-5€ op onderdelen -7€ op onderdelen -10€ op onderdelen

Starter PRESTOLITE ELECTRIC M100R2004SE

Geen

De foto is slechts een voorbeeld van het aangeboden artikel. De foto's zijn auteursrechtelijk beschermd Het is verboden om ze zonder toestemming te kopiëren.

Fabrikant:   PRESTOLITE ELECTRIC
Fabrikant nr.:   M100R2004SE
Ga naar producteigenschappen
218,49 € incl. 21% tax , excl. Verzendkosten
Koop nu goedkoop online!
Delivery icon
Koerier
verzending 2-4 werkdagen
Zeer weinig over

Producteigenschappen

Fabrikant
Fabrikant nr. M100R2004SE
Spanning (volt) 12
Aantal tanden 10
Startmotor vermogen (kw) 4
Aansluittechniek Earth return
Aansluittechniek Grounded
Steek wielbouten (mm) 127
Aantal 1
Draairichting Draairichting met de klok mee
Aansluiting/klemmen Met klem 50 (Jet)
Aansluiting/klemmen B+
Aansluiting/klemmen B-
Gewicht [g] 9758
Flens ø [mm] 88,9
Ontworpen door PE BL
Bout-ø [mm] 11,5
Behuizing diameter [mm] 100
Sluithoek [graden] 330
Specificatie M100R
Rondsel-startpositie [mm] 21
Index PE M100R2004SE

Fabrikant nummers

M100R2004SE

OE/OEM Vergelijkingsnr.

DEUTZ: 932510700024
DEUTZ-FAHR: 932510700024
FENDT: 514900060040
FENDT: F13590206001
FENDT: X830100006
FENDT: X830100004
FENDT: F135902060010
FENDT: X830100004000
FENDT: C514900060100
FENDT: X830100009
FORD: XS830100006
GENERAL MOTORS: 10505729
HONDA: SM2547
MWM: 605720100083
MWM: 605720100071
MWM: 605720100105
RENAULT: 310416
RENAULT: 7700525064
RENAULT: 7700627394
RENAULT: 6005701125
RENAULT: 7700519797
RENAULT: 310415
RENAULT: 6005003152
RENAULT: 7700525547
RENAULT: 7700046893
RENAULT: 6005003153
RENAULT: 6005011729
RENAULT: 7700026780
RENAULT: 7700501670

Aftermarket vergelijkingsnr.

ARTNR_Z_TCD: M100R2004SE
AS-PL: S0469
BOSCH: 0 001 362 025
BOSCH: 0 001 362 043
BOSCH: 0 001 367 007
BOSCH: 0 001 359 072
BOSCH: BX362314
BOSCH: 0001362341
BOSCH: 0 001 362 306
BOSCH: 0 001 369 017
BOSCH: 0 001 362 314
BOSCH: 0 986 011 021
BOSCH: 0 001 359 025
BOSCH: 0 986 011 210
BOSCH: 0 986 011 020
BOSCH: 9 000 143 002
CASCO: CST10240ES
CASCO: CST10240AS
DELCO REMY: 19024285
DELCO REMY: DRS1020
DELCO REMY: 19024282
DELCO REMY: DRS3696
EAI: 33420
EAI: 33513
EAI: 33500
ELSTOCK: 250413
ELSTOCK: 251178
FEMSA: MRF1218
HELLA: CS550
HELLA: 8EA726182001
HELLA: 8EA 737 722-001
HELLA: CS1173
LUCAS: LRS00639
LUCAS: LRS00568
LUCAS: LRS00566
LUCAS: LRS01083
LUCAS: LRS01069
LUCAS: LRS00632
LUCAS ELECTRICAL: LRS632
LUCAS ELECTRICAL: LRS00568
MAGNETI MARELLI: MSR1050
MAGNETI MARELLI: 943252276
MAGNETI MARELLI: MSR737
MAGNETI MARELLI: 943241050010
MAGNETI MARELLI: 943252282
MAGNETI MARELLI: MSR740
PARIS-RHONE: D11E131
PARIS-RHONE: D11E120
PARIS-RHONE: D11E158
PRESTOLITE ELECTRIC: M100R2004SE-V
PRESTOLITE ELECTRIC: M100R2004AM
PRESTOLITE ELECTRIC: M100R2004SE
SPIDAN: 4058SP
SPIDAN: 4618SP
VALEO: 432569
VALEO: 943252282
VALEO: MSR740
VALEO: 433315
VALEO: MSR737
VALEO: 432572
VALEO: 943252276
VALEO: 433314
WAI: 18460N

Deel uw mening over dit product.

Mening over product toevoegen
Informatie over de fabrikant
PRESTOLITE ELECTRIC
Greenford, UB6 8UP Middlesex, United Kingdom
https://www.prestolite-eu.com