: 11058974
VOLVO: 84039022
VOLVO: 7420538307
VOLVO: 82367336
VOLVO: 8142555
VOLVO: 11104251
VOLVO: 84056429
VOLVO: 8119628
VOLVO: 85817170
VOLVO: 1412264
VOLVO: 8 150 135
VOLVO: 7403360

Aftermarket vergelijkingsnr.

4SEASONS: 78606
4SEASONS: 68224
4SEASONS: 68219
4SEASONS: 68508
4SEASONS: 57614
4SEASONS: 58614
4SEASONS: 67219
4SEASONS: 68185
4SEASONS: 67177
4SEASONS: 68220
4SEASONS: 67508
4SEASONS: 68187
4SEASONS: 68177
4SEASONS: 68218
4SEASONS: 68223
4SEASONS: 68222
4SEASONS: 5800002
4SEASONS: 98998
4SEASONS: 68221
4SEASONS: 5800071
4SEASONS: 68191
4SEASONS: 97873
4SEASONS: 68186
4SEASONS: 98873
4SEASONS: 78579
AIRSTAL: 10-0113
AIRSTAL: 10-1585
AIRSTAL: 10-0196
AIRSTAL: 10-0310
AIRSTAL: 101142
AIRSTAL: 10-0518
AIRSTAL: 10-0587
AIRSTAL: 102736
AIRSTAL: 10-0307
AIRSTAL: 101587
AIRSTAL: 10-1048
AIRSTAL: 10-0335
AIRSTAL: 100976
AIRSTAL: 10-1339
AIRSTAL: 104902
AIRSTAL: 10-1483
AIRSTAL: 10-0502
AIRSTAL: 10-0338
AIRSTAL: 10-0586
AIRSTAL: 10-0541
AIRSTAL: 10-1037
AIRSTAL: 10-0800
AIRSTAL: 10-0114
AIRSTAL: 10-0503
AKS DASIS: 850626N
AKS DASIS: 851875N
AKS DASIS: 850749N
AKS DASIS: 852799N
AKS DASIS: 850875N
AKS DASIS: 850659N
AKS DASIS: 850658N
AKS DASIS: 852780N
AKS DASIS: 850648N
AKS DASIS: 850884N
AKS DASIS: 850670N
AKS DASIS: 850703N
AKS DASIS: 850663N
AKS DASIS: 850634N
AKS DASIS: 850669N
AKS DASIS: 850633N
AKS DASIS: 850586N
AKS DASIS: 850671N
AKS DASIS: 850612N
AKS DASIS: 850568N
AKS DASIS: 850344N
AKS DASIS: 853430N
AKS DASIS: 851876N
AKS DASIS: 850585N
AKS DASIS: 852165N
AKS DASIS: 850554N
AKS DASIS: 852865N
ARTNR_Z_TCD: 38710
AVA COOLING: UVAK094
AVA COOLING: DFAK073
AVA COOLING: DFAK026
AVA COOLING: REAK071
AVA COOLING: VLAK026
AVA COOLING: SCAK016
AVA COOLING: DFAK025
AVA COOLING: REK072
AVA COOLING: SC K016
AVA COOLING: FTAK372
AVA COOLING: VL K026
AVA COOLING: REAK073
AVA COOLING: UVK118
AVA COOLING: REK073
AVA COOLING: MNK048
AVA COOLING: VLA K030
AVA COOLING: UVK047
AVA COOLING: VLK039
AVA COOLING: VLAK039
AVA COOLING: REK078
AVA COOLING: VL K030
AVA COOLING: UVAK047
AVA COOLING: UVAK059
AVA COOLING: REK071
AVA COOLING: REAK078
AVA COOLING: DF K026
AVA COOLING: UVK059
AVA COOLING: UVK094
AVA COOLING: VLK080
AVA COOLING: VLAK037
AVA COOLING: REAK072
AVA COOLING: FTK372
AVA COOLING: DFK073
AVA COOLING: DFK025
AVA COOLING: LIEBHERR934
AVA COOLING: MNAK048
DELPHI: TSP0155153
DELPHI: TSP0155180
DELPHI: TSP0155820
DELPHI: TSP0155812
DELPHI: TSP0155179
DELPHI: TSP0155813
DELPHI: TSP0155303
DELPHI: TSP0155293
DELPHI: TSP0155181
DELPHI: TSP0155824
DELPHI: TSP0155036
DELPHI: TSP0155088M
DELPHI: TSP0155804
DELPHI: TSP0155299
DELPHI: TSP0156159M
DELPHI: TSP0155827
DENSO: 4437339
DENSO: DCP23103
DENSO: 443733910
DENSO: DCP01011
DENSO: 3189706580
DENSO: DCP23102
DRI-EXCHANGE: 700510566
DRI-EXCHANGE: 700.510.563
DRI-EXCHANGE: 700510300
DRI-EXCHANGE: 700510410
DRI-EXCHANGE: 700510328
DRI-EXCHANGE: 700510710
DRI-EXCHANGE: 700510408
DRI-EXCHANGE: 700510977
DRI-EXCHANGE: 700510301
DRI-EXCHANGE: 700.510.275
DRI-EXCHANGE: 700510360
DRI-EXCHANGE: 700510972
DRI-EXCHANGE: 700510578
DRI-EXCHANGE: 700.510.482
DRI-EXCHANGE: 700510570
DRI-EXCHANGE: 700510409
ELSTOCK: 51-0566
ELSTOCK: 51-0570
ELSTOCK: 510410
ELSTOCK: 51-0727
ELSTOCK: 51-0972
ELSTOCK: 51-0301
ELSTOCK: 51-0409
ELSTOCK: 51-0710
ELSTOCK: 51-0328
ELSTOCK: 51-0482
ELSTOCK: 51-0578
ELSTOCK: 51-0275
ELSTOCK: 51-0300
ELSTOCK: 51-0408
ELSTOCK: 51-0563
ELSTOCK: 51-0360
HELLA: 8FK351134821
HELLA: 8FK351135191
HELLA: 8FK351119381
HELLA: 8FK351135141
HELLA: 8FK351119361
HELLA: 8FK351119881
HELLA: 8FK351130631
HELLA: 8FK351003271
HELLA: 8FK 351 119-891
HELLA: 8FK351132171
HELLA: 8FK351119341
HELLA: 8FK351135661
HELLA: 8FK351119841
HELLA: 8FK351119321
HELLA: 8FK351135161
HELLA: 8FK351126041
HELLA: 8FK351119281
HELLA: 8FK351126541
HELLA: 8FK 351 135-751
HELLA: 8FK351135251
HELLA: 8FK351126221
HELLA: 8FK351134321
HELLA: 8FK351132671
HELLA: 8FK351119161
HELLA: 8FK351135171
HELLA: 8FK351132221
HELLA: 8FK351135261
HELLA: 443733910
HELLA: 8FK351119861
HELLA: 8FK 351 135-671
HELLA: 8FK351119821
HELLA: 8FK 351 119-391
HELLA: 8FK351135641
HELLA: 8FK351119291
HELLA: 8FK351130131
HELLA: 8FK351119771
HELLA: 8FK351135691
HELLA: 8FK351119231
HELLA: 8FK351119271
LUCAS: ACP391000P
LUCAS: ACP427
LUCAS: ACP391000S
LUCAS ELECTRICAL: ACP677
LUCAS ELECTRICAL: ACP581
LUCAS ELECTRICAL: ACP01076
LUCAS ELECTRICAL: ACP391000P
LUCAS ELECTRICAL: ACP662
LUCAS ELECTRICAL: ACP01071
LUCAS ELECTRICAL: ACP507
LUCAS ELECTRICAL: ACP391000S
LUCAS ELECTRICAL: ACP509
LUCAS ELECTRICAL: ACP809
LUCAS ELECTRICAL: ACP427
LUCAS ELECTRICAL: ACP374
LUCAS ELECTRICAL: ACP669
LUCAS ELECTRICAL: ACP399
LUCAS ELECTRICAL: ACP459
LUCAS ELECTRICAL: ACP508
LUCAS ELECTRICAL: ACP400
LUCAS ELECTRICAL: ACP665
MAGNETI MARELLI: 359002001780
MAGNETI MARELLI: 359002001180
MAGNETI MARELLI: 359002001540
MAGNETI MARELLI: 359002000780
MAGNETI MARELLI: 359002001190
MAGNETI MARELLI: 359002001680
MAGNETI MARELLI: 359002001570
MAGNETI MARELLI: 359002001520
MAHLE: ACP935000P
MAHLE: ACP396000P
MAHLE: ACP174000S
MAHLE: ACP117000S
MAHLE: ACP501000P
MAHLE: ACP174000P
MAHLE: ACP1062000P
MAHLE: ACP1122000S
MAHLE: ACP938000S
MAHLE: ACP1129000P
MAHLE: ACP395000P
MAHLE: ACP124000S
MAHLE: ACP986000S
MAHLE: ACP1122000P
MAHLE: ACP1121000S
MAHLE: ACP111000P
MAHLE: ACP395000S
MAHLE: ACP396000S
MAHLE: ACP124000P
MAHLE: ACP935000S
MAHLE: ACP932000P
MAHLE: ACP939000S
MAHLE: ACP111000S
MAHLE: ACP939000P
MAHLE: ACP1062000S
MAHLE: ACP1121000P
MAHLE: ACP1129000S
MAHLE: ACP117000P
MAHLE: ACP 932 000S
MAHLE: ACP986000P
MAHLE: ACP938000P
NISSENS: 890022
NISSENS: 89411
NISSENS: 89140
NISSENS: 89079
NISSENS: 89439
NISSENS: 890221
NISSENS: 89035
NISSENS: 89610
NISSENS: 89472
NISSENS: 89139
NISSENS: 89410
NISSENS: 89458
NISSENS: 89636
NISSENS: 89078
NISSENS: 89141
NISSENS: 899917
NISSENS: 89461
NISSENS: 89065
SANDEN: SD7H158053
SANDEN: SD7H15-4102
SANDEN: 1027P1
SANDEN: SD7H15-8045
SANDEN: SD7H157973
SANDEN: SD7H15-4327
SANDEN: SD7H15-8067
SANDEN: SD7H157851
SANDEN: SD7H15-8139
SANDEN: SD7H15-6093
SANDEN: SD7H15-8044
SANDEN: SD7H15-7834
SANDEN: SD7H15-7856
SANDEN: SD7H158240
SANDEN: SD7H158069
SANDEN: SD7H15-8182
SANDEN: SD7H154742
SANDEN: SD7H157808
SANDEN: SD7H15-8188
SANDEN: SD7H154706
SANDEN: SD7H158035
SANDEN: SD7H15 H-O 2A 132MM 24
SANDEN: SD7H157446
SANDEN: SD7H157407
SANDEN: SD7H157809
SANDEN: SD7H15-7831
SANDEN: SD7H15-8157
SANDEN: SD7H15-4147
SANDEN: SD7H15 HO 2A 132MM 24V
SANDEN: SD7H15-7807
SANDEN: SD7H15-6047
SANDEN: SD7H15-8127
SANDEN: SD7H154646
SANDEN: SD7H15-8112
SANDEN: SD7H15-7980
SANDEN: SD7H157406
SANDEN: SD7H15-8061
SANDEN: SD7H15-8003
SANDEN: 1027C8
SANDEN: SD7H15-8239
SANDEN: SD7H15-6034
SANDEN: SD7H15-7849
SANDEN: SD7H15-7970
SANDEN: SD7H15 HBRIDA 1A 133 M
SANDEN: SD7H15-8131
SANDEN: SD7H15-8233
SANDEN: SD7H15-8163
SANDEN: SD7H158241
SANDEN: SD7H15-7970B
SANDEN: SD7H15-6024
SANDEN: SD7H15-8176
SANDEN: SD7H15-7824
SANDEN: SD7H158264
SANDEN: SD7H159125
SANDEN: SD7H15-4463
SANDEN: SD7H15-4001
SANDEN: SD7H15-4643
SANDEN: SD7H15-8236
SANDEN: SD7H158217
SANDEN: SD7H154612
SANDEN: SD7H159127
SANDEN: 6243
SANDEN: SD7H158086
SANDEN: SD7H15-6011
SANDEN: SD7H158015
SANDEN: SD709-7412
SANDEN: SD7H15-7847
SANDEN: SD7H157477
SANDEN: SD7H157982
SANDEN: SD7H158019
SANDEN: SD7H15 H-BRIDA 1A 133
SANDEN: SD7H15S8035
SANDEN: SD7H15-8117
SANDEN: 899914
SANDEN: SD7H15-8085
SANDEN: SD7H15-8295
SANDEN: SD7H15-8219
SANDEN: SD7H15-8051
SANDEN: SD7H159581
SANDEN: SD7H157447
SANDEN: SD7H157869
SANDEN: SD7H157877
SANDEN: SD7H158014
SANDEN: 240101250
SANDEN: SD7H15-8275
SANDEN: SD7H156020
SANDEN: 1027M8
SANDEN: SD7H15-8017
SANDEN: SD7H154517
SANDEN: SD7H155737
SANDEN: SD7H157716
SANDEN: SD7H158033
SANDEN: SD7H158227
SANDEN: SD7H15S8017
SANDEN: SD7H15-8152
SANDEN: SD7H156069
SANDEN: 8107
SANDEN: SD7H157872
SANDEN: SD7H157715
SANDEN: SD7H158771
SANDEN: SD7H15-8177
SANDEN: SD7H158023
SANDEN: SD7H15-6035
SANDEN: SD7H15-8095
SANDEN: SD7H15-6028
SANDEN: SD7H15-8242
SANDEN: 15082742
SANDEN: SD7H15-6008
SANDEN: SD7H158082
SANDEN: SD7H15-8181
SANDEN: SD7H158197
SANDEN: SD7H15-8192
SANDEN: SD7H157862
SANDEN: SD7H154709
TEAMEC: 8645615
TEAMEC: 8642571
TEAMEC: 8645638
TEAMEC: 8645634
TEAMEC: 8600150
TEAMEC: 8645616
TEAMEC: 8600038
TEAMEC: 8645629
TEAMEC: 8645626
TEAMEC: 8645621
TEAMEC: 8645618
TEAMEC: 8645636
TEAMEC: 8600099
TEAMEC: 8645628
THERMOTEC: KTT030006
VALEO: 813035
VALEO: 813013
VALEO: 813028
VALEO: 813019
VALEO: 813 033
VALEO: 699458
VALEO: 699481
VALEO: 813044
VALEO: 813 025
VALEO: 699681
VALEO: 813032
VALEO: 813527
VALEO: 813 017
VALEO: 813022
VALEO: 813526
VALEO: 699366
VALEO: 699471
VALEO: 813009
VALEO: 699479
VALEO: 699598
VALEO: 813503
VALEO: 699583
VALEO: 813014
VALEO: 813012
VALEO: 813 007
VALEO: 813026
VALEO: 813515
VALEO: 814673

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
NRF
NRF
Langenboomseweg 64, 5451 JM Mill, The Netherlands
http://www.nrf.eu/